The Walking Dead - Тема 7

  • 19 139
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 786
Според мен Каръл си тръгна, защото й стана ясно какво я чака като се разбере в затвора, че тя ги е убила и изгорила. Просто нямаше избор. А и тя беше там, когато Тай се сби с Рик и видя реакцията му.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 581
Леле, имало е пързалки без да присъствам. Crossing Arms

Бебето гледа ТатМед в момента, не я барайте. Mr. Green

# 722
  • Мнения: 3 736
А ние кво, да мрем?  hahaha

Според мен Каръл си тръгна, защото й стана ясно какво я чака като се разбере в затвора, че тя ги е убила и изгорила.

Да.  Peace Макар че, кой знае, може би, евентуално, от сила, би могла да предположи, че ще ѝ разберат основанията. Обаче разбиране и приемане са доста различни неща. Даръл, например, беше категоричен по въпроса.

# 723
  • Мнения: 1 992
Категоричен, категоричен, колко да е категоричен като разбере, че е била Каръл? Интересно ми е ще намери ли в себе си повод да я оправдае.

# 724
  • Мнения: 3 736
Ще се смекчи, естествено, но да я оправдае и подкрепи - едва ли. Досега не е давал вид на фурнаджийска лопата.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 581
Най-вече заради това чакам следващата серия - да видя реакцията на Даръл като разбере за Каръл.

# 726
  • Мнения: 2 786
Интересно ми е какво ще им каже Рик за нея на останалите. Дали ще им каже истината или ще излъже защо я няма. И съответно как ще реагира Даръл (него го смятам за най-близкия й човек там).

# 727
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Бебище? Нова тема?

# 728
  • Мнения: 3 736
И на мен ми е интересно. Мисля, че може да излъже, колкото и да не ми се иска, но поне на Хършел ще каже истината. Ако има възможност да се види с него, предвид карантината.  Thinking

Най-вече заради това чакам следващата серия - да видя реакцията на Даръл като разбере за Каръл.

Драма ще е, със сигурност.  Confused Ако Рик излъже, ще стане мазало между двамата (с вариант за "о, май брадър!", когато истината излезе наяве, щото тя ще). Само се надявам да не смразят нарочно Рик и Даръл, за да заеме Тайрийс комиксното си място на дясна ръка на Рик. Не, тва шсе направя, че не съм го написала направо.

Бебе!

# 729
  • Мнения: 6 493
Беб, напираме, не се удържам  Flutter

# 730
  • Мнения: 1 992
Абе, Бебе, бе! Laughing

# 731
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Бебищеееhahaha

# 732
  • София
  • Мнения: 6 219
Бебето не я ли засърбя безгащното дупе?
Бебеееее!

# 733
  • Мнения: 6 493
Сарк, вземи си темата! С тез риалити формати, Бебето ще пати!

# 734
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Прашасахме, ей!

НОВА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт