Подсъзнанието може всичко 59 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 70 229
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 459
Разказах на Работеща, за пътя който Вселената избира за нас - по лесният, когато получаваме лесно всичко и по трудния, през който научаваме много уроци и се сблъскваме с различни ситуации. ЕЕЕ за мен тя е избрала трудния и дълъг път, който получих много уроци, разбира се не става въпрос за работата, но е много лично. Искам само да кажа, че това през което минавам ми коства много от живота..... много нерви, загубени моменти, лишения от много неща, дори и болка....
Разказвам това, защото искам да ви кажа, че вече почти не издържам....усещам на моменти, че ще рухна, но някак събирам сили и си казвам не падай изправи се можеш още...още малко път остана, но след всяка крачка изглежда, че пътя няма край. Никога не стигам до това място на което съм се запътила. Ставам изтупвам се, изтривам сълзите и продължавам с надежди, силни желания, мечти. Представям си как вече съм стигнала там където съм тръгнала. Нямате си на представа как съм изстрадала, всяка частица от това нещо, което желая толкова силно. Имам сили знам, но въпросът е да продължавам ли да ги влагам там където краят на пътят не се вижда или да поема друга пътека. Разказвам така нещата, защото наистина не мога да споделя тук това, но искам да знаете, че ми е наистина много трудно. До сега не съм споделяла тук, но имам нужда да го направя, но не и на хората от обкръжението ми.

С хората от обкръжението е трудно, та и аз затова споделях тук. Но, като виждам, че съм непоправима,  предпочитам да чета. Кураж, скъпа Тетида.

# 676
  • Мнения: 79
... аз изключително ясни и конкретни цели май никога не съм имала, винаги са широки и относителни. Обикновено знам само приблизително какво искам и съм съгласна крайният резултат да варира според контекста.
И аз. А откакто живота ми зави по едни пътища неведоми преди 2-3 години, не виждам и смисъл да търся цели големи, дългосрочни, водещи и фокусиращи, просто защото в момента нищо (почти) не зависи от мен. За това:
Съсредоточих се над възможното в момента. ...Сега съм се съсредоточила да правя възможното с подръчните средства и да извличам каквото може от уж неприятни ситуации... и да видим докъде и докога.
-максимата на Мечо Пух: каквото такова, когато - тогава, колкото - толкова...Защото, според мен, има неща, които ние творим, но има и такива, които са даденост и срещу тях е безсмислено да ритаме. Просто ги приемаме и продължаваме напред с наученото.

# 677
  • Мнения: 15 619
Абсолютно зависи от човека. Зависи, дали ще получи крайната си цел. Ако се запъва как да стане точно, тогава има спирачки. Всеки, който е постигнал целта си, казва едно и също - фиксирайте се върху това как искате да се чувствате, когато вече сте в целта си. Оставете настрани всякакво обмисляне точно на пътя  определено спрете да се запъвате. Ще дам друг пример - мой познат безумно се дразни от няколко неща на текущото си работно място, ама вече ще експлодира. Всички го питаме защо просто не се премести другаде, даже един все му предлага да отиде при тях, в тяхната фирма. Човекът все не и не, той бил искал еди как си да станат нещата в неговата фирма, той толкова години бил полагал усилия там, защо сега да се местел. Еми, страдай тогава - вече никой не желае от приятелите да му слуша оплакванията, защото той нищо не предприема за промяна. Има място, където може да има нещата, които иска (уж на думи) - работа в същата сфера, високо заплащане, прекрасни колеги, обаче нашичкият си държи да стои. Значи - той не иска нещата, които твърди, че иска, а иска да стои в тази фирма. Ето това казвам - най-важен е анализът на целта. Когато човек разбере какво точно иска, после му остава да приеме желанието си и да живее с него. Същият пример в друга сфера - пак наш познат зор жена му еди каква си била, а той искал да бъдела друга някаква и да правела други неща. Той много я обичал, ама да се променяла, да спряла да прави някакви неща и да почнела други. Ерго - той не обича тази жена, а някакъв свой идеал, който с насилие се опитва да наложи върху тази жена. Вселената много конкретно наказва такова поведение - с усещане за неудовлетвореност. Никой няма право да налага на другите хора кои и какви да са. Или ги приемаш, или си търсиш други хора - като с работата. Докато хората не осъзнаят, че така работи Вселената, ще си създават фалшиви очаквания и в резултат ще преживяват разочарования.
  Рози и Рози   bouquet толкова точно си го написала. Hug Много често се объркваме в исканията си, защото не сме готови да платим цената.
А е още по-просто. Не се вслушваме в себе си. Не опознаваме себе си. Затова и се пълним с непоискани/ненужни неща и хора, поръчваме си неудовлетворение. Неудовлетворението само по себе си е нещо много градивно, вярвам, стига човек, като го почувства, като се изпълни с него, да се сети да погледне дълбоко в себе си, да успее да изчисти всички външни наслагвания /вредни, защото не извират от вътрешното теб/ и да види каква мъничка, лесни изпълнима за него цел ще го напълни с доволство, ще го изпълни с радост, ще му даде енергия за десетина...
Не си поставям ограничения с кого да споделям. Рядко го правя, но изпитам ли необходимост, говоря, без да ме е страх или срам. С цяло сърце и по право, само със душа. И се чувам. Grinning А най-често го правя с най-близките ми, с най-близкия  всеки Божи ден.   Simple Smile
Наминах да ви поздравя, девойки хубави и късметливи!  Heart Eyes
Тетида, едно виртуално гушкане имаш от мен. Ако смяташ, че ти приляга, опитай с квантова синхронизация, опитай да изчистиш мислите си - т.е. да успяваш да спреш мислите си и да потънеш в тишината. За по малко. После ще ти хареса. Wink

# 678
  • София
  • Мнения: 9 954

Привет, издирвам аудио лекции или записи за повишаване на мотивацията, насочване към правилната посока, нещо надъхващо, утвърждаващо.  bowuu

Случайно някой да има (или е слушал) следния аудио диск:
Повярвай в себе си + CD


Имам само Изгради желязна самоувереност;
Свалих си:
 "Излекувай живота си" (CD)
Най-странната тайна.
Ще видя и лекциите на Кехоу Simple Smile

Търся също и:
DVD-то на Уейн Дайър - "Промяната"
"Тайната" (на mp3)

# 679
  • Мнения: 41
Добър вечер, момичета!
От много време не съм влизала, просто нямам никакво свободно време, не се оплаквам, просто споделям (резултат от последната карта). Днес обещах да покажа на моя приятелка видео, което миналата година беше споделено тук. Ще опитам да го припомня и да помоля за съдействие, тъй като прерових всичко и не го откривам. Дано някой си го спомни. Става въпрос за един семинар в природата на не помня кой руски духовен водач, който по занимателен начин с подскачане, скок "минаваш" в друга реалност/измерение.  Grinning Дано някой го помни.

# 680
  • Мнения: 5 459

Привет, издирвам аудио лекции или записи за повишаване на мотивацията, насочване към правилната посока, нещо надъхващо, утвърждаващо.  bowuu

Случайно някой да има (или е слушал) следния аудио диск:
Повярвай в себе си + CD


Имам само Изгради желязна самоувереност;
Свалих си:
 "Излекувай живота си" (CD)
Най-странната тайна.
Ще видя и лекциите на Кехоу Simple Smile

Търся също и:
DVD-то на Уейн Дайър - "Промяната"
"Тайната" (на mp3)


И на мен ми е по-лесно да слушам, отколкото да чета /не мога да се съсредоточа/. Имам само на Луиз Хей Излекувай живота си. Ще съм ти благодарна ако пуснеш линкове за нещата, които имаш  Hug

# 681
  • Мнения: 1 422
Момичета, прегръщам ви всичките. На мене тези дни са ми някакви такива с усещане за голяма промяна. Чувам разни неща в себе си, които преди не бях отчитала, в последно време. Явно споделяйки разни неща на вас съм се отворила и за самата себе си. Благодаря ви.

Искам да ви препоръчам две неща, за който се окаже неговото си:

1. Варна утре - за страховете и преодоляването им цък

2. София на 8-ми март - това е моят терапевт и преподавател по регресия. Много съм доволна от работата си с него цък

Търсех всъщност да ви пратя линк към една водена медитация за среща с личния духовен водач, но в момента сайтът им не е активен. Сега ще им пиша, да ги питам какво става, и като го пуснат пак ще я линкна. На мене ми е любима, защото ми отваря много пътища към отговори. Правя я горе долу на половин година веднъж като ми дойде вдъхновение.

# 682
  • Мнения: 5 459
Рози, може ли цена за тренинга във Варна ,който е утре?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 6 445

...Защото, според мен, има неща, които ние творим, но има и такива, които са даденост и срещу тях е безсмислено да ритаме. Просто ги приемаме и продължаваме напред с наученото.
Точно това се опитвам да приема без да се гневя.

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 1 061
точно като си мислех и приемах новата къща съпруга ми взе, че напусна работа и пак се отложи всичко. Сега си търси работа и не се знае кога ще започне, кога ще направи 6 месеца за да кандидатстваме пак за кредит и т.н. Къде бъркам?

# 685
  • Мнения: 79
Никъде не бъркаш! Не й е дошло още времето на тази къща, а и може би с отлагането на кредита сте избегнали кофти условия или кой знае какво още.  Hug

radi_san, толкова хубаво разказваше тук за преживяванията си, че често се чудех защо изчезна внезапно. Радвам се, че пак се появи и ще се радвам още повече, ако отново започнеш да споделяш!  Hug

... Не опознаваме себе си. Затова и се пълним с непоискани/ненужни неща и хора, поръчваме си неудовлетворение.
Много, много вярно!!!  Peace luna Hug

Галчудо, след N на брой опити ще успееш да се справиш с гнева.

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 10:44 от verano azul

# 686
  • Мнения: 1 422
Рози, може ли цена за тренинга във Варна ,който е утре?

Извинявай, чак сега видях. Не знам цената. Това са разни тренинги на фасилитатори, треньори и преподаватели, на които аз ходя, когато са в София или ако са някъде за повече от един ден, се записвам предварително съответно. За този за страховете подозирам, че ще да е около 30 лева за занятието. Дано да си отишла, аз го чакам при нас. Имаше информация, че март месец ще има и определено отивам. Предният беше в Търново, но още не беше ясна програмата точно по дати напред.

Иначе март месец в средата има един, който е три дни в село Проглед в планината за виждането - възстановяване на зрението чисто физически, но и изобщо възприемането на информация през това сетиво, кое как си интерпретираме, как уж става около нас в реалността нещо, а ние си виждаме пречупено през нашите ограничения и не реагираме адекватно и подобни неща. Аз съм се записала вече за него.

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 10:41 от Рози и рози

# 687
  • Мнения: 1 422
Никъде не бъркаш! Не й е дошло още времето на тази къща, а и може би с отлагането на кредита сте избегнали кофти условия или кой знае какво.  Hug

Абсолютно подкрепям!! Още повече това си е решение на мъжа ти и си следва неговия път. За напускането на работата. Вие бяхте ли го обсъждали - кое ви е по-важно къщата или той как се чувства на работата и изобщо той си има причини да напусне.

# 688
  • Мнения: 48
Добър вечер, момичета!
Става въпрос за един семинар в природата на не помня кой руски духовен водач, който по занимателен начин с подскачане, скок "минаваш" в друга реалност/измерение.  Grinning Дано някой го помни.

Аз си спомням за това което разказваш и мисля, че го беше постнала Делфи, ако искаш я питай на лични, мисля че го няма на първа стр но може и да греша

Рози Много ти благодаря за твоите последни и поредни няколко поста  Hug

# 689
  • Мнения: 41
radi_san, толкова хубаво разказваше тук за преживяванията си, че често се чудех защо изчезна внезапно. Радвам се, че пак се появи и ще се радвам още повече, ако отново започнеш да споделяш!  Hug
Момичета, идея си нямате колко много ми липсвате. Не минава ден да не се сетя за вас и препоръчвам на всеки тръгнал по този път, да се включи тук. Наистина по някога ми остава малко време да драсна два реда, но се въздържам тъй като нямам време да ви изчета и не съм на ясно кой до къде е стигнал. По някога попадам на някое мнение и ми се иска да се изкажа или да посъветвам, но като не знам дали няма да повторя някой и не го правя. Но с радост забелязвам, промените. Радвате ме всеки път. Прегръщам ви всички.

Аз си спомням за това което разказваш и мисля, че го беше постнала Делфи, ако искаш я питай на лични, мисля че го няма на първа стр но може и да греша
Няма го.  Hug

п.п. Има и промени в сайта, чувствам се като индианец  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт