PrettyBox & Pinks Beauty Box - 3

  • 47 256
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 33
Почти сигурно е, че нямаш шанс. Бройките са ограничени и има момичета в изчакващата листа за абонамент.
След предстоящата кутия обаче много хора заявиха, че ще се откажеат- така че ако все още имаш желание - вероятно ще има места тогава.

# 736
  • Мнения: 41
Виждам че всички поръчвате от Pinks Beauty Box,има ли изообщо някои поръчал от PrettyBox,първите ли са по добри?

# 737
  • Мнения: 19
Ами ще  се пробвам да поръчам, пък ако не стане, голяма работа, следващия път  Crazy

А ако поръчам днес с абонамент за 1 месец, това означава ли, че е за Декемри-Януари или ако са свършили автоматично ще ме остави за февруарската кутия?

# 738
  • Мнения: 22
Виждам че всички поръчвате от Pinks Beauty Box,има ли изообщо някои поръчал от PrettyBox,първите ли са по добри?

Аз бях абонирана за 3 месеца и честно казано кутиите ми харесаха повече от тези на Pinks (особено тази за септември). Последния месец пропуснах, защото имам спиралата, а точно тя беше разкрития продукт. В момента изчаквам какво ще обявят. Иначе при тях не съм имала абсолютно никакъв проблем с доставките, за разлика от pinks.  Laughing

# 739
  • Мнения: 1 377
Ами ще  се пробвам да поръчам, пък ако не стане, голяма работа, следващия път  Crazy

А ако поръчам днес с абонамент за 1 месец, това означава ли, че е за Декемри-Януари или ако са свършили автоматично ще ме остави за февруарската кутия?

За когато се вредиш е. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 3 020
Виждам че всички поръчвате от Pinks Beauty Box,има ли изообщо някои поръчал от PrettyBox,първите ли са по добри?

Не може да се каже, че са по-добри, просто са по-евтини и тръгнаха добре. А и Prettybox често може да се поръчва и след като ги разпратят и разкрият продуктите, затова не бързаме да ги поръчваме.

# 741
# 742
  • Мнения: 33
Finetti
Няма такова нещо като поръчка на кутия. Имаш само заявка на абонамент.
Обяснено е на сайта им.

Цитат
Скъпи клиенти, от тук можете да заявите своя абонамент за Pinks Beauty Box за 1, 3, 6 или 12 месеца. Поради големия интерес към услугата, тиражът ни е предварително продаден, но всеки месец с увеличаването на броя на кутиите ще потвърждаваме получените заявки за абонамент по реда на пристигането им. Заявката за абонамент е еднократна и не е необходимо да я правите повторно или за всеки месец. Когато имаме кутия за вас, ще получите потвърждение, че абонаментът ви е активен, както и детайли за вашата доставка.

# 743
  • Berlin
  • Мнения: 11 280
Значи не може да се поръчва нормално кутия, само с абонамент. newsm78 Не виждам смисъл от абонамент за един месец, освен ако не е за след 2 месеца например.

Общи условия

Активация на акаунт