Пазаруване от Aliexpress.com 15

  • 75 072
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 449
Влизам да похваля това http://www.aliexpress.com/snapshot/291639312.html,дойде днес(малко се изненадах,защото чакам поръчки от 15  октомври) поръчах ги на 12,продавача е много отзивчив........значи можело и бързо а?!Абсолютно еднакво е като на снимката,кашмир е,много е финно и мекичко Hug
Здравейте, да се включа с отзиви за черния кожен елек. Наистина е естествен косъм не съм сигурна от какво животно е но е много хубав аз поръчах XXL но ми е малко голям нося EU38. Може би XL щеше да е по-добре върху кожено яке без яке L.
http://www.aliexpress.com/snapshot/270446444.htm
Вчера получих това от същия търговец по хубав е от снимката
http://www.aliexpress.com/snapshot/293847409.html
взех XL . Таблиците на двата елека са различни. Изпращат с DHL.
Отиде ли на митница елека?

# 616
  • Мнения: 0

http://www.aliexpress.com/item/women-s-Long-design-fox-fur-coat- … 81/716218735.html
дано сега е добре
не отиде на митница направо при мен помолих да пише 15$ и така пишеше на пакета

# 617
  • в илюзия
  • Мнения: 1 313
Искам такова яке да взема на дъщеря ми дали продавача е свестен   Confused
http://www.aliexpress.com/item/Retail-1PC-2013-winter-children-o … 9/1487142871.html
Благодаря  bouquet

Момичета моля ви за  малко помощ  PraynigКой размер да взема тя е на 6 години и е висока 122 см ?

Продавача си е наред  Peace Като гледам размерите по дадената табличка сте за размер 6, но ти си прецени  Peace
Поръчах в розово преди 30 дни , същия размер . Ще давам мнение като пристигне !

# 618
  • София
  • Мнения: 2 840
Въпрос относно диспутите:
Ескалирах диспут, при който продавачът предложи да ми възстанови по-малка сума. Сега пише, че refund request е въпросната по-малка сума. Сбърках ли като го ескалирах без да променя сумата, предложена от продавача?

# 619
  • Мнения: 9
Момичета, някоя да е поръчвала тези? - http://www.aliexpress.com/item/Drop-Shipping-G-Z-Genuine-Leather … -5/853061794.html
Коментарите са добри....дали отговарят на номерата... ooooh!

Тези също, виждам , че има коментари от България...
http://www.aliexpress.com/item/New-2013-Giuseppe-GZ-within-highe … s/1259000261.html
 smile3506

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 14:56 от Sunny_girl_78

# 620
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Моля Ви помагайте някой да си е поръчвал този телефон http://www.aliexpress.com/store/product/4-3-inch-B930-GT-i9300-A … otionId=250411022
Има най различни отзиви, повечето са добри, рейтингът на продавача е висок не знам какво да правя. Благодаря Ви предварително Simple Smile Приятен ден

# 621
  • у нас
  • Мнения: 1 894
момичета имам нужда от помощ. Имам поръчка от 15.11 - вчера помолих в др тема някой да види има ли я някъде по трасето- но не, няма я и в бг пощи newsm78 време ли е вече за диспут и ако някой ми разясни точно какво трябва да направя Embarassed ще съм много благодарна Hug

# 622
  • София
  • Мнения: 1


rosicachaneva - Моля те, изчисти си пощата  newsm28

# 623
  • Мнения: 91
Ето ме и мен с поръчката пристигнала в Шумен. Поръчах това яке:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-Winter-new-men … t/1438185346.html

от самото начало си знаех, че е измама, но ми беше първа повъчка през сайта и не знаех какво да гледам. Аз пуснах снощи диспут, но все още няма включване от китайчето. Дано си ни върнат парите.

# 624
  • Мнения: 304
Ето ме и мен с поръчката пристигнала в Шумен. Поръчах това яке:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-Winter-new-men … t/1438185346.html

от самото начало си знаех, че е измама, но ми беше първа повъчка през сайта и не знаех какво да гледам. Аз пуснах снощи диспут, но все още няма включване от китайчето. Дано си ни върнат парите.

в какво се състои измамата?

# 625
  • Мнения: 4 202

http://www.aliexpress.com/snapshot/287161012.html
Много по - хубава е на живо. Видях едни снимки, на които изглеждаше просто гигантска на фона на китайките, но е перфектна - нито е прекалено голяма, нито е прекалено малка. Събира ми всички тетрадки без да изглежда голяма.  Heart Eyes

Ха, точно същата си купих от един черен в Рим. От онези, които продават чанти на постлани чаршафи на земята. Моята е изцяло червена. Започна да ми я продава от 25 евро  ooooh! , но я спазарих за 10, пак много платих  Laughing

# 626
  • у нас
  • Мнения: 7 476
Ето ме и мен с поръчката пристигнала в Шумен. Поръчах това яке:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-Winter-new-men … t/1438185346.html

от самото начало си знаех, че е измама, но ми беше първа повъчка през сайта и не знаех какво да гледам. Аз пуснах снощи диспут, но все още няма включване от китайчето. Дано си ни върнат парите.


това е друг продавач, не е същият който показаха момичета по-напред.

# 627
  • Мнения: 470
Иска от мен да откажа поръчката аз. Но не разбирам защо трябва аз да я отказвам при положение че вината е негова... Какво да правя в тоя случай?
Иска да я анулираш, защото няма налични от размера бодита, които си поръчала и не може да ги изпрати. За да ти върнат парите, канселирай поръчката, както е написал китаецът. 7-10 дена след канселиране, ще си получиш парите  Peace

Напълно съгласна с anji78. Защо трябва да отказва поръчката, при положение, че вината не е нейна? Щом няма наличност, не шипва и поръчката автоматично приключва.
Ако поръчката е вече платена, но артикулът е изчерпан, връщат ли пари без канселиране?

Въпрос относно диспутите:
Ескалирах диспут, при който продавачът предложи да ми възстанови по-малка сума. Сега пише, че refund request е въпросната по-малка сума. Сбърках ли като го ескалирах без да променя сумата, предложена от продавача?
По принцип е трябвало да я промениш; обаче когато ти отговорят на диспута от Али и дойде твой ред да им пишеш, ще можеш да им напишеш каква сума искаш.

Моля кажете как трябва да процедирам:(

На снимката не се вижда какво решение ти е предложил продавачът. Предложил ти е нещо, ако си съгласна приеми, ако не си съгласна, кликни Modify, напиши си пак искането и можеш да ескалираш, ако не можете да се разберете с продавача.

# 628
  • Мнения: 601
Момичета много съм си харесала едно яке на Зара, но няма отзиви нито поръчки от селър с добър рейтинг.
Някой поръчвал ли си го е или дали имате отзиви от него. Гледах оригинала в Зара, дали е като него хубаво?
 http://www.aliexpress.com/item/Europe-2013-new-winter-wool-colla … 2/1497698784.html

# 629
  • Мнения: 91
Ами продавача имаше нисък рейтинг, последните 4-5 месеца нямаше никакви коментари, но това го видях в последствие. Даде ми и срок на обработка на поръчката 60 дни, не ми отговаряше на емайл-а и в един момент ми даде някакъв номер за проследяване, който се оказа че е фалшив. И едновременно с това си беше изпразнил магазина. Абе 100% измамник сие, дано си извоювам паричките обратно.

Общи условия

Активация на акаунт