БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 116

  • 57 210
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 482
Пропуснала съм цели две страници да прочета, кога сте ги изписали? Видях кокошчици, гоблени, подаръци... Прекрасни!
И честит празник на всички, които имат рожден ден, годишнина и всякакъв друг повод да празнуват!

# 706
  • София
  • Мнения: 630
Поздрави за празнуващите - рожденици, юбиляри и всички около тях, само хубави емоции да имате   bouquet

ФинЕти - на теб пожелавам сила и вяра, за да преминете през този труден етап.  Hug
А за гръбчето и аз искам да разбера как става, при мен отзад е хаос  Mr. Green

Албенче - прекрасен е, и мен ме чака същия, оригинал но кога ли ще завърша, като още не съм го започнала  newsm78 hahaha

И да благодаря за Коте Ваня за чудната среща днес - ей, да знаете много е хубаво и позитивно зареждащо едно такова бързо кафе. И да кажа че и аз имам подаръци - и от Коте Ваня и от Роси, но нямах време да снимам, ще покажа утре. Колкото до документирането на срещите - ужас, фотоапарата е в чантата ми, но от от приказки не се сещам да го извадя    baduu BlushHug Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 9 850
Честито на всички празнуващи по някакъв повод! Желая ви много здраве, щастие и късмет!  bouquet
Финети, изпращам ти цялата си положителна енергия! Кураж, мила, и търпение, хубавите неща стават бавно (уви), но стават! Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 59
Честит рожден ден на Делфинче и на Ина! Честит рожден ден и на детенце на Аня! Много здраве и щастие!

Честита годишнина на Носферата! От щастие и бъдни дни да не се отървавате!

ФинетиHug!

Прекрасни неща видях - то чорапчета, то влюбени кокошчици (за място на дърворезбата съм), чуден готвач, нежна дама с камелии (според мен без облака някак си виси в пространството), приказно зимно селце (обожавам този гоблен!), Снежко, цветен коктейл ... стегнато д..., многообещаващи етапи...

БРАВО на всички ви!  Heart Eyes

Разгледах и нещата за Благотворителния  Базар - сигурна съм, че ще свършат като топъл хляб. Браво и на вас, момичета!

# 709
  • Димитровград
  • Мнения: 69
Поздрави и от мен за всички празнуващи!   bouquetХубаво е да виждаш толкова поводи за радост във форума.
Албенка,много ми харесва коледния Дим.И аз си го поръчах и чакам да пристигне.Никога досега не са ме привличали зимни гоблени,но като гледам тук колко са красиви и ми се прииска и аз да ушия един.По повод на поръчките от ebay-едната ми поръчка трябваше да пристигне до 19.11,а още я няма.Как процедирате в такъв случай-трябва ли да пиша някъде или да почакам още?В голяма чуденка съм какво да правя.

# 710
  • Мнения: 3 973
Изчакай, аз вчера получих пратка, която трябваше да е пристигнала до 14  Peace

# 711
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 232
Поздрави и от мен за всички празнуващи!   bouquetХубаво е да виждаш толкова поводи за радост във форума.
Албенка,много ми харесва коледния Дим.И аз си го поръчах и чакам да пристигне.Никога досега не са ме привличали зимни гоблени,но като гледам тук колко са красиви и ми се прииска и аз да ушия един.По повод на поръчките от ebay-едната ми поръчка трябваше да пристигне до 19.11,а още я няма.Как процедирате в такъв случай-трябва ли да пиша някъде или да почакам още?В голяма чуденка съм какво да правя.

кога си направила покупката? Simple Smile сроковете на доставка са само приблизителни (и силно пожелателни)

има срок за предявяване на претенции за връщане на парите за недоставена стока, виж дали изтича.

има и тема за ebay -

# 712
  • Димитровград
  • Мнения: 69
На 21 октомври съм платила.Крайния срок за доставка беше до 19 ноември.А крайния срок за оплаквания е до 4 декември.

# 713
  • София
  • Мнения: 427
Честит рожден ден на рожденичките Ина. и Делфинче!  bouquet
Честита годишнина на Носферата и нейния мъж!  bouquet
Честит празник и на Аня!  bouquet
Много симпатични кокошчици видях и питам как се правят Grinning. И на Албена зимната приказка е прекрасна, на мен вече не ми се захваща толкова голяма бродерия, размързеливила съм се здраво Mr. Green
Моят принос за базара, без една бройка:
Много съм доволна от първата ни среща днес, въпреки че бях малко като в небрано лозе, но искам пак Hug

# 714
  • Мнения: 482
И аз искам пак Wink
Ето ти я липсващата бройка - с чорапчето:


# 715
  • Мнения: 125
    Кога е откриването на базара и в колко часа?Искам снежкото на Стани....

# 716
  • Мнения: 482
На 14 и 15-и, но не са обявили час. Предполагам, че ще бъде в рамките на работното време на самия търговски център.
Буб.ка, аз предлагам Стани да направи един специално за теб Simple Smile

# 717
  • Мнения: 572
Всички неща са прекрасни- и картичките и украсите за елха, всичко.
Аз съм тук със снимков материал от подаръка ми от teddybearm. Две малки картончета за картички с пликове за тях. Веднага ги запълних с едни минита , които имах ушити отдавна

Две картички- елхички, които имат по една малка лента върху която трябва да си избродирам нещо, понеже няма схемичка като на картинката. Сега ще си потърся нещо дребничко и утре ще си ги направя.

И една картичка, която е като рисунка. Има едно бяло облаче, там смятам да направя една пеперудка и да я залепя на мястото на облачето, но това ще е като дойде пролетта.


А аз искам да питам ИнаТ тези шапчици играчки за елха ли са. Може би си ги показвала, но съм пропуснала.

Последна редакция: пт, 22 ное 2013, 22:25 от Роси 123

# 718
  • Мнения: 125
   А,не...искам да си я купя!!!

   Много преди интернет и ФБ ,аз също имах нужда от помощ-и по различни-неведоми пътища бях подкрепена от хора от цялата страна.Догодина ще направя по-сериозна подготовка за благотворителния базар!

# 719
  • Мнения: 482
   А,не...искам да си я купя!!!

   Много преди интернет и ФБ ,аз също имах нужда от помощ-и по различни-неведоми пътища бях подкрепена от хора от цялата страна.Догодина ще направя по-сериозна подготовка за благотворителния базар!

Ако искаш, може да се включим и на Великденския. Обаче, аз подкрепям Пазарджик тогава, имам сантиментална връзка с този град Wink
Роси, не съм сигурна за кои шапчици питаш, но сигурно са върху книгоразделителя или бъркам? Аз ви споделих, че ги вземам от схемата за едно коледно чорапче, която на днешната среща обещах да споделя. Ето:

 

Общи условия

Активация на акаунт