За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 529
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте момичета....

попаднах на това
 http://pik.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE … B8-news83354.html
 и се питам ,как хората пишещи тези неща не споделят от къде е всичката тази информация и кой е този Бургаски сайт?

# 376
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравейте момичета....

попаднах на това
 http://pik.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE … B8-news83354.html
 и се питам ,как хората пишещи тези неща не споделят от къде е всичката тази информация и кой е този Бургаски сайт?


Поредният жълт парцал, който безнаказано пълни страниците си с помия. Дори не ми се изброяват тъпотиите в статията, свързани с режима, които не отговарят на истината.

От друга страна, виждайки как "прилагат" режима някои дюканки, които от време на време се повявяват в темата и колко са наясно с това, което правят...  ooooh! Светла им памет на жените! Но това, че първата е обявявала, че е на дюканския режим, не значи, че го е спазвала по правилата.

Не случайно в нашата тема не привличаме съмишленици /както правят в другите теми, свързани с диети/, а се опитваме да вразумяваме и отказваме тези, които нямат нужда от сваляне на килограми или си правят свои интерпретации.  ooooh!

smileys много хубава тема с рецепти имаш.

Аз не съм по готвенето, но за Дюкан се старая да си приготвям вкусни и лесни неща.
За Годжи бери да ви кажа, че са доста кисели. Мисля да ги сложа в някакви бисквитки...


Благодаря. На мен Годжи бери много ми харесва. Слагам го в режимни сладкиши, в подсладено кисело мляко, понякога и така си хапвам.

kukulina, честито! То не останало нищо от втора фаза.  Hug

...
Има, но не съм виждала да продават такова чудо...  newsm78

Ако става въпрос за Годжи бери, Гала беше купувала и тя може да ти каже откъде.

# 377
  • София
  • Мнения: 239
Първо не видях и аз как 4 години ще си на белтъци,като дори след 8-9-10 месеца си постигнал тегло ,което перфектно може да те задоволи и си минал във фаза с едно доста добро захранване! Второ,кой е тоя подсъдимият Дюкан, ние явно не го познаваме ,защото нашият жъне успехи от хиляди жени ,имащи нужда от режима и спазвайки го именно както нашият Дюкан препоръчва и не повече от 2 пъти в живота на дали би довел до каквото и да е! А и трето ,не на последно място никой не ги бие по главата с книгата да слабеят с Дюкан,всеки един пълнолетен човек може сам и трябва сам да реши как и какво ще прави с живота и здравето си! Аз от такива статии съм слабо казано потресена! Да риск има,когато си правиш свой си режим..... Ужас!

# 378
  • Мнения: 11
Здравейте на всички. Аз само прочетох заглавието и да там ... Дори не искам да знам какво са си измислили ... Да се отчета и аз - още един килограм минус за тази седмица Simple Smile доволна съм Simple Smile . Някой питаше да спорт - аз лично ходя на аеробика от понеделник до петък по 45 мин пък и си имам и малък току що проходил палавник и съм убедена, че това оказва голямо влияние. Не съм от дълго на режима комбиниран със спор, но всичките ми познати забелязват, че има промяна. А киселото мляко с трици за закуска ми е любимо. Не мога да си представя да ям друго Simple Smile
И да споделя, че днес правих телешко с тиквички, гъби и лук и стана супер. Колкото и да е е за вярване месото направо се "точеше" на конци Simple Smile но както ме "светнa" една готвачка - на това месо цаката му е продължителното варене преди всичко друго. Аз лично го варих 1 час в тенджера под налягане и после го сложих в тавата със заленчуците за още толкова , но си заслужаваше времето. Но пък е сигурно, че ще се готви основно в събота или неделя, като имам време Simple Smile

# 379
  • Мнения: 45
Проблема не е в диетите, а в тяхното разбиране и правилно прилагане. Стига с тези измислени статии и примери. Аз имам и остеопороза и чупливи кости и РМЖ и Хашимото и редица ставни заболявания, болежки в бъбреците, хемороиди, крехки зъби и т.н. , но за това не са ми виновни диетите. Права е Усмивчица, че когато се караме това е за добро, всяко залитане от правилното прилагане на режима , както и химерични желания за анорексично тегло е фатално и не се толерира в темата. Нека една, поне една Дюканка каже, че си е върнала килограмите след като е минала всички фази стриктно и е нямала други странични причини/аз например напълнях от болнична терапия, друг от малко пухкаво бебче-не визирам тези и подобни случаи/
Затова - не се сърдете, а спазвайте правилата, че да няма  341uu

# 380
  • Мнения: 45
Е, точно заради такива идиотски статии и ограничени хора си стоях години наред дебела, болна и недоволна от живота си.................... Когато се запознах подробно с режима, прочетох, подготвих се психически и прецених, че мога да спазвам всичко стриктно, започнах и постигнах завиден резултат. За това и винаги повтарям, че трябва да си чел, да си наясно с какво се захващаш и да си сигурен, че ще се справиш до край с всяка една фаза. Ще се научиш да се храниш правилно и балансирано, ще започнеш да спортуваш или поне ще увеличиш движението...

# 381
  • Мнения: X
Здравейте момичета....

попаднах на това
 http://pik.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE … B8-news83354.html
 и се питам ,как хората пишещи тези неща не споделят от къде е всичката тази информация и кой е този Бургаски сайт?



Невероятна некадърност и неграмотност крещи от всеки ред на тази статия
 ooooh!
Да приравняваш Дюкан с Аткинс и Аткинс с протеинова диета  Joy
И особено после изводите са ... нямам думи просто

# 382
  • Мнения: 0
Здравейте! Много се зарадвах като видях, че още има привърженици на режима. Надявам се, че ще ме приемете в групата. Simple Smile

# 383
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравейте!

Бабе /ама каква баба си ти - само на внуците си- иначе си мо-ми-чен-це/, GalaEluard, W'A'S'P'Hug Hug Hug

Здравейте! Много се зарадвах като видях, че още има привърженици на режима. Надявам се, че ще ме приемете в групата. Simple Smile

Има привърженици, я виж коя тема е по ред.  Wink Нооооооо... приемаме с представяне: години, височина, колко кг искаш да свалиш /колко ти е показал калкулаторът/, доколко си запозната с режима /макар че, щом пишеш за режим, а не за диета, диетка, това вече говори нещо  Wink/ и т. н.

# 384
  • Варна
  • Мнения: 7 147
...
Има, но не съм виждала да продават такова чудо...  newsm78

Ако става въпрос за Годжи бери, Гала беше купувала и тя може да ти каже откъде.



Не, Смайлс, не за Годжи бери. Него си го слагам в млякото с трици от години. За тези  Shirataki Noodles говорех... И за други подобни храни, които тук ги няма и в Карфур.

# 385
  • Мнения: 0
Здравейте!

Бабе /ама каква баба си ти - само на внуците си- иначе си мо-ми-чен-це/, GalaEluard, W'A'S'P'Hug Hug Hug

Здравейте! Много се зарадвах като видях, че още има привърженици на режима. Надявам се, че ще ме приемете в групата. Simple Smile

Има привърженици, я виж коя тема е по ред.  Wink Нооооооо... приемаме с представяне: години, височина, колко кг искаш да свалиш /колко ти е показал калкулаторът/, доколко си запозната с режима /макар че, щом пишеш за режим, а не за диета, диетка, това вече говори нещо  Wink/ и т. н.

Аз познавам режима от 2007 година. Тогава за 5 месеца свалих 40 кг. За съжаление не продължих с третата фаза и след една година си върнах килограмите. Сега отново се навивам да мина на този режим и се надявам този път да успея. Какво ще стане не зная, но ще опитам. Ще се радвам да ме подкрепяте. Висока съм 165 см и имам да смъквам над 40 кг. На 36 години съм.

# 386
  • Испания
  • Мнения: 37 503
... За тези  Shirataki Noodles говорех... И за други подобни храни, които тук ги няма и в Карфур.

Както знаеш, това не е никакъв проблем. Свалих всички излишни килограми и без тази храни. През 2008 нямаше нито толерирани, нито толкова много рецепти. И да ти кажа /под секрет  Wink/, още тогава имаше тук обезмаслено сирене /0%/, но понеже съм си малко бръм!  Joy не си купувах, защото си казвах: "Дюканките в България как карат без него" и си дъвчех изварата.  Simple Smile С над 100 разрешени продукта, които могат да се приготвят по безброй разнообразни начина, режимът ни е песен.  Wink

А от карфурските дюкански продукти и тези от онлайн магазина не си поръчвам, защото не ми харесват високите цени /единствено съм поръчвала преди години есенции, които бяха на промоция, още имам от тях/.  Wink

Ивчето77, 40 кг за 5 месеца е бързо, бързо.  Wink Аз ги свалих за 9 месеца. Но пък карах после по учебник и сега ми остана само навика да пиша в темата.
Значи, знаеш много добре с какво се захващаш и какво трябва да правиш, за да ги свалиш здравословно и да ги запазиш след това. Добре дошла и успех!  Hug

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 13:08 от smileys

# 387
  • София
  • Мнения: 606
Аз продължавам с режима... Имам въпрос над който си мисля и четох... ако случайно човек прегреши според някакви причини след това може ли да си продължи режима нормално ако е във втора фаза? Случвало ли се е на някой? Говоря не само за храна извън режимните, а примерно два дена хранене на всичко...

Аз пътувам понякога и посещаваме места гурме в които трябва да се опитат нещата, това е нещо незабравимо  и сега ми предстои подобно пътуване и си мисля по темата много... Не ми се иска тези дни да съм режимна, защото ще изпусна много...

Глупостите, които пишат за режима няма да ги чета... не си заслужава... та до сега всеки, който е чул , че съм на Дюкан и ми казва ти си луда... прочети колко е вредно...

# 388
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз продължавам с режима... Имам въпрос над който си мисля и четох... ако случайно човек прегреши според някакви причини след това може ли да си продължи режима нормално ако е във втора фаза? Случвало ли се е на някой? Говоря не само за храна извън режимните, а примерно два дена хранене на всичко...

Аз пътувам понякога и посещаваме места гурме в които трябва да се опитат нещата, това е нещо незабравимо  и сега ми предстои подобно пътуване и си мисля по темата много... Не ми се иска тези дни да съм режимна, защото ще изпусна много...

Глупостите, които пишат за режима няма да ги чета... не си заслужава... та до сега всеки, който е чул , че съм на Дюкан и ми казва ти си луда... прочети колко е вредно...

Какво значи: да продължи нормално? На практика прекъсваш режима, спираш набраната скорост на метаболизма си, който е започнал да работи нормално, след като си променила начина на хранене.

Какво ще изпуснеш? Освен да изпуснеш свалянето на тегло, нищо друго.

Незабравимите моменти в живота ни не са свързани с храненето. Храни, рождени и именни дни, Коледи, Нови години, Великдени ще има винаги. Нарушавайки, ще влезеш в един затворен кръг, от който трудно се излиза. Има дюканки, които 4-5 години са уж във втора, а всъщност непрекъснато ядат нережимни храни, влизат за известно време във втора и после пак, и пак, и пак... А всяко започване на режима, знаеш какво означава за организма: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22878810#msg22878810

В заключение: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22893156#msg22893156

Нямаш представа колко ще бъдеш доволна и горда със себе си, ако като се върнеш, можеш искрено да напишеш, че не си нарушила режима, въпреки изкушенията. Решението е твое.  Peace

# 389
  • Мнения: 0
... За тези  Shirataki Noodles говорех... И за други подобни храни, които тук ги няма и в Карфур.

Както знаеш, това не е никакъв проблем. Свалих всички излишни килограми и без тази храни. През 2008 нямаше нито толерирани, нито толкова много рецепти. И да ти кажа /под секрет  Wink/, още тогава имаше тук обезмаслено сирене /0%/, но понеже съм си малко бръм!  Joy не си купувах, защото си казвах: "Дюканките в България как карат без него" и си дъвчех изварата.  Simple Smile С над 100 разрешени продукта, които могат да се приготвят по безброй разнообразни начина, режимът ни е песен.  Wink

А от карфурските дюкански продукти и тези от онлайн магазина не си поръчвам, защото не ми харесват високите цени /единствено съм поръчвала преди години есенции, които бяха на промоция, още имам от тях/.  Wink

Ивчето77, 40 кг за 5 месеца е бързо, бързо.  Wink Аз ги свалих за 9 месеца. Но пък карах после по учебник и сега ми остана само навика да пиша в темата.
Значи, знаеш много добре с какво се захващаш и какво трябва да правиш, за да ги свалиш здравословно и да ги запазиш след това. Добре дошла и успех!  Hug

Благодаря! Дано да се получи, че сега ще е по- трудно, защото ме оперираха от жлъчка и не зная как ще се чувствам и какво ще е темпото на сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт