Отговори
# 720
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета!  Hug
И нашите медии започнаха да отразяват събитието - в очакване на новия сериал с турския Брад Пит.   Wink

Турският Брад Пит с рекорден хонорар за нов сериал

Къванч Татлъту ще взима по 260 000 турски лири на епизод във "Вълкът Сеит и Шура"

Звездата на турското кино и телевизионните сериали Къванч Татлъту ще получава рекордно високо заплащане за главната роля в нова поредица, която ще тръгне през март на малкия екран в Турция.

Сериалът се нарича "Вълкът Сеит и Шура". Къванч Татлъту изпълнява главната роля на офицер турчин в гвардейската рота на руския император. За ролята си Къванч ще получава по 260 хиляди турски лири за отделен епизод. Това е най-високото заплащане досега на актьор в телевизионен сериал.

Вълкът Сеит и Шура" ще бъде и най-скъпият досега сериал в историята на турските телевизионни сериали - всеки отделен епизод е с бюджет 2 млн. турски лири.

Сюжетът е построен върху една страстна и приказна любов, чиито главни герои са Курт Сеит /Къванч Татлъту/ и Шура /Фарах Зейнеп Абдуллах, позната от сериала "Времето лети"/. Вятърът на кардиналните промени в царска Русия отвява двамата влюбени към Истанбул, към изпълнен с премеждия и значими исторически и политически събития живот в началото на 20-те години на 20 в. За пръв път периодът след октомврийските събития в Русия, които определят и хода на световната история, и тяхното отражение върху съдбите на хората, на живота на Истанбул ще бъдат показани на турския екран, поради което сериалът отсега се очаква с интерес.

Част от снимките са базирани в Санкт Петербург, където заради минусовите температури продуцентите приготвиха специално бельо за Къванч и другите главни изпълнители, за да издържат на жестоките студове.

По време на снимките в Източен Анадол Къванч Татлъту бе паднал от кон и известно време се лекуваше. Преди снимките са му поставяли инжекции, за да може да играе, и това забавило графика. Поради това сериалът ще бъде пуснат на екран през март. Новата лента с участието на Къванч Татлъту и на Фарах Абдуллах е по нашумелия едноименен роман на Нермин Безмен, който доста време бе бестселър в Турция.

Сценарист на лентата е Едже Йоренч, смятана за най-добрата в Турция, а режисьор - Хилял Сарал, позната и с култовите сериали "Забраненият плод", "Север, юг" и "Пепел от рози".

(БТА)
http://www.dnes.bg/televizia/2014/01/13/turskiiat-brad-pit-s-rek … nov-serial.212302

# 721
  • Мнения: 16 079
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Благодаря Ви за всички новини и снимки   bouquet



Хубав ден на всички!

# 722
  • София
  • Мнения: 6 287

На тази анкета, аз хич не и вярвам! Миналата година подведена, гласувах като ненормална за любимците си, и накрая всички награди, си ги раздадоха както те си искат.  Peace Съмнявам се, че тази година нещо ще се промени.
Дано бъркам!  Peace






Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 16:06 от zarani

# 723
  • БГ
  • Мнения: 78
Този сладур щял да играе по- малкия брат на Сеит   Flutter /Къванч/
Голям сладур ми се дава тука Joy Joy Joy
Баръш Айпайкут - може и да не съм точно побългарила името му,ама толкова мога



Ох ooooh!умрях от смях днес с подругите - голям кахър си имат горките,че Къванч е напълнял с 8 кг,заради ролята.
Накрая стигнаха до консенсус с репликата:"Мы не против. Любили в меру упитанного Бехлюля, худого Кузея, полюбим и Курта на 8 кг тяжелее Кузи...." Joy Joy Joy
Много се забавлявам с тях.
Били пристигнали актьорите и екипа  в Петроград и са настанени в хотел "Холидей Инн Московские ворота"

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 17:13 от Dimeto_М

# 724
  • Мнения: 18 613
Диме  Hug да, сладур е! Подхожда да играе брат на Курт, одобрявам го  Joy Joy Joy
Жалкото е, че ще го гледаме за малко  Cry
Гъркините са писали, че вече са в СП, в хотел Холидей ИН. А те обикновено са добре осведомени ...
Хахаха, аз докато се натутам и ти си ме изпреварила  Peace Ама ако ще и 20 кг. да напълнее Киво, пак ще е най-красивият за мен  hahaha Но като му гледам снимките въобще не му личи да е напълнял ... само мускули според мен е оформил, че как беше отслабнал горкия ...


Красива е и тази актриса ... коя ли роля ще и поверят?

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 17:29 от queen_fenka

# 725
  • Мнения: 50
В СЕРИАЛА ЩЕ ИМА МНОГО ИЗНЕНАДИ
Вчера Къванч е пристигнал в Етилер и е казал, че в сериала „ Курт Сеит и Шура“, стартиращ след месец и половина, ще има много изненади.
Подготовката за сериала, в който ще бъде показана 1916 година, е продължила 6 месеца. Снимките се правят с трескаво темпо. Татлъту е качил 8 килограма, пуснал е брада и мустаци. В Картепе са завършили триседмични снимки. Готвят се за снимките в Москва. Известният артист е казал на журналистите, че ще има много изненади, но не е уточнил какви.
„За някои от тях аз самият не знам“ – е казал още той.

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 18:14 от Sibilla

# 726
  • София
  • Мнения: 6 287

Красива е и тази актриса ... коя ли роля ще и поверят?

Ай, Седа Гювен е това! Много се радвам, много я харесвам!  Heart Eyes Гледала съм я само във "Фатмагюл", но ми хареса оттам. Сладка, красива и добра актриса!  Peace

Bu akşam 20:00'da gözünüz http://www.startv.com.tr 'de olsun!


Тази вечер в 20.00! Това пише над снимката, мисля че ще ни покажат нов фрагман!  Party

# 727
  • Мнения: 887
Цитат
В СЕРИАЛА ЩЕ ИМА МНОГО ИЗНЕНАДИ
Като прочета нещо такова и настръхвам smile3516
Начетох се и се наслушах за "изненадите" на Едже в Кузей-Гюней Mr. Green
По-добре са си траят,та да не замеряме с домати.... hahaha hahaha

Фенче Hugгъркини,рускини,българки.....подлудниха ни с този сериал,а кой знае какво пишат хърватките-не съм надничала скоро там,ама май не са по-различни от нас

# 728
# 729
  • Мнения: 3 371
Ей, ама как обичам така - новини, снимки, приятни изненади....Благодаря ви от сърце, момичета !  newsm51

Sibilla, добре дошла !   bouquet Благодаря ти за преводите !  bouquet

Тоз, младият левент и на мен много ми харесва ! Изобщо, досега каста ми се струва добър, макар че, аз само по външен вид засега мога да преценя. Дано остана доволна и от уменията на актьорите, които ще ангажират за проекта !  Praynig

Диана, страхотен колаж, благодаря ти !   bouquet Нали нямаш нищо против да го сложа на първа страничка на новата тема ?

Ще седна да я подготвя малко по- късно, че ще дебна фрагмана - дано това да имат предвид !  Praynig Praynig Praynig

# 730
  • София
  • Мнения: 6 287

Kurt Seyit ve Şura Fragman 2

# 731
  • Мнения: 2 787
Диди Hug, страхотен колаж Heart Eyes

Момичета сега чух, че утре сутрин по BTV в предаването Преди обед ще дадат отговор на въпроса  "Защо Къванч Т вече 10 години отлага своята сватба?"
Ако някой има възможност да го гледа, моля да ни осветли Praynig Grinning

Благодаря на всички за спеделените инфо, снимки, клюки и въобще за всичко!  bouquet  bouquet  bouquet

Sibilla welcome

ООО втори фрагман, зарани Hug мерси!  bouquet  bouquet  bouquet

# 732
# 733
  • София
  • Мнения: 6 287
Jane2013Hug  Чист късмет си беше да вляза в YouTube преди 20.00 и да видя фрагмана.  Grinning Хареса ми, много ми хареса!  Уловили да духа на епохата. Поне такова е моето усещане от тази една минута.

# 734
  • Мнения: 3 389
zarani   bouquet  bouquet аз докато правя снимки

Общи условия

Активация на акаунт