Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 3 359
http://www.ensonhaber.com/kivanc-tatlitug-ve-basak-dizer-yakalan … i-2014-01-12.html




Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 09:48 от dterziiska

# 707
  • Мнения: 3 371
Привет, дружки ! Хубава неделя ви пожелавам !  Hug

Терзи,   Heart Eyes Hug Heart Eyes благодаря за новините около нашето момче !   bouquet

 mrvica 1234,  Hug  bouquet Hug

# 708
  • Мнения: 18 596
Хай дружки! Hug
Момичета, гъркините пишат, че целият екип ще заминава след 2 дни в Русия  newsm78
Това са последните снимки от бекстейджа

# 709
# 710
  • Мнения: 445
Снеж  Wink

Скрит текст:
метни един линк, любопитна съм  Flutter Ако искаш на лични

Терзи   bouquet

в статията пише, че Курт и Шура  е най-скъпия турски телевизионен сериал досега. Къванч вземал по 260 000 лири на епизод, което било най-високото заплащане за турски актьор. Един епизод на "Курт и Шура" струвал 2 милиона турски лири  Peace

# 711
  • Мнения: 18 596
Хел  Heart Eyes благодаря за превода!  bouquet
Терзи  Heart Eyes слънчо, ти днес ни даряваш много радост, благодаря ти! newsm51

# 712
  • София
  • Мнения: 6 287
Bazen gidersin sırf "geri dönebilmek" için... 1918'e üç ay kaldı!!!
#kurtseyitveşura

# 713
  • Мнения: 3 371
Добър вечер, дружки !  Hug Благодаря за всички новини и преводите !  newsm51  love001 newsm51
Керем Чатай влага сериозни пари в новия проект - явно и той като мен Wink, е сигурен, че ще е супер успешен !  Praynig Praynig Praynig

Виждам, че и новите декори вече са почти готови, изглеждат съвсем автентични . Peace Само не разбрах- в Турция или в Русия ги правят ? Спомням си, че се спрягаше като дата на заминаване за СП 25 януари, но може и да подранят, щом подругите казват.  Thinking А, може и те вече да нямат никакво търпение да го видят на тяхна територия . Wink Предполагам, че съвсем скоро ще разберем! Peace

# 714
  • Мнения: 18 596






 имаме само един трейлър, а погледнете какво правят нетърпеливите фенове ...
ами ние ? Приключваме 3 тема за филм, който още не е започнал  ooooh!
Лека и синеока, дружки! Hug

# 715
  • Мнения: 8 540
Добро утро. Hug Hug Hug



IN THE 12th SEREMONY AWARD "STARS OF THE YEAR", IN THE CATEGORY BEST FILM, KELEBEGIN RUYASI, WON THE AWARD



Наградата за най-добър актьор във филм е за Мерт Фират. Hug

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25536748.asp

Успешна нова седмица.  bouquet

# 716
  • Мнения: 17
Очаквам вече с нетърпение една красива романтика, за да избягам за малко от простотиите, с които ни заливат всеки ден!
За всички, които също са в очакване,   love001

# 717
  • София
  • Мнения: 6 287
On the way to St. Petersburg - Това е написал над снимката Берк Ерчер, качена в Инстаграм профила му. До него е Биркан Сокуллу. Значи вече пътуват към Русия, ако вече не са и пристигнали.  Wink
Берк Ерчер наистина е много готин.  Crazy Аз съм го гледала вече, та съм му свикнала де,  Laughing но да кажа поне, че има и приятен глас.  Wink

# 718
  • Мнения: 18 596
Здравейте, момичета! Hug
Снеже  Hug а това къде отиде newsm78
http://siyasetdergisi.com.tr/AnketSonuc/Yilin-Sinema-Erkek-Oyuncusu/296
Благодаря за всички новини!  bouquet

# 719
  • БГ
  • Мнения: 78
On the way to St. Petersburg - Това е написал над снимката Берк Ерчер, качена в Инстаграм профила му. До него е Биркан Сокуллу. Значи вече пътуват към Русия, ако вече не са и пристигнали.  Wink
Берк Ерчер наистина е много готин.  Crazy Аз съм го гледала вече, та съм му свикнала де,  Laughing но да кажа поне, че има и приятен глас.  Wink
Наистина от вчера вечерта подругите са в еуфория - пишат,че днес пристига екипа в Санкт Петербург.
Момичета - изчетох ви последните три-четири странички и виждам,че всички си искаме романтиката,ама да не стане само нашата като оная - мислех си,надявах се,а то представи си...... Joy Joy Joy
Като гледам бащицата Ердо как ги е заклещил комшиите с разни закони и наредби - това може,онова - сакън или олмаз.... а и турското СЕМ - съсипва от глоби продуцентските къщи и телевициите.Филмът на Хазал,които спряха казват,че отнесъм много здрава глоба за два-три кадъра...
Но...млъкни сърце.....
Невероятното се случва - от една минута,а може май и да нямаше толкава,се създадоха безброй колажи и клипове - радост за окото и сърцето.
А като почне дизите - ще ни побъркат окончателно...сякаш усещам отсега фенските ни въздишки....
Хубав ден,дружки!

Общи условия

Активация на акаунт