Математически турнири - 24

  • 81 287
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 12 028
Коледното във Варна- от 14 часа

# 676
  • София
  • Мнения: 12 292
  Може ли да се включа и аз в темичката  Simple Smile
  Близначките са първокласнички тази година и започваме и ние с участието в някои от математическите турнири. Засега са ходили само на СМТ ,  а на 15-ти ще са на Коледното Математическо състезание.
  Във връзка със СМТ да споделя, че ще има награждаване в понеделник по обяд в София.

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 14:03 от Aila

# 677
  • Мнения: X
 Във връзка с СМТ да споделя, че ще има награждаване в понеделник по обяд в София.

Тържеството за награждаване на първенците от турнира ще се състои на 9 декември 2013 г. (понеделник) от 13:30 ч. в залата на Еврейския културен дом (бул. “Ал. Стамболийски” № 50).
Източник: http://smbsofiagrad.wordpress.com/

# 678
  • Мнения: 275
Привет на всички!

След известно безрезултатно  лутане в интернет пространството, мога ли да попитам в крайна сметка какви са предстоящите математ. състезания в София по дати съответно:
  07 декеври 2013г.
  08 декември 2013г.
  15 декември 2013г.
    bouquet

# 679
  • София
  • Мнения: 13 236
На 8 декември какво има?

# 680
  • София
  • Мнения: 1 154
НПМГ е публикувала разпределението по стаи на участниците в мат. турнир "Иван Салабашев" http://npmg.org/2013/11/15/%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b0% … 0%b0%d1%88%d0%b5/
и информацията, че "Отговорите на задачите от състезанието, както и резултатите на явилите се в НПМГ ще бъдат публикувани на сайта до 10.12.2013 г.".

# 681
  • Мнения: 7 166
На 8 декември какво има?
Студентски празник. Grinning

# 682
  • Мнения: X
Не е честно.  Crossing Arms Тъкмо пишех същото и ме изпревари.  Joy

Използвам случая да напомня, че е добре да се хвърля по едно око на публикуваното в темата преди да се пише. Така ще си спестим многократното задаване на едни и същи въпроси и повтарянето на една и съща информация.

# 683
  • София
  • Мнения: 13 236
Дааа, и мат. състезание по изброяване на редици с бутилки  Joy Joy

# 684
  • Мнения: 259
Здравейте! Искам да попитам къде мога да намеря начини на решаване на задачи -"истина и лъжа"?

# 685
  • Мнения: 7 166
Здравейте! Искам да попитам къде мога да намеря начини на решаване на задачи -"истина и лъжа"?
Тук има няколко задачи:

Прегледай и Математическите читанки:
Скрит текст:
 

# 686
  • София
  • Мнения: 7 673
...
и информацията, че "Отговорите на задачите от състезанието, както и резултатите на явилите се в НПМГ ще бъдат публикувани на сайта до 10.12.2013 г.".
Странно. Досега винаги са публикували отговорите на стъклото на НПМГ точно час след края на Салабашев.

# 687
  • Мнения: X
...
и информацията, че "Отговорите на задачите от състезанието, както и резултатите на явилите се в НПМГ ще бъдат публикувани на сайта до 10.12.2013 г.".
Странно. Досега винаги са публикували отговорите на стъклото на НПМГ точно час след края на Салабашев.

Едното не пречи на другото.  Peace Стъклото и сайта  са две различни неща. Гледам, че и в СМГ първо лепят, после качват.

# 688
  • София
  • Мнения: 531
Нека преговорим, моля.  Simple Smile
Какво да носят децата утре:
- химикалка/химикалки;
- молив/моливи;
- линия;
- гумичка;
- листа за чернова (макар че изрично ми казаха, че в НПМГ дават листа за чернова;
- ученическа лична карта;
- вода.

Другите възможности за допълнителни дрехи/храни са въпрос на личен избор.  Wink Аз бих искала да знам дали не пропускам нещо от задължителните неща.
Благодаря предварително!

Успех на всички състезатели-"Салабашевци" утре!!!  Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 4 087
Важна е личната карта, нищо, че обикновено не я искат. Ако сте забравили останалото, може да поискате от квестора поне лист и химикал. Изпробвано.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт