Защо изневерява Той?

  • 18 835
  • 518
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 811
Знам. На мен пък ми се струва странно жената да не е сигурна в мъжа до себе си. Значи не го познава или не са достатъчно близки. Аз общо взето след 6 години по лицето и очите му четях душата.

# 46
  • Мнения: 2 811
Емоционалната/духовната връзка със съпругата не пречи на секса с любовницата.
има ли мъж любовница - една и систематична, няма начин да поддържа близка емоционална връзка с друга жена. Мъжът се отдава на жената, с която редовно прави секс. така е устроен. Освен това няма начин да има любовница и това да не се усети.

# 47
  • Мнения: 6 214
Знам. На мен пък ми се струва странно жената да не е сигурна в мъжа до себе си. Значи не го познава или не са достатъчно близки. Аз общо взето след 6 години по лицето и очите му четях душата.
И аз ги четях. И след 50 години ще ги чета, нищо че вече не сме заедно. Ама това не ми помогна.  Sad Да, много лесно усетих, че нещата не отиват на добре. Но какво от това?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Емоционалната/духовната връзка със съпругата не пречи на секса с любовницата.
има ли мъж любовница - една и систематична, няма начин да поддържа близка емоционална връзка с друга жена. Мъжът се отдава на жената, с която редовно прави секс. така е устроен. Освен това няма начин да има любовница и това да не се усети.

В грешка си. Повярвай на баба си Wink

# 49
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да,както и обичащия нежен съпруг не пречи на секса с любовника.

Не става въпрос за доверие,а за реализъм Simple SmileНо това разбира се е мое мнение

# 50
  • Мнения: 2 811
Риъл Уоман,  а ти как реагира?

# 51
  • Мнения: 30
Не, никога не съм го правил! Принципи! Sunglasses

П.п. What goes around, comes around! Wink

 Laughing Ама си готов да си го върнеш, а?

Не е задължително да идва от мен. А и не виждам смисъл в това.  Peace

# 52
  • Мнения: 2 811
Да,както и обичащия нежен съпруг не пречи на секса с любовника.




Жените с любовник често спират изобщо да правят секс със съпруга си.

# 53
  • Мнения: 6 214
Риъл Уоман,  а ти как реагира?
Е как? Опитвах се да провеждам разговор. Но не си смених прическата, явно за това загубих. МИнала работа. Спряла съм да я мисля.  Wink

# 54
  • Мнения: 2 811
Емоционалната/духовната връзка със съпругата не пречи на секса с любовницата.
има ли мъж любовница - една и систематична, няма начин да поддържа близка емоционална връзка с друга жена. Мъжът се отдава на жената, с която редовно прави секс. така е устроен. Освен това няма начин да има любовница и това да не се усети.

В грешка си. Повярвай на баба си Wink
добре де, ако поддържате същата близост как няма да усетиш, че има друга? Вижда ми се нереално...

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099
Да,както и обичащия нежен съпруг не пречи на секса с любовника.




Жените с любовник често спират изобщо да правят секс със съпруга си.

Бейби, на колко години си?  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 811
Риъл Уоман,  а ти как реагира?
Е как? Опитвах се да провеждам разговор. Но не си смених прическата, явно за това загубих. МИнала работа. Спряла съм да я мисля.  Wink
Е за една любовница ли става дума или за систематични женкарствания?

# 57
  • Мнения: 6 214

Е за една любовница ли става дума или за систематични женкарствания?
Не знам. Просто прочетох промяната в очите му. Нали от там тръгнахме. Не съм се интересувала от любовници. Исках да кажа, че това че долавяме промяната, не значи че можем да повлияем.

# 58
  • Мнения: 2 811
Да,както и обичащия нежен съпруг не пречи на секса с любовника.




Жените с любовник често спират изобщо да правят секс със съпруга си.

Бейби, на колко години си?  Simple Smile
добре де, ивонска, кажи...как така няма да усетиш мъжът ти да си има любовница?  невъзможно ми се струва да няма промяна във връзката между вас...

# 59
  • Другата България
  • Мнения: 37 854
OX'AMAH, това че си във всяка тема, която отворя да попрочета някакси не ме впечатлява толкова, все пак това е форум, а и щом това да си 24/7 тук те прави щастлива-ок.Но няма ли как да пишеш всичко, което имаш да кажеш, отговориш, споделиш, репликираш, цитираш...и т.н. в един пост, а не наредени един след друг като на конвеер, свят да му се завие на човек като почне да чете... Crazy
По темата-
Емоционалната/духовната връзка със съпругата не пречи на секса с любовницата.
абсолютно съм съгласна с това. Но колкото и да е емоционална съпругата, ако любовницата е два пъти по-емоционална, /или връзката с нея/, че и секса е такъв, съпругата къде отива? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт