БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 116

  • 57 201
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 571
Имах предвид тези, които са снимани с твоите играчки. Сега видях че пише Коте Ваня и Инат, предполагам че са дело на котето. И още нещо ми е интересно от снимките- картичките от Ася и мечето бродирани ли са, че не мога да преценя от снимката.

# 721
  • Мнения: 482
Шапчиците са ето такива: http://best-hand-made.net/post294037777/ . Мисля и ние да си направим за в къщи. А картичките, които имаш предвид не са бродирани.

# 722
  • Мнения: 580
Инат, чудесни, лесни и много ефектни са тези шапки.

# 723
  • София
  • Мнения: 9 850
Роси, от миналата година се каня да те питам, откъде тези перфоратори снежинки, еленчета, листенца и други формички? Би ли споделила повече инфо? Embarassed

# 724
  • Мнения: 571
Роси, от миналата година се каня да те питам, откъде тези перфоратори снежинки, еленчета, листенца и други формички? Би ли споделила повече инфо? Embarassed
Миналата година ползвах едни пънчове на Пепен- имаше снежинка, имел и елхичка. Тази година си купих един със снежинка и с него си режа снежинки от картон, а си купих и едни други лъскави фигурки, не знам материала какъв е, но в пликчето има различни цветове и различни форми- дядо Коледа с чувал, еленче, снежинка, елхичка и ангелче.

# 725
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Момичета, заповядайте да напълните НОВАТА ТЕМА с красоти

# 726
  • Мнения: 4 195
Здравейте талантливи дами,

казвам се Кристина и съм член на Движение на българските майки и влизам за да ви изкажа огромните ни благодарности за прекрасните картички, играчки за елха и разделители, които ни изпратихте. Изключително красиви са, направени с много внимание и любов, благодаря ви.
От името на фондацията и на децата, за които се грижим, искам да ви пожелая весели празници, бъдете много здрави, много щастливи и нека добрината ви се върне стократно при вас  bouquet
Ще се радвам ако можете да посетите базара ни, който ще се проведе на 14 и 15 декември в МОЛ София на Стамболийски, и понеже разбрах, че някои от нещата идват от далеко, поемам ангажимент да ви изпратя снимков материал от тяхната продажба:)
Още веднъж благодаря и весели празници!

# 727
  • Мнения: 50
здравейте мили момичета,търся спешно схема за тази снимка-трябва ми за гоблен,тъй като искам да направя на баща ми коледен подарък,моля за вашата помощ,ще ви бъда многоооооо благодарна
 не мога да кача снимката обаче Sad


# 728
  • Мнения: 11 849
eli_gizdova един пост над твоя е препратката към новата тема, пиши там. Също така снимката ти не се вижда.

# 729
  • Мнения: 21
Момичета ,може ли някоя от вас да ми даде схемата на гоблена с балоните на дименшънс или линк да я дръпна от някъде ? Изрових почти всички файлове ,който имах под ръка но не мога да го открия !
Благодаря ви предварително и Весели Прзници Smile

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета ,може ли някоя от вас да ми даде схемата на гоблена с балоните на дименшънс или линк да я дръпна от някъде ? Изрових почти всички файлове ,който имах под ръка но не мога да го открия !
Благодаря ви предварително и Весели Прзници Smile
Дай меил- ще ти я пратя  Peace
А ето тук е новата тема- ако имаш въпроси пиши там  Party http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754165.450

Общи условия

Активация на акаунт