Подсъзнанието може всичко 59 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 70 213
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 201
нека  започне една вълшебна, красива, щастлива, любовна нова седмица на сбъднатите желание за всички ни......

ДАНО!

# 706
  • Мнения: 5 459

Привет, издирвам аудио лекции или записи за повишаване на мотивацията, насочване към правилната посока, нещо надъхващо, утвърждаващо.  bowuu

Случайно някой да има (или е слушал) следния аудио диск:
Повярвай в себе си + CD


Имам само Изгради желязна самоувереност;
Свалих си:
 "Излекувай живота си" (CD)
Най-странната тайна.
Ще видя и лекциите на Кехоу Simple Smile

Търся също и:
DVD-то на Уейн Дайър - "Промяната"
"Тайната" (на mp3)


И на мен ми е по-лесно да слушам, отколкото да чета /не мога да се съсредоточа/. Имам само на Луиз Хей Излекувай живота си. Ще съм ти благодарна ако пуснеш линкове за нещата, които имаш  Hug

Всъщност имам го "Повярвай в себе си" - ако можеш пусни Излекувай живота си Simple Smile

Ето на Кехоу - не знам дали са различни неща:
http://black-zone.ovo.bg/load/el_knigi/el_knigi/podsznanieto_moz … ekhou/53-1-0-6448

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 7870efeb516b839f9

Повярвай в себе си - Луиз хей - CD.rar
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=1cd5c08733

Файл : Промени живота си за 7 дни.mp3 Маккена
   http://dox.bg/files/dw?a=b996ee6d13
Изгради желязна самоувереност -  Маккена
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=2ca36fb713

Файл : Най-странната тайна..mp3
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=5dcc013113

Teзи на Маккена знам, че трябва да се слушат със слушалки.

Това е всичко, което съм открил, на тази тема.

Някой чел ли е Метатайната - Мел Гил?
Има и филм, но не е преведен.

Не успях да открия Тайната на мп3, преди време я мярках...

 Hug Благодаря ти много. Аз съм си качила на телефона Излекувай живота си и сега рових откъде съм го свалила, но не открих. Само филма намерих http://youtubemp3.bg/download/%D0%98%D0%B7%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1% … D0%B8/hjOOjMR5FnA

# 707
  • Мнения: 5 459
нека  започне една вълшебна, красива, щастлива, любовна нова седмица на сбъднатите желание за всички ни......

ДАНО!

Дано  Hug

# 708
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 770
Хубави пожелания! Да бъде!
Напоследък не съм писала, ама то няма и какво чак толкова да пиша. Виж, чета ви редовно. Не знам защо обаче, нещо хич не ми иде отвътре да правя разни техники и ритуали( напр. при пълнолуние ритуал за пари и т.н. ) Thinking Или забравям кога или ако се сетя, се блокирам психически,като че ли нещо вътре в мен не ми позволява да изпълнявам подобни дейности Thinking Вероятно е нещо лично мое, което не мога да си обясня. Както и да е, успех на всички, които имат хъс и мерак да прилагат разни техники и да споделят newsm10  love001

# 709
  • Мнения: 134
Вселената някакси не иска да се съобразява с нейния план. Аз тук ви нахвърлям много повърхностно ситуацията, но жената до такива подробности си представя кое как и защо, че все едно гледа филм. Ама животът не е филм и не върви по сценарий. Еми запряла се и само реве. И нищо не прави за промяна на каквото и да било, а понастоящем е в тупик. Установихме, че тя реално иска само да се оплаква и търси по-скоро съчувствие, отколкото промяна. И отиде на кафене с приятелки, защото е безсмислено да плаща, за да я слуша някой как се оплаква. Или поне аз работя други неща. Не проявявам интерес към ролята на професионална изслушвачка, аз опосредствам сбъдването на желания, когато те са съпроводени с решителност  Laughing

Нещо отвътре ме отпуши да ви напиша това. Знам ли защо, може пък някой да види нещо за себе си  bouquet

Благодаря на всички за коментарите и за това, че ми дадохте съвети, линкове и др. Има доста неща върху които трябва още да поработя и доста такива, които трябва да си припомня. Тук ми направи впечатление в случката на Рози, че дамата от нейната история търси само съчувствие, реве, оплаква се не не търси промяна. В ужас изпадам и ако около мен има хора, които постоянно се филмират и до последно правят план за всичко...особенно тук за това, което е Божа работа. Аз имам такава позната и гледам много да не общуваме, защото ме натоварва.

Иначе за мен нещата стоят така.
Азне стоя с кръстени ръце, но нещата се развиват много бавно и това вече ме действа някак мъчително. Всичко е толкова мудно, че на моменти ми идва да сменя посоката. Не съм от хората, които само мрънкат а не правят усилия за подобрения. Напротив и даже гледам да не планирам много, за да не остана разочарована Simple Smile

 Галчудо Точно за това говоря, което си написала.  но за някои по-фундаментални явно трябва да се мине през "страданието" и
Допрочетох постовете на всички и ми подействахте много вдъхновяващо, събуждащо и положително.  Hug

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 14:16 от *Tetida*

# 710
  • Мнения: 4 097
hakama, благодаря за линковете, най-вече за Луиз Хей и "Най-странната тайна".


Хубав и слънчев следобед на всички и успешна и вълшебна седмица!   bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 1 244
Начи.

Искам да Благо-даря на Хакама за записите на Маккена, започнах да ги слушам, намерих още, че и една от книгите му намерих онлайн даже. Иде да каже, че мноого ми допадна  Grinning   bouquet


Искам да Благо-даря и на Рози за линковете, защото се записах за груповата регресия и то още тази събота. Не знам дали помните, че бях питала някой запознат ли е с този метод - явно е трябвало да мине време и той да ме намери, след като аз него го  Laughing   bouquet

Момичета, тук темата бързо и сигурно върви към страница 50, но....... ние вече съвсем потегляме към новия ни дом. И за да е така хем вълнуващо, хем изкушаващо - паролата е "Който търси, намира. Който пита, му се отговаря.".


Това нещо закодирано ли е или аз не разбирам  newsm78

И от мен вълнуваща седмица на всички! Не знам защо, но ми се струва, че на такава отива  Hug

# 712
  • UK
  • Мнения: 958
Благодаря много за линковете, слушах диска на Луиз Хей вече три пъти и се чувствам много добре.  Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 5 459
Хакама, още веднъж много благодаря за линковете. Но аз съм се объркала, това, което съм си качила на Луиз Хей на телефона за  е "Повярвай в себе си". Вероятно "Излекувай живота си " го има само на филм. Аз отдавна ровя да намеря нещо на Уейн Дайър за слушане, но не съм открила.

# 714
  • Мнения: 72
Минавам само да споделя,че не мога да се справя с болката, която изпитвам, не мога да простя глупостта си, предадох се. Само плача и се моля  Embarassed Прецаках живота си от глупост и обвинявам себе си и се мразя. Само споделих, моля ви не ме нападайте!

# 715
  • Мнения: 512
Работеща, приеми ситуацията и си прости. Няма безгрешни хора. Няма. Hug Става въпрос за работа, нали си здрава, другото ще се нареди. Ако не спреш да се обвиняваш, най- много да си докараш някоя болест.

# 716
  • UK
  • Мнения: 958
Raboteshta, ние няма защо да те нападаме. Тук не се дебнем кой какви грешки прави, за да си натякваме все пак, нали?  Laughing Щом така е станало, значи е имало защо. Препоръчвам ти да гледаш Излекувай живота си на Луиз Хей и да прочетеш книгата, вярвам, че ще се почувстваш по-добре.   bouquet Всички правим неща, които след това ни изглеждат като пълна глупост или като голяма грешка, но явно е имало причина те да се случат - дали за да научим нещо, дали за да получим възможност за нещо по-хубаво на тяхно място, а може би и за да усъвършенстваме нещо върху себе си.
Колкото повече плачеш и се самосъжаляваш, толкова по-зле ще ставаш. Никой няма да почука на вратата ти и да ти предложи прошка вместо теб самата или нова работа, ако това искаш. Успокой се, кажи си, че се обичаш и си постъпила правилно и започни да се усмихваш. Знам, че е кофти като нямаш работа, но не е нужно да се отнасяш по подобен начин със себе си.

Хайде, изпращам ти положителна енергия и прегръдки. Кураж и успех!  Hug

# 717
  • Мнения: 1 422
Raboteshta, мисля, че може да ти помогне да потърсиш кога друг път си се чувствала по подобен начин. Събитието за тебе очевидно е драстично и отключва някакво друго преживяване от миналото, някаква травма. Опиши си дори и на лист, на файл много подробно как се чувстваш в момента. На следващия ден си го изчети и се запитай "Познавам ли това усещане? Кога го изпитах преди? В каква ситуация? Повтаряло ли се е?". Ще ти изникне нещо. И тогава анализирай преживяването си в тази ситуация. Тогава какво си направила или не си направила и защо си го приела като предателство към самата себе си. Ти използваш много конкретни думи, когато описваш емоцията си. Болка!!!! Това е много специфична дума, силна и емоционално натоварена. Погледни в нея, в себе си, чуя я и себе си чуй. От ситуацията можеш да постигнеш огромен вътрешен растеж и да си разрешиш много по-обхватен проблем от конкретното.

Ние сме с тебе!!!

Момичета, аз пък влязох, за да ви споделя, че днес ми се случи нещо уникално. Самата ситуация е някакво нещо, за което говорихме с баща ми, но то ми помогна да се светна, че към всяко нещо можем да погледнем от съвсем различни ъгли, да осъзнаем различни уроци, да направим голямата крачка напред в освобождаването от ограниченията си. Както се казва "Котката може да бъде одрана по повече от един начин.". И изведнъж ми се освободи все едно оперативната памет на главата. Имах си нещо, за което се терзаех от време на време, и сега просто приех, че аз съм си казала моята гледна точка, а изборът е на другия човек. И се почувствах уникално свободна. Прекрасно е!!!!



Още някакви неща, които тези дни имах вдъхновение да ви кажа:

1. за хора, които практикуват и се интересуват от йога - в неделя (в София  Embarassed) в студиото, където аз ходя ще има семинар за гъвкавост - цък; аз се записах днес, но дано още има места, ако има желаещи още тук в групичката ни

2. за хора, които се интересуват, както от възстановяване на зрението като физическо виждане, така и от ограниченията ни във възприятието на реалността (в смисъл то едно се случва, ама ние друго възприемаме, защото всеки от нас си има своито филми, капани, модели) - след две седмици една програма, която аз лично чакам от есента, когато мои приятели бяха на предишното провеждане - цък; ще се провежда в село Проглед и това ми е допълнителна радост, защото обожавам планината

# 718
  • Мнения: 41
На мен лично това ми беше много интересно Simple Smile
http://dox.bg/files/dw?a=38b9e71cdc

# 719
  • Мнения: 4 097
Raboteshta , приеми ситуацията, спри да се обвиняваш, наплачи се хубаво и после продължи напред. Запомни хубавото от нещата, които са се случили, от неприятните извади поуки, без да съдиш или обвиняваш и не таи никакви негативни емоции.

Общи условия

Активация на акаунт