PrettyBox & Pinks Beauty Box - 3

  • 47 269
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 170
Как така не се е получила пяна?!  Sad
Не се получи. Само водата придоби някакъв много лек тюркоазен отенък и това беше.

# 691
  • Мнения: 1 202
Еее, айде стига, де! Как можело? Ми може! То си пише, че продуктите са в семпъл, мини размер ИЛИ размер за пътуване! Който е съгласен да плаща 15 лева затова - да плаща. Който не е съгласен - не ги дава и си трае.
Сори, че избухвам така, ама като прочетеш условията си информиран какво съдържа, нали така? Никой не те бие за да купиш.

Хаха така е, права си, никой не ме бие да си дам парите Simple Smile Това беше експеримент за един път, който приключи. Поръчах я, защото ми харесва усещането да не знаеш какво ще пристигне, да си изненадан и то приятно, ако може.
А относно условията, да, такива могат да предложат за момента, за съжаление.. Само че са на светлинни години от подобни кутии в чужбина. 

# 692
# 693
  • Мнения: 3 642
Или лосион или масло за тяло - не и двете  Peace

# 694
  • Мнения: 83
При мен нямаше нито лосион, нито масло  Simple Smile

# 695
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
Още не съм си проверила кутията. Crazy Нещо все не стигам до нея, мотка се вкъщи.

# 696
  • Мнения: 3 642
Маслото и лосиона бяха в сашенца по 5 мл., нали не се объркахте от линковете, които пуснах за Амазон - те са към продуктите в пълен размер, в случай че някой ги е харесал и пазарува от там - може да си купи  Peace
Ползвам снимка от блог - за тази мостричка отгоре става въпрос

# 697
  • Мнения: 519
и аз нямам нито масло,нито лосион Crossing Arms

# 698
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз имам лосион, но още не съм го ползвала.

Днес ще дам шанс на CC крема на Биотен.

# 699
  • София
  • Мнения: 3 108
Току-що се намазах с този крем Boheme и смея да кажа, че мирише ужасноо. Според мен най-близко до тази, е миризмата на сапун за пране или на тези малките сапунчета по хотелите. Единственото положително е, че попи невероятно бързо, а странното е, че 5 мл. ми стигнаха и за двата крака.  Thinking

# 700
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Току-що се намазах с този крем Boheme и смея да кажа, че мирише ужасноо. Според мен най-близко до тази, е миризмата на сапун за пране или на тези малките сапунчета по хотелите. Единственото положително е, че попи невероятно бързо, а странното е, че 5 мл. ми стигнаха и за двата крака.  Thinking

Дам...и на мен аромата ми напомни точно на сапун...   Mr. Green

# 701
  • Мнения: 3 946
Тази бомбичка за вана изчезна във водата със скоростта на светлината, нито аромат, нито пяна...  Laughing

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Бомба невидимка  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 3 642
Днес тествах фон дьо тена Дермабленд - и той не ми хареса  Sad
Самия фон дьо тен не ми хареса, а цвета ми беше един такъв жълтеникав, а преди съм ползвала друг фон дьо тен на Виши в същия цвят като мострата и ми беше перфектен.
Цветовете ли са сменили  Thinking

# 704
  • Мнения: 178
Dermablend не ти ли е много изсушаващ за зимата? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт