ЮЛСКИ бебчета - тема 6

  • 23 506
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8
Днес захраних Диманка с бананова каша без глутен на Хумана. Направих я много редичка. Изяде 5-6 лъжички и видимо и хареса. Но не знам колко мляко да и правя след това . Обикновенно изпива по 130 . А след кашата изпи само 70..

# 61
  • София
  • Мнения: 377
Софийка може и да няма изцепки, надявам се сестрата на ММ да я скастря.


Езък !!!

На мен пък едната гума на количката ми е спаднала и не мога да изведа Лазар, та ще взема да се пльосна на спалнята. Дано Лазар не се събуди точно като задрема.

Мимс мисля, че е достатъчно. Тя ще си покаже когато огладнее.

# 62
  • Мнения: 8
Боже Мили...
 Говорих с една далечна позната-стара мома по телефона преди малко. Агитира ме да ставам дистрибутор на някаква фирма за препарати и био добавки, и аз и викам нямам време гледам бебе и тя ми вика, абе махни го това бебе върни го. То не носи пари, има само разходи...Ее, повярвайте..паднах...Дамата е на 54 г - учител по история.

# 63
  • Мнения: 4 841
 Joy Ми да! За ко ти е бебе? Върти бизнес! В днесшно време без пари не е работа, бизнес трябва. Бебета ще гледаш като станеш на 80 и имаш достатъчно пари, че да си наемеш детегледачка. Ааааа ма ха  Crossing Arms

Близначе  Whistling почерпи от твойте орехчета  Blush И аз много обичам  Flutter Аз съвсем сериозно се алкохолизирах. Отивам да гаврътна и последните две глътки от вишновката и да знам, че нямам повече алкохол (сладък). Добре, че не пия твърд алкохол, че имам шише с водка и две бутилки уиски в барчето  ooooh!

# 64
  • Мнения: 11 747
Така като ви чета и се замислям дали да не отворя бутилка сладко френско вино - идея си нямам хубаво ли е, за първи път ми попада. Ликьора от зелени орехи много добре прозвуча, макар да не съм опитвала никога, а вишновка много обичам, ама кой да ми направи?!

Мимс, абе тая жена да не се е шегувала? Или да не е помислила, че внуче гледаш и да ти е дала акъл да го връщаш на младите? Или се е повредила жената, то самотата не е лесно нещо.

Близначе, не така със Софийка, не така! Дай трибуна на жената, има нужда! И ние сме хора, и ние имаме нужда!

# 65
# 66
  • Мнения: 4 709
Мимс сигурно е помислила, че ти е внуче, ако знае че имаш голям син, на мен вчера една ме вижда и ми вика, я дъщерята вече има бебе, викам не това си е мое, онази  Shocked добре де толкова ли е необичайно на 37 да имаш дете Embarassed
Аз след днешният експеримент разбрах на моята дъщеря какъв й е проблема, че не иска да спи, не иска да спи в количката навън. Днес е наказана, и аз покрай нея да си стоим в нас, в креватчето си като си легна в 13:30 стана за ядене и пак заспа, сега се оказа голям проблема, как да излизам като се стъмва рано и не мога да изляза спрямо нейния сън в 17:30, нито пък сутрин на студа в 9, та не знам какво ще измисля, да не си ограничавам разходките, и социалните контакти. Ако имате идеи давайте.

# 67
  • Мнения: 8
Пине, въобще не се шегуваше. Казах и,че имам дъщеря на 4 м . И тогава тя ми се накара да го връщам обратно, че и спирам дистрибуторският бизнес.Обадих се на ММ да му кажа какво е казала, а той се смее, че не знае къде има пункт за връщане на бебета.  Joy..

# 68
  • Мнения: 2 328
Влизам да си похваля 4 килограмовия минус.Много ми е кеф.Даже отвратителната супа от пиле,чушка,лук и морков  ми се вижда вкусна от радост.Йеййй!!  newsm44 Вече съм 61 кг.Обичам те Пиер  newsm76

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Бейби, от кога си на диета?

# 70
  • Мнения: 2 328
На 14ти започнах 5 дни П,на 19ти започнах 5 дни ПЗ.от утре съм пак 5 дни на П.Диетата е Протал на доктор Пиер Дюкан.  Peace
П-чисти протеини
ПЗ-протеини и зеленчуци

# 71
  • Мнения: 318
Здравейте сладурки  Hug

Отдавна не съм писала - я бебето иска грижи точно като седна, я нещо друго и отлетяха дни и седмици, без да съм писала ...
Флай, мярнах,че пита за мен, благодаря ти  Hug

Мисти - аз навърших 38 през лятото и с тези две малки деца хич не се чувствам толкова стара.. но годинките са си реални. Но - не, не ми е странно да имаш дете в тази възраст. Аз се чувствам закъсняла , но като така ми се е стекъл живота и късно съм срещнала човека до себе си ..
Дари ходи на градина , но последните дни е много тъжна и плаче сутрин у дома и понякога в градината. Няма промяна около нея , същите деца, същите учителки .. много ми е мъчно да я гледам,че тъгува. Миналата седмица беше настинала и не ходи на градина . Явно иска да е с мен.. Другата седмица ще ги видят за един ден на Витоша - за пръв път ще й е и много се вълнува.
Василена е добре - расте, хубавее, пухкавее Simple Smile Плюнчи се вече много яко, взе и да бръмчи с уста, много е сладка .

В общи линий сме добре .

Прегръдки на всички ви, бъдете здравички, а болните да оздравяват  Hug

# 72
  • Мнения: 251
Агнес, свекър ми прави много хубаво сладкъ винце. Само да ми донесе и ще ти пратя Simple Smile))

Мисти, остани си малко у дома. Изкарвай я като е будна навън и се прибирайте за сън. Тъкмо така използвай и ти да полегнеш. Как е Ивета, харесва ли и в училище?

Браво бейбиии, както си подкарала скоро ще си финна мацка Simple Smile)

Лили, добре завърнала се. Много съжалявам да прочета за Дари. Дано този период да отмине и да е отново весело и слънчево дете.

Да се отчетем от консултацията 5.550 (650 гр) и 57 см (5 см) не слагахме ваксината, че много акаше тия дни, има и лек обрив и решихме за всеки случай да изчакаме. Каза че растем идеално

# 73
  • Мнения: 2 328
Днес го водих малкия на мерене-6кг 350 гр и 63 см Simple Smile На мама мъжлето   Kissing Heart

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
да, да знам я Дюканската, а 90-дневната пробвала ли си, тя е по-щадяща.

Общи условия

Активация на акаунт