ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - тема 13

  • 85 039
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 109
хм..заглавието на тази книга звучи страшно обнадеждаващо!! Искам да я прочета час по-скоро! Sunglasses Ще я потърся след Коледа..
Мари, не е желателно да пропускаш да взимаш хапчето, особено ако си в началото на лечението. Още не се е натрупало достатъчно и най-малкото отклонение се усеща.
belladonna,как си ти? Какво стана с анемията? Вдигна ли желязото малко?
enyo, губиш се на фронта  Wink.. дано се почувстваш по-добре скоро!!

# 736
  • София
  • Мнения: 477
Здравей, NOA, добре дошла Simple Smile Ще имаш сега хубави спомени от екскурзията, с които да се разсейваш Simple Smile
Аз се пооправих, да чукна на дърво Simple Smile Сега малко ме наболява корема след антибиотика, но се надявам и това да отшуми.
belladonna, ти ми звучиш по-добре напоследък, стискам палци да мине всичко и да забравиш всички гадости като далечен спомен...  Hug
Весели празници пожелавам на всички и дано новата година ни донесе повече радост!  Hug

# 737
  • Мнения: 192
здравейте на всички,анемията още си я имам, но ям много месо, въпреки че не ми е вкусно, не съм правила нови изследвания, след празниците, но си мисля ,че в това отношение съм по добре , не ми е вече така студено и мога да ходя което е напредък, преди има няма все припадах, но още си ме връхлита паниката от време на време, гледам обаче да се държа, въпреки че ми е трудно, точно това си мислех, че това е най гадната ми Коледа, много мисля за приятеля ми , първа Коледа без толкова скъп човек, тежко ми е , но се замислих над думите на мари77, която ми каза, че те ако бяха живи нямаше да понесат да ме гледат такава, така е знам го ,знам, че те биха били щастлива, ако аз съм щастлива и продължа напред, тази подкрепа, която ми оказваха в годините не биха искали да рухне заедно с мен, за какво иначе са били всички усилия, но ми е много тежко Sad, дано вие да сте по добре, много добре ми подейства и разказа на ноа , ей такива неща искам да слушам  Hug, позитивни, готини, с нетърпение очаквам новата година, надявам се да е по добра от сегашната и да ми донесе поне малко радост.
Целувам ви приятели Hug  bouquetи дано новата 2014 ни донесе повече радост и щастливи моменти!

# 738
  • Мнения: 192
Здравей, NOA, добре дошла Simple Smile Ще имаш сега хубави спомени от екскурзията, с които да се разсейваш Simple Smile
Аз се пооправих, да чукна на дърво Simple Smile Сега малко ме наболява корема след антибиотика, но се надявам и това да отшуми.
belladonna, ти ми звучиш по-добре напоследък, стискам палци да мине всичко и да забравиш всички гадости като далечен спомен...  Hug
Весели празници пожелавам на всички и дано новата година ни донесе повече радост!  Hug
enyo дано дано от твоята уста в Божиите уши!

# 739
  • Русе
  • Мнения: 621
Аз звънях на доктора си, защото не бях никак добре. Смени ми Есобела с Дианксит и ми увеличи Ксанакса по половинка сутринта и на обяд и вечер по цяло. Мисля да си спестя единия дневен прием, но се чудя кой. И мен ни е най-гадната Коледа, без никаква надежда съм за нещо по добро и вече да се чувствам добре. Вече се лекувам 12 дни, кога мога да очаквам някакъв ефект от това натрупване на хапчетата? За пръв път ме спохожда тая гадост, въпреки че като се върна във времето и се замисля отдавна е така, но в много по леки и едва доловими кризи.

# 740
  • Мнения: 192
Viki&Niki според мен е рано, може би след 1месец, но не съм много сигурна , защото аз не пия ад, а от ксанакса ми стваше супер зле, така, че нека другите да кажат,иска ми се да ти кажа нещо окуражително, но не знам какво, все си мисля обаче, даже съм убедеда, че за всичко си има решение, така че и тези мъки ще свършат Hug

# 741
  • Мнения: 1 496
Колко дълго може да се приема Деанксит-а някой знае ли?

# 742
  • Русе
  • Мнения: 621
Мен доктора вчера ми каза може до 4 месеца.

# 743
  • Мнения: 192
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО!
Това определено е най тежката ми Коледа, вчера не спрях да плача,вие  как сте?

# 744
  • Мнения: 109
Честита Коледа!Нека бъдем много,много здрави и с повече поводи за усмивки!  Gift
Viki&Niki-да, ще отнеме повечко време, имай търпение!Чак 4 месеца едва ли, но 1-2 със сигурност..Ако положението стане много зле, може да не е твоето лекарство, обсъдете го с лекаря..Но бъди търпелива-така или иначе нищо не можеш да направиш за този момент, отпусни се и се " предай" на лекарството и му дай време да ти подейства..
belladonna  Sad много често се случва на такива празници човек да се депресира, защото не ги изкарва така, както си представя...На мен вече ми е все тая-всеки път едно и също...от много години не ми е било празнично и знам много добре защо е така... но на този етап не мога да променя нищо...Най-популярния съвет на който съм попадала из разни книги, а и лично от терапевтката ми е човек да се отпусне и да приеме нещата такива, каквито са.Колкото повече съпротива и борба има, толкова по-непримирим си.В момента, в който си кажеш- еми хубаво...явно сега е такъв момент, нещата са такива, трябва да мина през това,защото то ще ме научи на нещо за себе си и т.н., се успокояваш и си по-способен да намериш нещо хубаво в настоящия момент.При мен тази настройка се е закотвила доста стабилно..Разбира се не мога да гарантирам как ще реагирам при евентуална опустошителна ПА, но си мисля,че донякъде този начин на мислене ме предпазва именно от това.. Всичко, което ни се случва е само факти!Вселенски погледнато..Ние,чрез емоциите и реакциите си ги правим положителни или отрицателни...но те са само..факти.

# 745
  • Мнения: 5
Елизабет, аз пия деанксит от 6 месеца и доктора каза, че е рано да се спира, трябвало още да се пие,така че явно по дълго.

# 746
  • Мнения: 192
Аз съм се примирила и изобщо не се съпротивлявам, точно така мисля и аз noa , не се опитвам да променям нищо,хич даже не се стремя да ми е празнично , като не ми е, не ми е , какво да направя Crossing Arms знам ,че просто трябва да го изживея, само ми се иска по бързо да минават тези дни и да започнат работните, аз се чувствам по добре на работа, когато съм заета, а и доста дълго не бях на работа и ми липсват задълженията Laughing, колкото и странно да ви звучи, в къщи откачих ,
между другото около мен съседите ,а и мои колеги също ми казаха,че им  е нещо тъпо, глухо, без настроение,много се изненадах Shocked, защото те нямат теиз проблеми ,които ние тку с вас имаме и се замислих, защо пък и те така се чувстав Thinking newsm78, странна работа....
enyo  ще пускаш ли нова тема или ще пишем в тази ? Питам те защото видях, че ти си пуснал темата, а вече станаха 50 странички и ме е страх да не ви изпусна Hug

# 747
  • Мнения: 960
Здравейте!
Аз също мисля, че на работата ми е по-добре.
Вече 1м и 15дни съм на Есцитил и нямах никакви проблеми.
Е, с изключение на леки замайвания и сърцебиене.
Но след като съм във почивка нещата се завърнаха.
На Бъдни вечер бях парцал. Треперене, атаки и прочие хубости.
Започнах отново Ксанакса вечер , а три седмици си спях добре.
*NOA*, за книгата срещнах противоречиви мнения, но пък нищо не губя като я прочета.
Искам да попитам има ли някой тук с проблем на щитовидната жлеза? Аз не съм я изследвала, но тези неща ми се появиха пак по време на цикъл и дни след това.

# 748
  • Мнения: 636
Чесита Коледа,момичета.
Искам да попитам,някоя има ли в допълнение Синдром на раздразненото черво?
Аз съм с много кофти болки в корема и ме диагноситицираха с това заболяване.Като прочетох тук там се оказа ,че е доста свързано с ПР.
МАРИ77,това с вибрирането в главата направо ме вцепенява за секунди,имам го същото .И при мен се изостря в дните преди и по време на цикъл.

# 749
  • Мнения: 5 459
Книгата Раят зад страха е писана от жена с доста добри финансови възможности и за съжаление на мен не ми върши работа.  Ако разполагах с такива пари и  се бях отдала единствено на себе си ......но не е възможно, има и други хора с които да се съобразявам и за, които трябва да мисля.  А и като разбрах, че бродела по градовете и вземала 30 лева за лекция съвсем ми стана жалка......Аз мисля, че ако човек се е излекувал от такова коварно заболяване-бе трябвало да  помага на хората, съобразвайки се с възможностите им. Известно е, че даваме доста средства и лишаваме децата си и семействата си , за да можем да стъпим на крака.....
Весела Коледа момичетата. Празниците бяха прекрасни, но днес ми е махмурляво и изморено.....нещо само ми се лежи.

Общи условия

Активация на акаунт