ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 6

  • 57 610
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 967
Freya,
какво е да сънуваш неделя с/у понеделник, че разговаряш с починала жена по телефона. Мисля, че един вид тя ме е набрала, но не съм много сигурна. Познавах я. Почина февруари месец.
?

# 721
  • Мнения: 30
Здравей Фрея   bouquet

Имах много странен сън, сънувам че лежа и бащата на моя приятел бивш вече ми целува краката, който са боси. Бях завита той дръпна одеалото и ги целуна. Усетих гъделичкане, ама и моя приятел лежеше до мен и майка му беше там, ама права около нас  #Crazy
Много откачен сън  Crazy

# 722
  • Мнения: 65
Много благодаря Фрея за тълкуването, аз често сънувам и вярвам в сънищата. Забелязала съм , че част от тях предвещават , а други не съм наясна за какво са точно.  Hug

# 723
  • Мнения: X
Сънувах че  първо пътувам с автобус край
нещо като гора или парк, в студено
време и слизам на пуста спирка до гората с още една жена даже имаше и сняг ,
а аз се чудех защо слизаме тук. После в същата тази гора аз съм качена
на нещо като спортно съоражение с мрежа и внимателно слизам по нея , имаше
и ограда , срещу мен сграда но не виждах каква.
Вече на земята видях че сградата е изоставена и се руши даже имаше дупки по тавана,
помня имаше стълби на входа със табелка 7-ма поликлиника с големи букви.
Изведнъж аз се виждам легнала на дюшек като бездомник все едно
 и не можех да стана , спомням си че имах рана на кръста , и после дойдоха други хора май
медицински екип и взимаха от хората разни проби  newsm78 Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: X
Тайна, кучето символизира най-общо лоялност, черното се свързва с неизвестност, а смъртта с някакъв край. Много варианти произтичат от тези три елемента и разбира се ако се тълкуват именно в това си значение. Може би липсата на сестра ти е причина за съня, страхът от неизвестното бъдеще, самотата, липсата на приятелска ръка те мъчи и това е пряко свързано с липсата от твоята сестра и наближаването на втората годишнина от смъртта и.
GERBER, а какво ти каза? Обаждането по телефона най-общо се свързва с някакви новини, известие.
V_Ivanova, сънят може буквално да е плод на твоето неудобство спрямо отношението на някого към теб наяве. Целуването на крака е знак за почит,чест,раболепие, в случая неочаквано и каращо те да се чувстваш некомфортно.
*gest*, предупредителните сънища са една много малка част от видовете сънища, които ни се явяват. Най-вече те ни помагат да надникнем дълбоко в собствената си същност и подсъзнание, показвайки ни искрените ни чувства и мисли.
Dados, разрушаващата се сграда може да се тълкува като нещо, което е на път да си отиде, да изчезне, да се провали. Спирката и автобуса - момента, в който се намираш в живота си, вид отклонение така да се нарече. Снегът е негостоприемство, трудност, емоционална студенина, отчуждение, отблъскване. Оградата "огражда" период от време,т.е. показва времевия характер на ситуацията,в която се намираш. 7-цата е седмица, юли или час, бройка/количество за нещо. Раната е щета (психическа/емоционална), поражение над теб, усещане за загубена битка, но продължаване напред, като сградата е оградена и оставена зад теб,в миналото ти.

# 725
  • София
  • Мнения: 15 474
  Фрея, много ти благодаря! Hug

# 726
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здравей Фрея. Днес сънувах, че провеждам някакви много важни разговори с комшията, който се самоуби преди няколко месеца. Знам, че  мъртвец не е нещо лошо, но самоубиец има ли някакво значение. ВОдихме си най-нормален разговор, не изпитвах страх или нещо, дори ми беше приятно.

# 727
  • Мнения: 2 359
Фреичка, основното нещо, което запомних от съня беше, че сме се събрали много хора на едно място, сякаш празнуваме, забавляваме се. Аз решавам да си тръгна първа от събранието и минавам да прегръщам всички хора наред. И точно това отне най - много време и внимание - как минавам през всеки един и го прегръщам.  Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: X
tsveta, щом го споменаваш значи има значение това за теб,че е самоубиец, но с какво конкретно го свързваш е трудно да се определи.
Lightworker, може би сънят е отражение на емоционалното ти състояние наяве в момента, добронамереност, отвореност към другите и т.н.

# 729
  • Мнения: 97
Zdraveite, izvinqvam se , che pisha na latinica, no nqmam kirilica I ne vijdam buton za smqna na bukvite,
Onzi den sanuvah, che sam v magazin , v magazina imashe golqma masa, na koqto bqha strupani mnogo damski obuvki. Bqha ednakav model v dva cvqta rozovo I oranjevo. Bqha s razlichni nomera. Az vseh edni rozovi po-malki, togava doide prodavachkata I kaza vzemi tezi oranjevite, no te bqha 38 nomer, az I kazah, che nosq 37 I che nqma da mi stanat. Premerih ednata obuvka (oranjeva beshe) I za moq iznenada mi stana tochno. Kak da talkuvam sanq.. predi nqkolko meseca pak sanuvah che merq obuvki.
Chesto sanuvam, che merq beli drehi palta, rokli I sled tova se oglejdam v ogledaloto. Kak se oglejdam v ogledaloto sashto chesto sanuvam.

# 730
  • София
  • Мнения: 2 967
Ами не помня. Но един вид ме съветваше нещо. Беше добронамерена.

# 731
  • Мнения: X
Koffkathecat, обувките обикновено се свързват с най-общо пътя на живота. Вървим обути в обувки, ако не са ни удобни, значи нещо не е наред, нещо ни тревожи, тежи и трябва да се промени, ако сме боси, има някаква опасност, уязвими сме, наранени, ако са красиви и нови, значи сме доволни от себе си, някакъв успех, удовлетворение, радост и т.н. и т.н. В случая може да се касае за вземането на решения и по-скоро чудене от твоя страна. Розовото символизира любов, радост, сладост, удоволствие, привързаност, нежност, невинност. Оранжевото се свързва с веселие, комуникативност, приятелство, енергичност, живост. Цветовете в случая може би съответстват на емоциите ти, нагласата, чувствата при търсенето на решение, избора. Иначе белите дрехи може би са съответствали на мислите и чувствата ти, състоянието на духа за даден период, а оглеждането в огледало най-общо се свързва с анализиране на същността ти, вглеждане в себе си.
Най-горе в дясно на форума има бутон за смяна на езика на клавиатурата (EN, BР, BG).
GERBER, може би точно това е и значението на съня, съвет,насока, който търсиш или ти е даден от някого.

# 732
  • София
  • Мнения: 2 967
Mersi.

# 733
  • Мнения: 48
Здравей, Freya
Мога ли да те помоля да ми разтълкуваш един мой сън който много често се повтаря.Смисъла е един и същи но сънищата са различни.В съня си винаги губя дъщеря си, понякога я намирам, но често се събуджам търсейки я, т.е не я намирам и се събуждам Cry Какво означава това?Свързано ли е с детето ми?Може ли да му предстои нещо лошо?Задавам си хиляди въпроси (за някой може би глупави, но аз съм майка и съм много притеснена от тези сънища...).От 3-4г. сънувам този сън и то често.Когато не я намеря в съня си се чувствам ужасно с дни след това Cry
Благодаря ти предварително  bouquet

# 734
  • Мнения: X
happy kids, според мен сънищата ти не са свързани с детето ти,а с теб самата. Произлизащи от твоите страхове,притеснения и тревоги за детето ти. Много майки сънуват подобни сънища, но те не са повод за притеснение.  Peace
И време е за НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт