Парфюмни размисли и страсти - 176

  • 50 734
  • 667
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Капризче!, Диор по 30 лв сериозно ли мислиш да е читав?

 Joy Joy Joy Ами не ама да питам аз съм сигурна, че не са ама една приятелка не вярва и за да и докажа ви питах и Вас  Hug

# 46
  • Мнения: 7 420
..........
А вие момичета,имате ли си зимен парфюм,към който посягате при леден студ и пухкав сняг? Моят снежен парфюм е Ангела на Тиери Мюглер,само при минусови температури ми харесва и то в минимални количества  Flutter
    Моите парфюми са предимно зимни . Аз и през лятото ги нося , не ми пука  Laughing

# 47
  • Мнения: 7 420
   В руската Фрахрантика чета ,че този парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Dior-Addict-Shine-1513.html вече не се произвежда . Но днес ми го пръснаха на блотер в една парфюмерия , където съответно той е в наличност .....
   Какво да мисля ?  Thinking

# 48
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Петя  Hug, радвам се че имаме еднакво отношение по темата  Hug

# 49
  • Мнения: 31 326
   В руската Фрахрантика чета ,че този парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Dior-Addict-Shine-1513.html вече не се произвежда . Но днес ми го пръснаха на блотер в една парфюмерия , където съответно той е в наличност .....
   Какво да мисля ?  Thinking
Има го навсякъде. Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 767
Атти, благодаря!  Hug

Аз пазарувам и по двата начина Simple Smile. Имам еднакво успешни покупки от импулсивните/на сляпо  и от дълго чаканите. Радвам им се  на всички.

Искам много неща,  но нищо не ми е неотложно и спешно.

П.п. Свърших Черната орхидея ( за 5 години ползване  Grinning), ще ми липсва, но няма да я подновявам за сега. Имам си Табако Ванил, който ми носи подобно настроение/усещане (макар да не си приличат).  Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 22:44 от Courage

# 51
  • Мнения: 762
Момичета, да ми оприличите Guerlain Homme Eau де Parfum Intense http://www.fragrancedirect.co.uk/guerlain/guerlain-homme-eau-de- … ,allmensfragrance
Опитвам се да харесам на сляпо парфюм и съм раздвоена м/у този и този DIOR http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Dior-Homme-Intense-1771.html
Мъжа сега е с Allure Chanel и много го харесва.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Дами  bouquet Имате ли впечатления от Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Thinking

# 53
  • Мнения: 644
И аз с въпрос за мъжки парфюм  Grinning - Kenzo Jungle дали го  има в парфюмериите за тест?

# 54
  • София
  • Мнения: 224
Следващата ми покупка, обмислена и търпеливо чакана, ще е Collection Extraordinaire Orchidee Vanille.

След като и аз преминах през фазите на слепи покупки, спрени от производство парфюми, внезапни ароматни любови и форумни любимци,  шкафът ми се напълни с аромати, които не ми носят особена радост. Или седят там и отвреме-навреме подаря някой, или ги ползвам ей така, за да ги оползотворя. 
Средствата, дадени за парфюм си струват, но само след достатъчно разносване и преценка "твой" ли е този аромат или не.

В момента са ми любопитни ексклузивите на Герлен, но не бързам с тях докато не намаля наличните в шкафа.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 423
 
Обичам импулсивните, интуитивни покупки, особено и ако удържат след време. Но дори и да са грешка, от гол ентусиазъм изпръсквам 20-30 мл.

Така най обичам и аз. Но не точно на сляпо, а на място - пръсвам, обожавам и купувам. Парфюмите, които най-много обичам през годините, съм купила точно така.

Най-дълго планирания парфюм в живота ми е Пулп Байредо - сигурно повече от 3 години. Не че не съм купила десетки за 3 години, просто на този му дойде времето вчера. Мой!  Heart Eyes
Планирам Bois d`Iris, пак от вчера, а ако ми се даваха толкова пари накуп за парфюми, изобщо нямаше да го планирам сега. Как добре разбирам в момента на Ковачева хвалебствените оди... жестоко луксозен парфюм, не разбирам защо толкова късно го осъзнах.
Така. понякога планирам, друг път - не. И двете ми доставят удоволствие.

Атти,   bouquet

# 56
  • Мнения: 0
Да попитам и тук..  Blush

Искам да ви помоля за мнение за 2 парфюма - Chopard Wish vs. Chopard Casmir:
не съм ги подушвала досега, затова искам да питам кой от двата определяте по-скоро като ориенталски? Предвид, че сред любимите ми парфюми са Alien, Lolita Lempicka, Dior Addict, DG The one... Благодаря предварително Smile

# 57
  • Козлодуй
  • Мнения: 775
Атти  bouquet
Мимси,честито и със здраве Flutter Heart Eyes Честно да си призная,мислех,че вече си се отказала от него Simple Smile
Имала съм силно желани и дълго мечтани парфюми,но чак толкова дълго не.Може би защото съм доста непостоянна,което не отчитам за свой плюс...но максимума май ми е около година Simple Smile Толкова време комай мина от последната ми парфюмна придобивка.Почти от толкова мечтая(всъщност е силно казано,но съм решила той да е следващият) Жасмина с бял мъх на Ести.Отмина времето на търсене на тръпка в импулсивните и слепи покупки.И не че съм станала по-разумна,просто някак парфюмната ми лудост поутихна и не съжалявам.Така преоткривам позабравени любимци всеки ден:-)

# 58
  • Мнения: 108
Привет Mr. Green
Аз търся мнения за Ocean Lounge на Escada. Една позната ми каза, че миришел на захар и бонбони, а аз точно това търся. Някоя да има различни впечатления?

# 59
  • Мнения: 7 420
  В руската Фрахрантика чета ,че този парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Dior-Addict-Shine-1513.html вече не се произвежда . Но днес ми го пръснаха на блотер в една парфюмерия , където съответно той е в наличност .....
   Какво да мисля ?  Thinking
Има го навсякъде. Peace
  Така ли ? Супер !  Hug
   Чудесно лятно парфюмче ми се видя този Шайн !
   Време е и аз да се сдобия с нещо лятно .  Grinning (баш сега  Joy )

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 06:12 от Селма

Общи условия

Активация на акаунт