MAC & Sephora - 18 тема

  • 63 662
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Благодаря за новата тема   bouquet . Колко %  ще бъде намалението с талона 15 или 20 (забравиххх  Embarassed )?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 776
Благодаря за темата  Hug

Знаете ли дали намалението в Сефора няма да важи и с вип картата? Четох, че талон имало в списание Elle, но аз имам и предишния и настоящия брой и талон нямаше (имам мини вариант  Thinking).

Направила съм си някакъв скромен списък за 29-ти  Laughing

На 137 стр е талонът в новия брой на Elle /този с Нети на корицата/

Мерси, видях го, много съм зле  Embarassed Laughing  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 449
Мерси за отзивите, Адри, Денси!  bouquet
Адри, много хубав клип, като по поръчка,  ще се обзаведа и аз! Flutter

# 18
  • Мнения: 3 248
Аз да си призная, ноо откакто съм купила шанелската палитра, не съм я докоснала (освен за една, дре снимки). Все към нещо друго посягам и си седи неизпробвана...  ooooh!

10%... аз ще изчакам 15-те.  Peace

Някой ходил ли е днес на събитието на ла Прери? Да разкаже?

# 19
  • Мнения: 813
Вчера за пръв път сложих метеоритите 01 и мога да кажа че разбирам напълно тези ,които казват че могат и без тях и са глезотия.Аз обаче съм от доволните GrinningЛицето ми е сравнително в добро състояние, сложих малко коректор след крема, после тях и ми хареса ефекта, стават за ежедневно ползване зимата, трябва да се вгледа човек специално или на определена светлина че да види блясъци на мен този ефект ми е идеален точно озаряване се получи. Нанасям ги с тяхната четка която имам отдавна- за копчето балтон Simple Smile Ще пробвам и с фдт макар че слагам рядко.
Повечето дами тук  ги имате отдвна и в различни варианти та не съм нещо актуална ама да си кажа Blush Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 602
densi, благодаря за новата тема!   bouquet

Аз напоследък нещо съм се навила да си взема Chanel Illusion d'Ombre - Mirifique.
Ще видим дали ще ми върши работа.

А от ружовете на NARS освен Orgasm и Super Orgasm, кои други си струва да се вземат?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 586

А от ружовете на NARS освен Orgasm и Super Orgasm, кои други си струва да се вземат?

Всички!  Laughing
Ако не може всички, тогава... Deep Throat, Torrid - на мен тези са ми в уиш листата  Heart Eyes
Но това си е въпрос на вкус, на тен, на подтон на кожата...

# 22
  • Мнения: 13 627
Здравейте на всичкииии !  Hug densi, мерси за темата, в която ще нахлуя с въпрос (eстествено) .. двойната палитра на MAC за сенки на каква цена е? И някоя от вас прави ли си веждички с техни сенки... защото се замислих дали да не си взема двойка - матово кафяво за веждите и някакво перлено за под тях..може би Vanilla?  Heart Eyes Hug
Към 15-16 лева трябва да е. Ама то по-добре да си вземеш четворка, защото разликата в цената е малка.
Еспресо и ванила са перфектна комбинация  Heart Eyes  Вече в зависимост колко са ти светли или тъмни веждите ще прецениш на живо какво кафяво ще ти свърши работа  Peace

# 23
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Благодаря за новата тема   bouquet . Колко %  ще бъде намалението с талона 15 или 20 (забравиххх  Embarassed )?
И аз да попитам същото.  Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 1 611
15% е намалението за 29-ти.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 626
Не беше ли на 29-ти намалението с талон от списание.
А от ФБ страничката на Сефора дават 10% до 24.11.2013.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 611
ooooh! Грешното копче на клавиатурата съм нацелила. Да, на 29-ти.

# 27
  • София
  • Мнения: 602

А от ружовете на NARS освен Orgasm и Super Orgasm, кои други си струва да се вземат?

Всички!  Laughing
Ако не може всички, тогава... Deep Throat, Torrid - на мен тези са ми в уиш листата  Heart Eyes
Но това си е въпрос на вкус, на тен, на подтон на кожата...

Адри,   bouquet ! И аз току-що загледах Torrid!  Wink

# 28
  • Мнения: 176
Здравейте на всичкииии !  Hug densi, мерси за темата, в която ще нахлуя с въпрос (eстествено) .. двойната палитра на MAC за сенки на каква цена е? И някоя от вас прави ли си веждички с техни сенки... защото се замислих дали да не си взема двойка - матово кафяво за веждите и някакво перлено за под тях..може би Vanilla?  Heart Eyes Hug

Аз ползвам Омега за веждите ми. Перфектен цвят за моите светли вежди. Много ютуб-ърки с по-тъмни вежди ползват Charcoal Brown.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 462

А от ружовете на NARS освен Orgasm и Super Orgasm, кои други си струва да се вземат?

Всички!  Laughing
Ако не може всички, тогава... Deep Throat, Torrid - на мен тези са ми в уиш листата  Heart Eyes
Но това си е въпрос на вкус, на тен, на подтон на кожата...

Адри,   bouquet ! И аз току-що загледах Torrid!  Wink

Освен  Deep Throat, аз харесах много Dolce Vita и Amour.

Сигурурно е споменавано в предишната тема, но ми е убягнало, намалението на 29ти важи ли за бяла козметика ?

Общи условия

Активация на акаунт