Отговори
# 735
  • Мнения: 3 371

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm51 newsm51

Благодаря !!!!!

Много ми хареса, нищо, че в него са акцентирали на войната.
Изглежда, историята ще се разказва от името на Шура - нещо, което много ме изненада ! Мисля, че ще е много интересно да видим нещата, пречупени от през нейната призма.  Peace И браво на Нермин Безмен - трябва да си много “пораснал“, за да направиш този жест !  Peace

Терзи,  Heart Eyes Hug Heart Eyes продължавай да правиш снимки, джанъм ! Много снимки !  Heart Eyes Crazy Party Flutter Hug

# 736
  • Мнения: 1 413
zarani  bouquet  Терзи  bouquet

"I do not know whether your hand now when I'm writing another letter ...
7 months have passed, blooming spring, dry summer, yellow leaves my witness, I miss you my love ... I do not reproach! How would guess that in conditions, but I wish you could have heard from you .. Items will be stained a single point from the end, even I am willing to let ink into the hands of ...
Kurt Syed ... Darling ... I love you with a love that can not be described .. My prayer for you all ...

-Shura

Едно писмо на влюбената Шура на фона на тежки военни сражения, пълно с тъга... и неизвестност.
Този вариант за разказ на историята им, ако така е погледнато- през очите на Шура, честно казано няма да ми е достоверно! Ако е от името на Мюрвет- да, но от Шура ми е странно, меко казано... newsm78

# 737
  • Мнения: 3 371
Мили дружки,  Hug имам удоволствието да ви поканя на страниците на :

# 738
  • Мнения: 18 574
Хей, сладурки ... страхотна изненада, благодаря ви! Heart Eyes  bouquet Страшно ми хареса, този филм ще е върха, помнете ми думата!
Джейн  Heart Eyes утре ще гледам и обещавам да пиша. Но много ми е интересно как пък са разбрали защо Киво не се жени  Joy Joy Joy Joy Joy Joy много съм любопитна...

# 739
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes гледай, моля те, че аз съм първа смяна и после да разкажеш ! Паднах от смях, като чух анонса !  Joy Joy Joy

Аз мисля, че една от изненадите, за които споменаха, може би е тази - историята да бъде разказана от името на Шура .  Peace Иначе, е твърде предсказуемо - знае се, че авторката, е внучка на Мурка . А и романът, така или иначе, ще е само литературна основа на сериала. Лично на мен, ще ми е по- интересно да чуя историята и от друга гледна точка, тази на Мурка, вече съм я прочела. Peace

# 740
  • Мнения: 8 457

Това не е приключило още. Hug



Аз пък й вярвам, защото Фахрие е първа, Къванч също. Wink Grinning

Фрагманът е интересен, с нетърпение чакам сериала. Wink Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 6 287

 Laughing Ама да не стане като миналата година. Тогава първи бяха едни, а наградите обраха други. За това не им вярвам, не че имам нещо против първите.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт