С мамите от ИБ бързо времето лети, в шеги,закачки и приказки сладки-тема 11

  • 18 914
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Пффф Пете ама и в тая тема са маниаци отвсякъде.Не знам дали съм казвала,но аз имам алергии(5-6 доказани,включително към лекарства-аспирин и упойки) и периодично си придобивам по някоя нова.На фона на този факт личната още от първата ваксина,сложена от нея ни изписа фенистил поне 48 часа преди ваксината и 48 часа след слагането и.Досега друга реакция освен температура 37,3-37,4 не е имал.Към тази ваксина,която ви предстои реакцията беше до 10-тия ден-раздразнителност и постоянна температура 73,3-това покрай великден и на фона на никнещи 2 кътника и кучешки зъб едновременно.Фенистила го давах докато имаше температура.Отложете я 2-3 месеца,ако така ще си по-спокойна.Ако искаш ще ти кажа аз къде водя малчо на хомеопат,но сме ходили само веднъж(заради постоянно запушения нос и кашлицата) и определено се повлия от лечението-подобри се,но не можа да оздравее напълно,защото се оказа,че е заразен със стрептококова бактерия(от яслата вероятно) този път #Cussing out
Моето чедо откак ходи на ясла спи повече Laughing Пак се случва да се събуди,но не е както преди всяка нощ. нагласи си вече и биологичния часовник и сутрин в 7 отваря очи.Рядко спи до по-късно Laughing

# 46
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
и аз ги прочетох тия индивиди и като ги чета си мисля, че ги гонят няколко вида паранои .. не казвам, че ваксините са чудо и приказ, но твърдо вярвам, че са по-малкото зло .. и при нас не се знае дали някоя ваксина не е предизвикала парезата на ръчичка и краче, обаче пък не смятам да изпускаме другите ваксини, освен ако не ни кажат нещо друго .. от 11ти сме в университетска детска болница за една седмица, където ще направят пълни изследвания на детето, за да установят защо как и от къде се появи парезата и дали лечението, което провеждаме в момента е адекватно, а също и дали да продължаваме с ваксините ..

само като се замисля детските градини на какви болести са развъдници и като знам, че положението е такова барабар с ваксините, просто не искам да си представям какво би било без тях ooooh! ooooh!

# 47
  • Мнения: 2 843
Привет  Hug
Варненки, айде излизайте навън, не ви трябва вода навънка  Mr. Green
Пете, нямам време да прочета, но ако се колебаеш дали да слагаш останалите ваксини, аз не бих ги сложила, това е моето мнение  Hug
Арвен, бързо да ви минава, а иначе заради жълтеницата ли глюкоза  newsm78 Аз на Деница нищо не съм й давала за жълтеницата, някъде към двайсет и някой ден я изчисти напълно. Иначе е добре Кокоска, расте и дивее  Mr. Green  Hug
Вави, зайчето може да й хареса. Деница освен каша елда, оризова и тиква друго не харесва. Очаквам месцето да хареса, пък ще видим  Hug
Ох, Либре, не знам какво да ти кажа, бре, ама палатка за игра ми звучи сууупер  Hug
Айде чао и слънчев ден  Hug
П.П. При нас също смениха преди две години водопровода, беше ад докато го сменяха, но сега не са ни спирали водата от не помня кога  newsm78

# 48
  • Мнения: 2 802
Абе, Фейтун, много си Убава с тоя катеричок  Mr. Green И на мен вече ми е коледнооо  Heart Eyes Само обмислям подаръци вече  Mr. Green

ееее ... мерси  Blush и аз много си го харесвам  Mr. Green
Подаръци ще мисля на място в магазина ... който най-вероятно ще е Джъмбо  Mr. Green

Васе ... малкия е страхотне, пу,пу,пу  Hug

Всички криви бързо да им минава  Hug и кО шИ праите в гУрата ... там е страшно, пък и вода със сигурност няма  Joy


и аз ги прочетох тия индивиди и като ги чета си мисля, че ги гонят няколко вида паранои .. не казвам, че ваксините са чудо и приказ, но твърдо вярвам, че са по-малкото зло

И аз съм на същото мнение ....
Петеска ...  Hug

# 49
  • shumen
  • Мнения: 18 277
Пете и аз съм на мнението на Меци и Фейт.По добре я  отложи за някой месец,ако може.
Аа,Фейт то в гората и баба меца може да ни излезе насреща,че и да ни изяде.А за водата-нищо че няма,поне няма да пера,чистя и готвя по цял ден,а и да мия насрано дупе.Писна ми от мъже,деца,баба и дядовци,ама майтапа настрана,наистина ми иде да хвана гората.
Аз отивам да положа глава до малчо,че иначе току виж е отворил очи и е ревнал ако не ме види.

# 50
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Аа,Фейт то в гората и баба меца може да ни излезе насреща,че и да ни изяде.


аааааааааа сФинетИ аз в гората не живея, пък още по-малко ям сурови неща Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Петеска, разбирам терзанията ти. Една майка винаги се стреми да направи най-доброто за детето си и колебанията дали успява са побъркващи. Моят съвет е да не четеш по темите, повече ще се объркаш, пък гледам и много категорично и грубо те "съветват". Ако можеш се консултирай с добър с инфекционист или алерголог , лекар на който имаш доверие.
И аз съм на това мнение. Ще ме прощават, но и пишещите в онази тема са яко зомбирани и не приемат и за секунда, че може пък нещата да не са точно както ги смятат. Аз не обичам никак крайностите, нито крайните хора. КАкто Алексче е писала, нещата никога, ама никога не са черно-бели, а в тези теми точно това се опитват да изкарат - че ваксините са черното. ОК, а болестите какво са - бялото ли? Не живеем в идеален свят, за съжаление и никоя майка не слага ваксините ей така, да се намира на работа, още по-малко пък с идеята, че не дай Боже може да причини нещо лошо на детето си. А защото болестите, от които предпазват са наистина ужасни и в миналото са предизвиквали страшни епидемии. Ако детето се разболее от Полиомиелит примерно, или от дифтерит, тогава тези убедените и вманиачените против ваксините ще си простят ли? Де да беше толкоз лесно и еднозначно да се вземе решение по въпроса. Ние МПР-то я сложихме преди 2 седмици, днес е 15-тия ден. И аз броях дните и още ги броя, за щастие досега няма никаква реакция.
Дани,
преди Коледа едва ли ще ходим към Шумен. Зимата хич не обичам да ходя там, студено е, за 2 дни трябва да помъкна сто чанти дрехи и одеяла за Борислав, там се чудим в коя стая да спим на по-топло... Ако решим да ходим ще ти драсна ЛС да видим дали няма да се засечем Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 802
Аа,Фейт то в гората и баба меца може да ни излезе насреща,че и да ни изяде.


аааааааааа сФинетИ аз в гората не живея, пък още по-малко ям сурови неща Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy наШта мИцана е вегетарианка  Mr. Green

# 53
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дойде обедно време и се завърнахтИ oт разходкитИ Mr. Green
Екстра,че ми беше скучноооо Crazy

# 54
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ние още не сме ходили на разходка .. човечето днес реши, че ще заспива чак в 1:15 ..

# 55
  • Мнения: 1 498
Разходката я направихме, ама каква разходка беше, рев през цялото време  Simple Smile Днес явно й е крив ден на малката.

# 56
  • Мнения: 2 802
Дойде обедно време и се завърнахтИ oт разходкитИ Mr. Green
Екстра,че ми беше скучноооо Crazy

Как така скучно, ти не трябва ли да работиш  Naughty
Айде простено ти е, че днес нали е малък петък  hahaha

# 57
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Момичета, Рокси, Иве, Меци, Поспаланчо, Месечко и всички други които са ми писали, абсолютно съм на ваша вълна, ваксината ще бъде поставена, както и всички останали.Аз всъщност търся проблема "извън" ваксината, а не съм против нея.Дори бях чела някъде, че дори една анемия би могла да утежни реакцията и работя в тази посока.

Относно онази тема ... мислех, че ще намеря някой на моята вълна, ама нееееееее.  #Cussing out
Наистина много груби съвети дават, ама на тях всички ваксини са им сложени, обаче един ден решили да се "информират" и "прозрели истината"  колко е лошо и започнали да водят пропаганда.    

# 58
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Как така скучно, ти не трябва ли да работиш  Naughty
Айде простено ти е, че днес нали е малък петък  hahaha
Ааа работя аз.Цял ден клепя за айде няма да казвам колко лева,че ме е срам. Embarassed Само отрова за мишки цял ден търсят хората(2-3-ма човека са да не помислиш,че са си строшили краката да влизат при мене).Ааа да и цял един мейл пуснах ooooh!
Склада с препаратите ми е за чистене ама вътре е 13 градуса и не и се влиза там Crazy
Ааа тая седмица ще работя и в събота-нали малчо си има бабинка Whistling

# 59
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Поспалане избиваме се тука да ти завиждаме Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт