Бъдещи майки от Благоевград

  • 20 494
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Темата за Благоевград мисля, че е за родители, а не за бъдещи мами.
Иначе със сигурност има много майки от Блг, но явно не пишат тук. Дано да се появят повече в бъдеще  Party

# 16
  • Мнения: 0
Темата за Благоевград мисля, че е за родители, а не за бъдещи мами.
Иначе със сигурност има много майки от Блг, но явно не пишат тук. Дано да се появят повече в бъдеще  Party

Здравейте!
И аз съм бъдеща мама, през март 2014.


# 17
  • Мнения: 10
Здравей! Ще се радвам да се съберем повече благоевградски мами и да се запознаем!

# 18
  • Мнения: 0
Дано се съберем мами.  Grinning

# 19
  • Мнения: 10
Добро утро   food010
Ина ти при кой лекар се следиш? Мислиш ли вече къде ще раждаш?

# 20
  • Мнения: 0

Добър ден. При Терзийска съм, но мисля да раждам в София, защото мисля да е секцио.  Grinning

# 21
  • Мнения: 10
И аз мисля да ходя в София, но се надявам на естествено раждане. Нещо тук по нашия край лекарите и болниците много не ми вдъхват доверие. Ти искаш секцио по желание или се налага ?

# 22
  • Мнения: 111
На мен ми се налага да е секцио и аз мисля в Дупница при Ангелов. Чувам много добри отзиви за него, и че в болницата условията са били много добри.

# 23
  • Мнения: 0
Аз сама искам да е секцио, и за сега съм се насочила към Токуда.
Една приятелка септември ражда там, пак секцио, и е много доволна.
Не искам нищо да кажа за Благоевград, но тука не искам да режат.

# 24
  • Мнения: 0
На мен ми се налага да е секцио и аз мисля в Дупница при Ангелов. Чувам много добри отзиви за него, и че в болницата условията са били много добри.


Кога ти е термина?
Мисля, че в Дупница правят секцио само ако се налага, а при мене не е така. Иначе и аз мислех там, че е по-близо, но се насочих към София в крайна сметка.

# 25
  • Мнения: 10
Аз пък точно за Дупница съм чувала, че правят секцио, дори и да не се налага, стига майката да е съгласна, за да могат да си плануват ражданията, че болницата и екипа са малко. Но дали е вярно, не мога да кажа.

Иначе и аз съм си избрала Токуда и д-р Илиев, януари смятам да отида на преглед и да се запознаем  Peace

# 26
  • Мнения: 111
Термина ми е на 25 декември. София ми е много далеч и пътуването не ми се отразява никак  добре така  че няма начин да ходя там на прегледи и после да раждам....

# 27
  • Мнения: 10
Мен пък ме е страх от секциото, казват, че после възстановяването е трудно. И затова предпочитам естествено, стига да не се налага, де Peace
За Токуда знам, че Димитров е много добър с операциите, аз даже се бях насочила към него. Но после реших да е Илиев, защото бил привърженик на естественото раждане  Peace

# 28
  • Мнения: 0
На мене от естественото ме е страх.  Ще чакам отзиви за Дупница,  макар, че при тебе се налага.

# 29
  • Мнения: 0
Моята приятелка се възстанови много бързо след секцио.
Браво на тебе, след като не е страх от естественото.

Общи условия

Активация на акаунт