Носене в слинг - 2

  • 41 922
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Би могла да ползваш мерките за размера на слинг-пауч - има из интернет как да се премериш и да изчислиш каква да е дължината на плата.
Този тип слингове се мерят по-скоро по носещия, отколкото по размера на бебето.  Peace

# 736
  • Мнения: 9
Някой знае ли колко време може да прекара седнало /в изправена позиция/ в слинг или раница бебе на 4 месеца? Единственият отговор, който намерих е : "толкова време, колкото и на ръце", а това нищо не ми говори. Проблемът е, че малкото не ще да седи легнало, било то и на ръце и често единственият начин да го приспя е в раницата, а там заспи ли - излизане няма. Предполагам, че ако я оставя цял ден да си седи, няма да протестира. Има ли опасност да я повредя така.

# 737
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Стига детето да е поставено правилно може да си стоите така и денонощно.  Wink Peace

***
СЛИНГОНОСЕЩА СРЕЩА ВЪВ ВАРНА
На 16 август от 10 часа в Морската градина, на поляната до Кривото дърво. За повече информация може да ми пишете на ЛС.  Peace

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 18:12 от Нощни очи

# 738
  • Варна
  • Мнения: 283
***
СЛИНГОНОСЕЩА СРЕЩА ВЪВ ВАРНА
На 16 юни от 10 часа в Морската градина, на поляната до Кривото дърво. За повече информация може да ми пишете на ЛС.  Peace

Аз ще се включа.  Flutter

Последна редакция: пт, 08 авг 2014, 19:00 от Radost Nezemna

# 739
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ама и моя мозък яко се е разкиснал... какъв юни съм писала, какви пет лева!  hahaha Joy

Редактирах се.

# 740
  • Мнения: 9
Мерси за отговора. Попаднах на едно интересно четиво, докато се опитвах сама да си отговоря. Ето, ако не сте се домогнали вече до него. : )
https://sites.google.com/site/gugasling/statii/zaso-aponskite-de … -nikoga-ne-placat

# 741
  • Мнения: 83
Еовин, Нощни очи, благодаря ви много за бързите отговори  Hug Обнадеждихте ме да продължавам с опитите - все нещо не ми харесва, но с всяко слагане ще се усъвършенствам, надявам се. Даже веднъж се престраших да изляза със слинга и също получих коментара за кученцето  Laughing Жалко, че съм пропуснала срещата в София, дано да има и други  Simple Smile
С всички споделени мнения за раниците едвам чакам бебка да стане на 3+ месеца и още от сега почвам да гледам модели Simple Smile

# 742
  • Мнения: 1 952
Здравейте. Дочух, че има китайски евтини варианти на раниците. Ще се радвам, ако споделите инфо и някой линк. Бебо е на 3 месеца и около 7кг Hug

# 743
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
С всички споделени мнения за раниците едвам чакам бебка да стане на 3+ месеца и още от сега почвам да гледам модели Simple Smile

Защо да чакаш? Има раници 0+  Grinning

# 744

Общи условия

Активация на акаунт