Въпрос на вечерта: кое е най-доброто мезе за ракия?

  • 12 703
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
А греяната ракия с какво върви? Heart Eyes
С болно гърло.

# 46
  • Мнения: 170
....
А греяната ракия с какво върви? Heart Eyes
С болно гърло.
Лилянке, ти да не би да пиеш ракия.... Shocked Shocked Shocked ... Учителка....не те е срам.... Mr. Green

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Лилянке, ти да не би да пиеш ракия.... Shocked Shocked Shocked ... Учителка....не те е срам.... Mr. Green
Писала съм за ракията, ма Тумбо, що не четеш.

# 48
  • Мнения: 6 214
....
А греяната ракия с какво върви? Heart Eyes
С болно гърло.
Лилянке, ти да не би да пиеш ракия.... Shocked Shocked Shocked ... Учителка....не те е срам.... Mr. Green
Срам я е, ама по и се пие.

# 49
  • Мнения: 170
Ох, ще се разсмея....разсмяхте ме.... Laughing Laughing Laughing

# 50
  • София-Младост
  • Мнения: 23 412
Ох, припи ми се, а има май само вино в нас Mr. Green
Хаха нали...чак ме хвана яд, че я спрях началото на годината Simple Smile)) Но доста от мезетата ви ще ги приложа после към виното.

# 51
  • Мнения: 46 660
Аз го писах по горе Simple Smile Не съм опитвала, де.

Аз по принцип не обичам, но с ракия ми върви  Blush

# 52
  • Мнения: 4 120
 Аз мисля, че с вино би ми вървяло.

# 53
  • Мнения: 46 660
Най-добре И с вино  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 12 697
....
А греяната ракия с какво върви? Heart Eyes
С болно гърло.
Лилянке, ти да не би да пиеш ракия.... Shocked Shocked Shocked ... Учителка....не те е срам.... Mr. Green
Срам я е, ама по и се пие.

Калпазанки. Лиляна е обяснила, че с болно гърло - лекарство един вид, търпи.  Пью с отвращением.

# 55
  • Мнения: 2 070
Хубавата ракия върви с добра компания,
не е задължително да има мезе
аз я пия с водичка

# 56
  • Мнения: 6 214
Това да пиеш ракия само с вода или безалкохолно без мезе, вече го признавам и за по-голям професионализъм и от ракията с препечени филии. Това и аз даже го не мога, дето съм си ракиджийка по принцип Crazy Иначе за ракия най-лесно се намира компания.

# 57
  • Мнения: 170
От опит да ви кажа, една хубава ракия върви с един хубав мъж....Другото мезе дава фира... за мъжете не знам....говоря от позицията на женска.... Wink

# 58
  • Мнения: 170
Това да пиеш ракия само с вода или безалкохолно без мезе, вече го признавам и за по-голям професионализъм и от ракията с препечени филии. Това и аз даже го не мога, дето съм си ракиджийка по принцип Crazy Иначе за ракия най-лесно се намира компания.

Реалната, да ти кажа, никва ракиджийка не си.... Wink

# 59
  • Мнения: 6 214
Това да пиеш ракия само с вода или безалкохолно без мезе, вече го признавам и за по-голям професионализъм и от ракията с препечени филии. Това и аз даже го не мога, дето съм си ракиджийка по принцип Crazy Иначе за ракия най-лесно се намира компания.

Реалната, да ти кажа, никва ракиджийка не си.... Wink
Joy Joy Явно. Ама сега ако не се ядосам и не се науча чиста да я пия, и без вода даже, на тогава да видиш.

Общи условия

Активация на акаунт