The Walking Dead - Тема 7

  • 19 148
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Аз пък не разбирам, ако бебето е на Шейн, що Рик да е виновен, че Лори се гътна при раждането на въпросното не-негово беше.
Щото Рик беше този, който най-много се натискаше да раждала, та да раждала. При положение, че едно раждане на бебе в тия условия е високорисково. Той я доубеди да задържи бебето, а начин за аборт все щеше да се намери /Хършил или пак търсене на хапчета/.


Абортът също е рискова манипулация при тези условия. Хършил не е акушер-гинеколог, а ветеринар. Едно е да израждаш телета, съвсем друго е да направиш аборт на човешко същество. А и тези хапчета не дават 100% гаранция, особено ако си изпуснал указаните- до 72ч.
Е, можеше да и бие някоя конска доза окситоцин, тогава щеше да е сигурно, че ще пометне. Mr. Green
Но въпросът не беше в това- как технически да се отърве от бебето, а в това да вземе своето лично и трудно решение- да го задържи.

За уредията на Губи- сама ще се убедиш по-нататък.  Mr. Green И какви ги мъдриш- ако еди кво си, щеше да е еди какво си...приеми фактологията на сериала най-после. Тва е! Сценарият е такъв.

Ма, хич не се усещаш, как Пуц те пързаля.  hahaha

п.п. Имам свободна опция за дразнител- трън в обувката. Връчвам ти я тук, понеже и мен успя да запалиш с последователността си.  Mr. Green  Hug

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 03:59 от DimiLoca

# 691
  • Мнения: 1 416

Ма, хич не се усещаш, как Пуц те пързаля.  hahaha

п.п. Имам свободна опция за дразнител- трън в обувката. Връчвам ти я тук, понеже и мен запали.  Mr. Green  Hug
Напротив! Влизам в тона на темата просто Wink Пързаляме се, бе!

# 692
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Ма, хич не се усещаш, как Пуц те пързаля.  hahaha

п.п. Имам свободна опция за дразнител- трън в обувката. Връчвам ти я тук, понеже и мен запали.  Mr. Green  Hug
Напротив! Влизам в тона на темата просто Wink Пързаляме се, бе!

Ми, пързаляй и ти, де! Не се впрягай толкова. Simple Smile

# 693
  • Мнения: 1 416
E, това на какво ти прилича? Ти го тълкуваш като впрягане. А то си е баш пързаляне.
Както и да е, сериала е страхотен и не смятам да си развалям удоволствието с "пързалки" и тем подобни.

# 694
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
E, това на какво ти прилича? Ти го тълкуваш като впрягане. А то си е баш пързаляне.
Както и да е, сериала е страхотен и не смятам да си развалям удоволствието с "пързалки" и тем подобни.

На нищо не ми прилича вече! Ти повече коментираш, вадиш си прибързани заключения, отколкото гледаш. А имаш цял сезон на разположение. Та и нов те чака... Наваксвай!   Laughing

Никой не може да ти развали удоволствието от сериала-  освен ти самата! Изгледай, придобий реална представа за случващото се,  и тогава ще дискутираме.  Peace

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 05:21 от DimiLoca

# 695
  • Мнения: 3 736
Ей ви още смешка.  Mr. Green



От толкова пързаляне някой ще излезе с охлузено д накрая. Рано е още, сняг няма, вие за пързалки си говорите.  hahaha

# 696
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
За уредията на Губи- сама ще се убедиш по-нататък.  Mr. Green И какви ги мъдриш- ако еди кво си, щеше да е еди какво си...приеми фактологията на сериала най-после. Тва е! Сценарият е такъв.

А, изобщо не разчитам да се убеди в нищо! Видно е, че гледаме сериала от различни камбанарии. Аз приключих.

# 697
  • Мнения: 3 736
Забравих да ви пусна и "гроздето е кисело" на Ромеро.  Tired

# 698
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ох, Норман Heart Eyes ... Уби ме накрая с тези пантфоки!  Joy

# 699
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Трябваше пантофи с катерички да му намерят. hahaha

Бахти тъпия сериал, чесно.  hahaha
Тъп ли ти е? Ми не го гледай тогава, що го гледаш Laughing

Нямаш никаква представа коя е Пуц,нали?

# 700
  • Мнения: 3 736
Стига, де.  hahaha Това беше толкова очеизвадна ирония, че повече не може. Макар че знае ли човек.

Ей сега четох някакви неща във фейса, че сериалът бил расистки. Не мога повече, аз ви казвам. Да се чудиш откъде да си изсмучеш критика, егати живота!  Joy

Роис, и грамофона - без грамофон няма зомбокалипсис!  Naughty

# 701
  • Мнения: 8 990
Ей, голямо пързаляне се вихрело тука  hahaha
Чудя се на шейната ли да скачам, кънките ли да обувам

# 702
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016


Роис, и грамофона - без грамофон няма зомбокалипсис!  Naughty


Така е, и грамофона, ама на пнтофите се смях с глас.  Laughing

А защо бил расистки сериала?  Grinning

# 703
  • Мнения: 3 736
Ето. Не го четох по хигиенни съображения. Laughing

# 704
  • Мнения: 9 144
Че е сексистки, сексистки е,  #Cussing out
но за расистки моля, моля да имат да вземат  Tired

Общи условия

Активация на акаунт