По-вкусно и по-лесно с Philips Multicooker!

  • 201 898
  • 261
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 137
Направо ме спечелихте !
Интересува ме - какво не може да се готви ?
Благодаря !

# 46
  • SF
  • Мнения: 21 233
Да попитам и аз две-три неща, защото за малко да си купя Philips Low Fat Air Fryer Multicooker, който е почти 2 пъти по-скъп.
Кой от двата уреда е по-подходящ за неумеещи и нежелаещи много, много да готвят, а и  нямат и амбицията да се научат, т.е. мързеливи?
Отделните му части и купи могат ли да се мият в съдомиална машина?
По време на готвенето, може ли да се отваря и да се гледа докъде е стигнало?
Става ли за пържени картофки? А за приготвяне на картофено пюре?

# 47
  • Мнения: 16
Към PHILIPS - днес за моя неприятна изненада забелязах че когато включа на програма-BOIL-таймерът не се активира изобщо.Зная че би трябвало да започне отчитането след завиране на водата, но при мен това не става.Хранана завира, но на дисплея само се светлинни сигнали се въртят.В магазина ли да го нося или да търся сервиз?

# 48
  • Мнения: 105
И аз с един въпрос към специалистите от Philips.Как да наглася таймера на 20 мин. на програмата STEW защото на дисплея ми изписва най-малко 1 час и от там нагоре на долу не мога да намаля? А за приготвяне на спагети карбонара пише да наглася програмата на STEW и време 20 мин. Е при мен не стана и се наложи да следя таймера и да наглеждам какво става със спагетите. Ще бъда благодарна ,ако ми разясните.

п.с. Разбрах как става  Embarassed   

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 19:36 от margaritka1

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Към PHILIPS - днес за моя неприятна изненада забелязах че когато включа на програма-BOIL-таймерът не се активира изобщо.Зная че би трябвало да започне отчитането след завиране на водата, но при мен това не става.Хранана завира, но на дисплея само се светлинни сигнали се въртят.В магазина ли да го нося или да търся сервиз?

Уреда си е ок, времето започва да се отброява след като течността заври - виж, че и аз имах  същите притеснения, но мултикукъра излезе по-умен от мен  Peace.

# 50
  • Мнения: 8 942

В тази тема ще се радваме да чуем какво е за вас готвенето, кои са вашите тайни „оръжия” в кухнята, успявате ли да приготвяте едновременно вкусотии и да обръщате внимание на любимите си хора, които винаги имат нужда от вас.
Очакваме ви![/size]

Екипът на Philips[/color][/i]

</td></tr></table>






Нямам тайна.
Правя всичко с любов.
Обожавам да готвя.
обожавам да виждам в очите на хората, когато хапват, колко им е вкусно.
Обичам да експреиментирам в кухнята и да си измислям рецепти.
Готвенето ме успокоява.

# 51
  • Мнения: 368
Направо ме спечелихте !
Интересува ме - какво не може да се готви ?
Благодаря !

Здравейте, красива белла! Колко интересен въпрос  newsm78
Какво не може да се готви - например кюфтета на скара Simple Smile Simple Smile Защото в Multicooker няма скара Simple Smile Simple Smile

# 52
  • Мнения: 368
Да попитам и аз две-три неща, защото за малко да си купя Philips Low Fat Air Fryer Multicooker, който е почти 2 пъти по-скъп.
Кой от двата уреда е по-подходящ за неумеещи и нежелаещи много, много да готвят, а и  нямат и амбицията да се научат, т.е. мързеливи?
Отделните му части и купи могат ли да се мият в съдомиална машина?
По време на готвенето, може ли да се отваря и да се гледа докъде е стигнало?
Става ли за пържени картофки? А за приготвяне на картофено пюре?


Esmee, добре дошла в нашата тема!   bouquet
Със сигурност и двата уреда са много лесни за употреба! Въпросът е какъв точно уред Ви трябва.
Уникалното при AirFryer е технологията Rapid Air, която позволява да пържите, печете и запичате на скара най-вкусните блюда и леки закуски с по-малко мазнина от стандартен фритюрник с малко олио или без мазнина! Philips Airfryer с технологията Rapid Air също създава по-малко миризми в сравнение с конвенционалните фритюрници, почиства се лесно, а също е безопасен и икономичен за ежедневна употреба. С Airfryer можете да пържите и печете всякакви продукти - супер здравословно.
Philips Multicooker пък идва с цели 12 програми за готвене - както споменахме, можете да приготвяте основни ястия, супи, задушени зеленчуци и голямо разнообразие от десерти Simple Smile

И двата уреда няма да Ви разочароват - със сигурност. Просто трябва да решите кое точно е Вашето попадение Simple Smile
Вътрешният съд (за готвене) може да бъде измит в съдомиялна машина.
Да, можете да отваряте и наглеждате докъде е стигнало ястието Simple Smile
Можете да пържите или сварите картофки, от които да приготвите пюре Simple Smile

# 53
  • Мнения: 368
Към PHILIPS - днес за моя неприятна изненада забелязах че когато включа на програма-BOIL-таймерът не се активира изобщо.Зная че би трябвало да започне отчитането след завиране на водата, но при мен това не става.Хранана завира, но на дисплея само се светлинни сигнали се въртят.В магазина ли да го нося или да търся сервиз?

v.encheva, привет! Стъпките за използване на функцията "варене" са следните: след като сте подготвили уреда и сте сложили продуктите в съда, трябва да натиснете MENU и да изберете BOIL. После натиснете бутона за време за готвене (Cooking time) и блокът за минутите започва да мига на дисплея. Натиснете бутона за минути (Min.), за да настроите нужните минути. Със стартовия бутон (Start) давате  начало на готвенето. След като готвенето приключи, ще чуете няколко звукови сигнала и светлинният индикатор на избраната функция за готвене ще изгасне.
Multicooker автоматично ще се включи в режим на поддържане на топлината.
Както правилно отбелязвате, отчитането на времето за готвене започва след като заври водата и
се отчита като обратно броене.    bouquet

# 54
  • Мнения: 368
И аз с един въпрос към специалистите от Philips.Как да наглася таймера на 20 мин. на програмата STEW защото на дисплея ми изписва най-малко 1 час и от там нагоре на долу не мога да намаля? А за приготвяне на спагети карбонара пише да наглася програмата на STEW и време 20 мин. Е при мен не стана и се наложи да следя таймера и да наглеждам какво става със спагетите. Ще бъда благодарна ,ако ми разясните.

п.с. Разбрах как става  Embarassed   

Радваме се, че всичко е наред!   bouquet Сигурни сме, че сте приготвили уникални спагети   chef

# 55
  • Мнения: 368
[quote author=alina_si link=topic=750487.msg26795400#msg26795400 date=1385576902
Нямам тайна.
Правя всичко с любов.
Обожавам да готвя.
обожавам да виждам в очите на хората, когато хапват, колко им е вкусно.
Обичам да експреиментирам в кухнята и да си измислям рецепти.
Готвенето ме успокоява.
[/quote]

alina_si, кои са любимите ястия на Вашите любими хора?

# 56
  • Мнения: 8 942
На всеки различно.
Мъжът ми обича месо.
Дъщеря ми спагети, леща, крем супа.
Аз обичам всякакви зеленчуци и тестени.

# 57
  • Мнения: 368
На всеки различно.
Мъжът ми обича месо.
Дъщеря ми спагети, леща, крем супа.
Аз обичам всякакви зеленчуци и тестени.
Значи със сигурност сте мултифункционална! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 303
Здравейте!

Да попитам и аз дали уредът е подходящ за приготвяне на печени меса? Примерно свински котлети, пържоли, кюфтета?

# 59
  • Мнения: 368
Предлагаме Ви да започнем деня с рецепта за... конфитюр от ягоди, приготвено във Philips Multicooker!   chef


Необходими продукти: 1 кг. ягоди, 500 г. захар, 1 ч.л. ванилова захар, 1 изцеден лимон, лимонова кора. Заготовка 1 час, готвене 1 час 30 минути, програма JAM.

Начин на приготвяне:
Измийте ягодите и ги почистете от дръжките. Поставете ги в дълбок съд и добавете захар. Оставете ги така около час.
Поставете ягодите в Multicooker. Добавете захарта, лимоновия сок и настърганата кора.
Затворете капака и натиснете MENU бутона, изберете програмата JAM. Натиснете COOKING TIME и задайте 1 час 30 минути.
След 30 минути отворете капака и оставете така, докато сместа се стегне.
Излейте приготвения конфитюр в буркани и затворете добре Simple Smile Или консумирайте веднага, защото вкусът е превъзходен Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт