В момента чета ... 22

  • 34 897
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 601
Прочетох "Лукс" - Ана Годбърсън , хареса ми книгата , ама накрая разбрах че явно и четирите книги са свързани , а ги нямам другите,  тааа в този ред на мисли за да не ги купувам наведнъж , утре ще прескоча до библиотеката да ги издирвам .  Tired

Започвам
Първите две книги много ми бяха харесали , мисля че и с тази ще се харесаме , нали са ми слабост историческите книги  Heart Eyes

# 706
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз съм чела от Лиза Сий и ”Божур....” също много ми хареса, макар че някои я намират за доста странна.

# 707
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Снежно цвете и тайното ветрило - Лиза Сий
...
Много силна книга, още са пред очите ми мъките на момичетата.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 210
Приключих първата част на "Под купола". Съжалявам, че гледах голяма част от сериала  ooooh!.

# 709
  • София
  • Мнения: 4 910
Вени, радвай се, че ще прочетеш и втората част много преди втори сезон на сериала.
Книга и сериал нямат нищо общо.

# 710
  • Мнения: 10 547
"Любовта на Божур" си е странна книга отвсякъде.  Simple Smile
Все пак  главната героиня е духът на починалата Божур. Ако това не е странност, здраве му кажи.

# 711
# 712
  • Мнения: 945
Приключих първата част на "Под купола". Съжалявам, че гледах голяма част от сериала  ooooh!.

Нали? Как са могли толкова много да изменят книгата ooooh!
Аз я завърших преди два дена. Страхотна! Peace
Не знам какво да започна newsm78

Аврааме, отново на детска вълна, а? Grinning

# 713
  • Мнения: 165
Може ли да ми кажете заглавията на книгите от четирилогията на Мутафова. В какъв ред са?
Аз още чета ''Крадецът на книги''. Нещо бавно ми върви.

# 714
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, радвай се, че ще прочетеш и втората част много преди втори сезон на сериала.
Аз не съм много сигурна, че ще го гледам  Mr. Green.
Хем зная, че двете нямат много общо - следях темата, а и четох интервюто на Кинг, в което и той сам казва, че книгата е едно, а сериалът съвсем друго. Изма, Кали, вие планирате ли втори сезон или като мен се отказвате?

# 715
  • София
  • Мнения: 4 910
Вени, аз ще го гледам. Не за друго, ами за да видя как ще извъртят историята до финала. Яйцето също ми е любопитно, след като в книгата няма нищо подобно.
Приела съм, че книга и филм имат само бегли допирни точки, както и че филмът е як комерс, но искам да изгледам до края.

# 716
  • Мнения: 5 776
Аз мога да добавя, добре че книгата и сериала нямат нищо общо! Не искам и да си помислям, как е възможно такова опропастяване на такава прекрасна книга. Втория сезон ще чакам Кали да каже колко по-зле става  Mr. Green

# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 6 210
Естел, харесва ли ти поредицата?

# 719
  • Мнения: 15 960

Аз още чета ''Крадецът на книги''. Нещо бавно ми върви.

Ох, и аз съм така. Откакто съм я започнала, междувременно прочетох "За мишките и хората', преполових едни разкази на Джефри Арчър и започнах и "Климати" на Андре Мороа. А тези "Климати" май много ще ми харесат.

Общи условия

Активация на акаунт