"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - ТЕМА 228

  • 47 641
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
                            
                   

# 16
  • Мнения: 2 411
Предполагам,Mydream Много е сладък.

# 17
  • Мнения: 617


                                                     

                    http://televizyongazetesi.com/kenan-imirzalioglu-buyuk-odule-lay … tter#.Upd2t9K8DBQ

# 18
  • Мнения: 11 116
Предполагам,Mydream Много е сладък.

Да, голяма симпатяга.Не знам със сигурност дали е неговия син.  Съпругата на "Мерт" и тя е хубавица.

Между другото мечтата ми е да видя няколко човека от ББГ в един екип, какъвто и да е сериала, темата, няма значение. Искам да ги видя след толкова години отново заедно. Знам, че никога нищо няма да е същото, но бих гледала с интерес.

# 19
  • Мнения: 5 718
Здравейте момичета, Hug
Много ни е хубава темата, има празнично настроение.
Цитат
.Дали би и казал като Халит:
"Подарявам ти сърцето си"
Наде, това думи на Халит ли са или са мото на прекрасния ти колаж?

# 20
  • Мнения: 5 718

">#![/video]

# 21
  • Мнения: 617

                

                                    Мерием много често пуска нови снимки! Вероятно се чувства много спокойна(поне така изглежда), защото в първите няколко седмици след като напусна Истанбул не се докосваше до социалните мрежи.



Предполагам,Mydream Много е сладък.

Да, голяма симпатяга.Не знам със сигурност дали е неговия син.  Съпругата на "Мерт" и тя е хубавица.

Между другото мечтата ми е да видя няколко човека от ББГ в един екип, какъвто и да е сериала, темата, няма значение. Искам да ги видя след толкова години отново заедно. Знам, че никога нищо няма да е същото, но бих гледала с интерес.

                Всъщност, няколко човека от екипа - Кудрет Сабанджъ, Томрис Инчер, мисля, че и сценарният екип беше от 1001 нощ и др. направиха един филм веднага след 1001 нощ. Гледах доста епизоди и ми хареса - участваха Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай. Сега ще ми бъде интересно да видя нов проект ( за съжаление КС се отказа да прави дизита ooooh!). Повечето от главните актьори участват в свои проекти, но най-успешните са на Халит и Берг!  Grinning А много искам да видя театрална постановка с Халит!Много!!!

# 22
  • Мнения: 2 411
В интервю на Бергюзар ,в което тя разказваше как Халит и е предложил брак
на един безлюден остров на Малдивите .Паднал на колене и казал :"Подарявам ти сърцето си!Ще станеш ли моя жена"

# 23
# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 5 718
Цитат
В интервю на Бергюзар ,в което тя разказваше как Халит и е предложил брак
на един безлюден остров на Малдивите .Паднал на колене и казал :"Подарявам ти сърцето си!Ще станеш ли моя жена"
Това наистина е прекрасно!!! Heart EyesНе съм го чела това интервю и мисля, че не е качено при другите интервюта на Берг newsm78. Ако някога Ви попадне пак, моля споделете го baby_neutral.

# 27
  • Мнения: 13 598
marman, и на мен ми се иска да видя Халит на театpална сцена в някоя пpочута пиеса!  PraynigНо да я  гледам на живо!  Peace
Иска ми се да напpави и албум от песните си и да си купя DVD с личен автогpаф, който да получа в момента на купуването! Praynig Peace

Такива са скpомните ми желания точно пpеди Коледа, а както знаем, точно тези желания обикновено се сбъдват...  Laughing Praynig Peace


# 28
  • Мнения: 5 718
Като гледам колажите от ВВ отново настръхвам от великолепната игра на Халит. Мерием беше чаровница, но актрисата, която я замести също играе прекрасно, както и новите актьори в проекта.
Как ли ще представят смъртта на Мустафа? Не ми се иска справедливия султан да бъде изманипулиран до такава степен, че да посегне на живота на детето си. Ще изглежда в очите на зрителите ката голям будала.

# 29
  • Мнения: 7
Да Майдрийм,права си,че всеки актьор очаква да се оцени труда му,има и разочарование,
но Халит е свикнал Grinning

Миналата година след наградите в Анталия,някой беше постнал материал,от турски
вестник,интервю с почитателка на ВВ.Аз също си задавах въпроса,,защо,,
Помолих Гардения да ми го преведе,малко е дълго,сигурно повечето от вас са го чели,
дано не досадя,но някак подхванахме темата за наградите...
--------------------------------------------------
Халит Ергенч
Не разбирам   Не разбирам  Не разбирам
Моля някой да ми обясни!
Защо Халит Ергенч – Кануни Султан Сюлейман не взе награда за ролята си.
Аз ли не мога да разбера, Аз ли не знам.
Цяла Турция говори за Султан Сюлейман.
Цяла Турция има интерес към Османската Империя и към ролята  която пресъздава Кануни / Халит Ергенч /
Аз се чудя как историците ще погледнат, Халит Ергенч в очите след като така добре се вживява в образа на Султан Сюлейман. Ще могат ли да го гледат в очите.
Защо артиста който успява да изразява всичко с очите си, с обичта си, с любовта си, с жестокостта си, с съвестта си, не можа да вземе награда.
Не попитаха ли мъжа защо?
Защо след като всички го харесват от деца – малки – големи, млади – стари, и когато дойде време сериалът да започне улиците опустяват. Защо този артист който е най добър в ролята си не взе награда.
Не скъпа. Какво е това. Как е възможно.
Каква е тази работа.
Не разбирам  Не разбирам  Не разбирам
Някой трябва да ми каже.
Аз не казвам че Behsat Ç – Erdal Beşıkçıoğlu  не е добър артист. Напротив добре си играе ролята. Не, не казвам такова нещо.
Жената която изразява мнение, казва че е туристка и явно работи във вестник, защото казва че пише статии.
Казва, повярвайте ми аз имам добра среда. Имам приятели на изкуството които са навън.
Всички бяха шокирани, защо Халит Ергенч не взе награда. Дълго говорехме за това и отговорът е все един и същ. Не-знам.
Неговият характер е моделиран от езика на тялото, прекрасен глас, тембър, вживяване, не мога да разбера, защо най добрият актьор не-можа да вземе награда.
Не разбирам  Не разбирам Не разбирам
Моля, някой да ми каже?
-------------------------------------------------------------

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 08:25 от Janapld

Общи условия

Активация на акаунт