ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - тема 13

  • 84 985
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 960
whiteflower, мерси за отговора.
alinnna , ти чела ли си книгата? Няма какво да губя с нея. Ще пиша впечатления. Не очаквам чудо или нещо неказано и неписано до сега. Ей така, за спорта ще я прочета. Laughing
Имам още едно питане . Към тези с АД. Имате ли усещане за припарване над ушите и отстрани на главата след прием на АД?

# 751
  • Мнения: 1 495
Кой пита за щит. жлеза - аз съм с проблеми от години . Имам хипофункция , уж след раждането нещата си дойдоха горе долу на мястото , но май пак имам проблеми , защото това сърцебиене не спира да ме тормози . Ох , хора аз спрях тия билки , абе не знам от тях ли какво стана , но много се замайвах и аха аха да припадна и атаките се позасилиха сякаш , особено вчера бях супер зле . Пия деанксит , от него се чувствам супер , взех си днес и неолексан , как ви действа на вас неолексана?

# 752
  • Русе
  • Мнения: 621
Благодаря ви мили момичета за подкрепата!
 Мен също ми е много сънливо вече 2-ри ден, само лежа и предремвам. Като става сутрин много ми трепери долния клепач на едното око, но явно е от хапчетата.
За припарването - мен ми пари обикновено главата на различни места, също така и гърба, не постоянно, но се случва. Според мен не е от хапчетата, а от нервите.
whiteflower мен ми откриха лятото колит, който се беше заспал, но се обостри сега с това ми състояние.
Това бездействие у нас и постоянното търкаляне от легло на легло хич не ми действа добре, аман от празници.
Откакто ми смениха едните хапчета и почнах да пия Дианксит съм по добре, но обаче съм по замаяна. Мисля да не пия Ксанакс с Дианксита сутрин, да го оставя за обяд.

# 753
  • Мнения: X
Честита Коледа момичета! Пожелавам ви много щастливи мигове с близките ви и много,много здраве и повече усмивки на лицата! Hug

А сега по същество Wink, аз нали съм си намалила сама деанксита по 1 на ден, ами кво да ви кажа, определено организма си ми беше свикнала на 2-те защото ето вече станаха12 дена откакто съм на едно все ми е едно леко замаяно и все имам чувството,че ще припадна някъде, с дъщеря ми сме по болници и лекари, издържах пповече от 2 часа пред кабинета на лекаря да преслушат детето днес -е там имах чувството,че ще припадна, е не припаднах. Чудя се коло още ще продължи ефекта на отнемането, кога мога да очаквам организма ми да свикне на едното хапче, чак тогава ще мисля да го махам и него.

Аз го пия вече 6 месеца, мисля,че предостатъчно чаках вълшебен ефект от него е такъв не видях, ще се пробвам без хапчета, колко и да ми е тежко!

# 754
  • Мнения: 1 495
Добре де нали уж не се създавало зависимост от тоя деанксит , аз за това го пия , защото няма привикване  newsm78 ?
Аз да ви кажа какво стана с моя апарат за кръвно , хихи - онзи ден моя мъж влезна в спалнята ,аз тъкмо бях оставила апарата на мястото му , но ръкава ми беше вдигнат и мъжа ми побесня и каза , че вече не издържа с това мерене , скарахме се много и аз го хвърлих в мазата на нашите. Сега нямам апарат в нас вече 3 ден и ми е много добре  Grinning . От както съм забременяла , значи това прави година и половина някъде не бях спирала да го меря нито ден , а сега не съм го мерила 3 дена , но трябваше мъжа ми да избухне , за да го разкарам от нас. Та така де - нямам апарат вече и да искам да го измеря , трябва да ходя до нашите , което едва ли ще стане .Мислех да го хвърля , но мъжа ми реши , че някой път наистина може да потрябва и не го хвърлихме . Та така , който иска да се отърве от постоянното мерене (защото аз година и нещо не можах да се отърва) трябва да изхвърли някъде апарата . Друго решение няма !

# 755
  • Мнения: X
Момичета направих новата тема заповядайте  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=756756.new#new

# 756
  • Мнения: 5 459
whiteflower, мерси за отговора.
alinnna , ти чела ли си книгата? Няма какво да губя с нея. Ще пиша впечатления. Не очаквам чудо или нещо неказано и неписано до сега. Ей така, за спорта ще я прочета. Laughing
Имам още едно питане . Към тези с АД. Имате ли усещане за припарване над ушите и отстрани на главата след прием на АД?
Аз не коментирам нещо, което не съм чела. разбира с, че нищо не губиш. Приятно четене. Аз изгубих само време, понеже не си я купих, та не загубих средства. Купувам си само  ценни книги, които препрочитам във времето.  Simple Smile

# 757
  • Мнения: 887
Здравейте на всички, малко късно се включвам, виждам че от декември насам няма постове...дано все пак да следите форума. Аз съм с ПР от 13г и през цялото време съм на хапчета. В началото на деанксит и ривотрил, после ксетанор и ривотрил. Последните 2 години бях доста добре, не пиех почти нищо, но от няколко дни съм зле и отново увеличих хапчетата. Черния мо дроб е с малко завишени показатели asat или alat е с 10 единици нагоре, знам че се тровя, отделно ми излизат и пигментни петна по лицето от тия химии, но не мога без лекарства.  Sad
Не искам това да се връща отново  Cry
Незнам какво да правя, когато съм така животът ми спира, всички сякаш ме подминават, никой не знае какво ми е....

# 758
  • София
  • Мнения: 476
Здравей, yuliya
Има тема 14, там продължаваме да пишем, виж линка малко по-нагоре

Общи условия

Активация на акаунт