ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 6

  • 57 656
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 126
Благодаря ти, Freya  bouquet
Леля ми ми е казвала, че ако в съня си починал те кани при себе си, означава смърт за този който го сънува, за това бях много притеснена.
Благодаря, че ми писа, не знаеш само колко ме успокои Hug

# 706
  • Мнения: 871
Фреичка, пак съм аз

Добро утро  Grinning

Майма ми е сънувала покойната си стринка да раздава питки за Бог да прости пред къщата, в която живеят баба ми и дядо ми. Какво би означавало това?

# 707
  • Мнения: 2 140
Аз пък сънувах, че съм командировка и шефа ме изпраща с някакъв ван да купя подаръци за колежката и мен, но това е нещо като мисия. Трябваше да мина през няколко места, през банката да изтегля пари и да му ги занеса до определен час, защото той имаше полет след това. А него го криеха от похитители ...

# 708
  • Мнения: 152
Благодаря, Фрея,
Може ли само един уточняващ въпрос - дали започването на тази работа е била един вид грешна стъпка от моя страна се чудя, особено в контекстта на сега случващите се около мен неща - именно изключително недовоство от същата и желанието ми да я напусна. Не че има значение, явно е трябвало тогава да помисля по - сериозно върху съня си, а не да ме смути, но да не направя нищо конкретно, както постъпих.

По - принцип съм малко скептична към сънищата си, но напоследък все повече усещам, че ако се вглеждам  в тях и се доверявам на интуицията си, ще е по - добре за мен.

# 709
  • Мнения: X
Инат до откат, честно казано не знам какво може да означава...
съпружка, тази мисия може да символизира някакво предизвикателство за теб или пък да е отражение на напрегнато ежедневие.
e.damyanova, за жалост рядко сънищата дават конкретна представа за бъдещето. Те са подвластни на нашите мисли и емоции и вървят заедно с нас.

# 710
  • Мнения: 2 140
Благодаря, ______Freya_______  !   bouquet Точна както винаги.  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 10
Здравейте момичета   bouquet
Тази нощ сънувах изключително странен сън.. Бях се качила на нещо като кон и го яздех.. но не беше кон, не беше и животно.. приличаше на геометрична фигура. Демек яздех някаква фигура. Чувствах се добре и гледах от много високо.. по пътя имаше много камъни и нещо като скали и беше неравно.. като цяло беше много силно, бързо и тръскащо това препускане, но се чувствах добре  Grinning
След това стигнах до място, където имаше много големи риби на земята.. цели големи риби.  Също така имаше и нарязани парчета риба (като за пържене  Simple Smile ) и имаше много кръв по тях... цялата земя беше с кръв. Аз бях на високо качена на тази фигура, която яздех, но чехлите с които бях бяха прогизнали с кръв от рибата, с която все още нямах досег.. после слязох на земята погледнах по отблизо тези риби и се събудих. Когато дойде момента с рибите бях ужасно изплашена и се страхувах много.
Надявам се Фрея да разтълкува този мой странен сън  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: X
emi_5rova, язденето на тази фигура би могло да се свърже с контролиране, влияние, властване над нещо, обаче над какво е трудно да се определи, даже и невъзможно, предвид неопределения образ на "коня". Може би няма голямо значение, но помниш ли цвета на фигурата? Като цяло мисля,че сънят е по-скоро положителен и негативното, което може да са тези умрели риби, да се изразява по-скоро като твои опасения и страхове, свързани с действието, което управляваш. Уловът на много риби обикновено символизира успех и изобилие и в случая може да се тълкува, като очакван успех, едновременно с това страхове и притеснения от евентуални проблеми, които може да донесе например.

# 713
  • Мнения: 69
Много интересна тема сте направили  Hug
Има неща ,които ако търся в съновниците няма да намеря.
При мен тенденцията е такава,че сънувам постоянно ,но само сънищата ми в събота показват предстоящи събития.
Ще продължавам да Ви следя  Wink

# 714
  • Мнения: 4 500
Здравейте, не бях сънувала отдавна, но преди 2 нощи сънувах нещо странно.
Бебе плаче, не е мое бебето, погледнах го в устата и видях, че му никнат на бебето 3 зъба отгоре вляво и 3 зъба отдолу пак вляво. Белички връхчета се показваха.....
Направо настръхнах като се събудих  Confused

# 715
  • Мнения: X
Здравейте, не бях сънувала отдавна, но преди 2 нощи сънувах нещо странно.
Бебе плаче, не е мое бебето, погледнах го в устата и видях, че му никнат на бебето 3 зъба отгоре вляво и 3 зъба отдолу пак вляво. Белички връхчета се показваха.....
Направо настръхнах като се събудих  Confused
И какво? Защо си настръхнала? Ако е заради зъбите прочети на 1стр. в скрития текст съм писала за тях. Няма нищо страшно. Според мен съня ти символизира напредък, израстване, усъвършенстване.

# 716
  • Мнения: 4 500
ФРЕЯ , четох в съновника, че зъби е на лошо, болести, смърт.....Но твоите думи са чудесни!

# 717
  • Мнения: 65
Здравей Фрея, искам мнението ти по един мой сън - сънувам ,че пътувм с кола по шосе. Обръщам се и с ужас виждам как има буря и са се образували две торнадата. Казвам на мъжът ми , с който съм , че трябва да се скрием , но той нищо не казва. После се скривам в нещо като бетонна дупка с детето ми и като гледам на горе виждам как сме затрупани с преспи сняг, и виси едно въже, което съм хванала , като знам, че снего ще изляза навън,но не излизаме и виждам нагоре ясно небе. След това сънувам преди да се скрия или след това не се сещам , как се обръщам назад и виждам , огромен град и разрушенията само там откъде е минало торнадото с някакво голямо спокойствие.
Много странен съм , имам съновник ,по който си разтълкувам отделни символи, но нищо немога да разбера Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 21:06 от *gest*

# 718
  • Мнения: X
*gest*, шофирането мисля ясен символ - движението, което извършваш в живота си за момента. Обръщането назад може да символизира минали събития, които се явяват отново и/или страхове, които таиш за минали събития например, страхувайки се да не се повторят, но може и да става въпрос за настоящи проблеми, от които искаш да избягаш. Торнадотата са знак за проблеми/неприятности/премеждия/спънки/опасност/трудности и т.н. Може би два броя, т.е. две неща, два основни проблема и също както непредвидливото торнадо в реалността, да са се появили изневиделица, мощни, силни и разрушителни, способни за кратък период да нанесат големи щети. Въжето, което не ти услужва и все пак оставате долу би могло да символизира неуспешен опит за справяне със ситуацията, като показва,че (бетонната дупка и ясното небе) първоначалното решение за търпение, изчакване е по-добрия вариант. Разрушенията накрая заедно с усещането за спокойствие могат да се тълкуват като завършек на всичко и приключване с щети, които или можеш да преживееш лесно или не са успели да те засегнат пряко.  Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 15 486
   Сънувах черно умряло куче върху гроба на сестра ми! След няколко дни стават две години откак почина. Много ми е гадно и ме е страх.Напоследък все сънувам кошмари разни - убийства, отвличания, наркомани.

Общи условия

Активация на акаунт