:: Лидл ::34::

  • 76 035
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 7 092
И да не изкупите топеното сирене с кравата.  Laughing
Какво му е? Whistling
Хубаво е Wink

# 706
  • Мнения: 335
И да не изкупите топеното сирене с кравата.  Laughing
Какво му е? Whistling
Хубаво е Wink
А аз го прочетох като предупреждение "не купувайте..." ooooh! Ми така става като не четем отначало до край.. Mr. Green

# 707
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
За пръв път гнес забелязах едно кондензирано мляко с карамел в тубички като паста за зъби и животинче на картинката.
Как се консумира това мляко и хубаво ли е, пробвали ли сте го?

# 708
  • Русе
  • Мнения: 7 092
За пръв път гнес забелязах едно кондензирано мляко с карамел в тубички като паста за зъби и животинче на картинката.
Как се консумира това мляко и хубаво ли е, пробвали ли сте го?
То е почти от година в асортимента. Коментираше се, че е като дулсе де лече. Не съм го пробвала, че ще ми дойдат в повече калориите  Mr. Green

# 709
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
Утре ще си взема едно да го видя колко е сладко, мерси Вики Simple Smile

# 710
  • Мнения: 17 546
За пръв път днес забелязах едно кондензирано мляко с карамел в тубички като паста за зъби и животинче на картинката.
Как се консумира това мляко и хубаво ли е, пробвали ли сте го?
Хубаво е! За "топинг" върху сладолед; в кафе, който го пие подсладено и за директна консумация. Синовете ми така си измукват по една тубичка наведнъж... Crazy Доста е сладко, но е вкусно.

# 711
  • Мнения: 4 864
Аз за една торта бях направила крем от тоя карамел и сметана. Разбих сметаната, сложих една тубичка да има вкус на карамел, един желатин. И върху платка направена на принципа на :сладък салам" от бисквити, какао и масло  сложих крема и като стегна стана много хубаво Simple Smile

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 41 042
Аз вече минах през Лидл.Взех от термо данките и 2-те блузки р-р 128.Също и от 3/4 чорапки и...мандарини на 1,29.Та рано-рано оставих 36лв. и айде... Grinning

# 713
  • Мнения: 16
Аз вече минах през Лидл.Взех от термо данките и 2-те блузки р-р 128.Също и от 3/4 чорапки и...мандарини на 1,29.Та рано-рано оставих 36лв. и айде... Grinning

Дънките могат ли да се регулират в талията newsm78

# 714
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Аз оставих 55 за добро утро  Laughing Взех на двете деца апрески, от термодънките се отказах- дънките са същите, които купих есента, с някаква измислена тънка подплата, недобре пришита към дънките и вярвам, че на третото обуване ще започне да се къса  Tired А много им бях навита.

# 715
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
И аз се отчетох с ботушки, но за най-малките. Харесаха ми много, топлички, симптатични да видим.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 41 042
Аз вече минах през Лидл.Взех от термо данките и 2-те блузки р-р 128.Също и от 3/4 чорапки и...мандарини на 1,29.Та рано-рано оставих 36лв. и айде... Grinning

Дънките могат ли да се регулират в талията newsm78
Да.

# 717
  • Мнения: 174
Блузите как са, тънички ли са?

# 718
  • София
  • Мнения: 2 811
Тази сутрин и аз купих термодънки, термоблузка и един пуловер. Довечера ще се мерят. Купих и намален суджук, топено сирене, домашната лютеница на Чира.  Heart Eyes

Забравих да напиша за кафето на дози, става за еспресомашина, взех си зеленото- Бразилия. Не ми се стори много силно, но е ароматно. Хареса ми.  Peace
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 21 ное 2013, 10:19 от sise_to

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 41 042
Блузите как са, тънички ли са?
Да,тънки са,но на мен ми трябват такива за под суичър,напр.

Общи условия

Активация на акаунт