Домакини-23/зимна с топло кафе

  • 41 696
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 568
Ралдими-  Hug
Пожелавам ти през новата година да ти се сбъдне желанието и другата Коледа да си гушкате едно, две или три съкровища!

# 706
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Привет красотни   bouquet Зачезнах отново една седмица ,но се тръшнах в къщи с гнойна ангина.Така не бях се разболявала от дете да знаете.Не можех да си мръдна даже пръстите на ръцете ,защото не съм реагирала навреме.Ама аз съм си виновна-дебела овенска глава.Седмица и половина се мъчих с разни прахчета и скъпи антигрипни боклуци докато в неделя / 01.12/вече не можах да стана.Лекарката се хвана за главата като ми видя гърлото.Вика-бе ти си цял доктор щом се отнася за децата ти ,пък за себе си кви ги свърши Rolling EyesНо вече съм добре и от днес съм на работа.Сега се връщам да ви чета че съвсем ви изтървах.
ПС днес купих и надписах картичките така че следва само да ги пусна в пощата.Беше ми много забавно това приятно занимание.

# 707
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
raldimi  Hug да се успокоите е най-трудното във вашия случай, доколкото разбрах, но ще трябва да го направите.Пожелавам ти една спокойна година и сбъднато желание  Hug
Стефи и аз нещо съм така  Cry
И за готвене нямам днес, имам паста за вечеря и салата. Та цял ден седя и ми е скапано и тъжно

# 708
  • Мнения: 21
Благодаря ви  Hug

# 709
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добър ден.Честито на именниците:-)
Бяхме на пазар и сега релаксираме на топличко:-)
Морена, за филма те питам:-)
Мисля една мусака да приготвя за вечеря.
Вале, аз баницата я правя с газирана вода.Задушавам праза, на две места го слагам със сирене , режа я залиевам със 300мл г.вода и 4яйца.Последните две баници направих само с олио, но ти сложи и масло.Аз вчера я правих.

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 14:33 от Kremi Kremi

# 710
  • Мнения: 2
Здравейте отново.Наготвих(кюфтета сос) но имам излишни брашно,яйца и масло,сирене,споделете някой лесен солен кекс или тутманик,че относно тестените съм с 2 леви ръце hahaha

# 711
  • UK
  • Мнения: 5 999
Само тук мога да споделя и да намеря разбиране. Казвала съм ви, че сме вманиачени с мъжа ми за бебе. Е, след 10 дни закъснение на цикъла и отрицателни тестове, днес ми дойде отново. Sad Жалко, толкова много го искахме. Продължаваме напред. Олекна ми малко, благодаря ви, че ви има.

Ралдини Hug Hug Hug Hug до болка ми е познато това чувство. Аз съм бременна след 4-та по ред инв процедура и след 6 и половина години на безкрайно чакане и опитване! Що тестове сме направили, що клиники и доктори сме сменили ooooh! и искам само Rolling Eyes да ти вдъхна кураж и да ти кажа, не се отказвайте! Обичайте се!!! И когато най-малкото очакваш, тогава ще ти се случи чудото Peace

баба Яка  Hug

Кръстева дано бебчо си поседи в теб на топличко Peace яааааа ме виж мене, за никъде не бързам Crazy

Хей красотниии Hug
имам чувството, че съм попаднала в кулинарния форум Joy то едни рецепти се въртят, ама цял ден лигите ми капят ли, капят Mr. Green омазах Joy цяяялата клавиатура hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 2 169
Честит празник на всички, нека Света Анна ни закриля и ни помага Hug
Честит имен ден на момичетата на Писенцето и Хортензия, да са живи и здрави    bouquet
Ралдими, дано всичко се нареди при вас, и скоро да гушкаш най - прекрасното бебче на този свят  Hug
КокончеHug
Ние се видяхме с моя доктор - правиха ми запис на тоновете, мериха ми кръвното и ми пуснаха един хемоглобин контролно преди секциото. Всичко е наред, в петък сутринта по някое време постъпвам в болницата и в събота ще е операцията. Ако не тръна да раждам по - рано де, ама засега нямам никакви признаци. И това е от нас с бебка, остават още само няколко дни и ще се гушкаме. Нямам търпение да си я видя вече  newsm30

# 713
  • при късмета
  • Мнения: 24 006
Вио  Praynig всичко ще е наред и ще си най-щастливата мама. Ще можеш ли да пишеш от там? Я и ти да оставиш телефон
Много се вълнувам с бременните. Ще посрещнем най-хубавите празници с най-хубавото нещо на света - идването на бебета на бял свят  Hug

# 714
  • Мнения: 2 141
raldimi ще си позволя да дам един малък съвет. Починете си псифически и пробвайте с тестове за овулация. Ние също дълго време опитвахме (с първото ми забременяване) и купих ли тестовете стана от първия път. След спонтанния ми аборт изчаках да минат 3 месеца, купих си тестовете и отново абсолютно веднага се получиха нещата. Появят ли се двете чертички на теста (първия ден са по-слаби, а втория по силни) и двата дни секс и ти пожелавам като мен да ти дойде чаааааак след 9 месеца  Hug
От сърце го пожелавам на всички, които чакат 2те чертички  Hug

vio ще стискам палчета и ще се моля всичко да е наред с теб и твоето съкровище
кокона Ооо, за никъде не бързам - напротив, добре ми е така  Wink

# 715
  • Мнения: 21
Благодаря на всички, които мислехте за мен.
Кръстева, купихме тестове за овулация. Един месец следихме, в пика на овулацията правихме каквото трябва. Но уви...няма да е този месец.
Сори, че ви занимавам с моите неща, но няма на кой да се доверя и споделя.

# 716
  • Мнения: 2
raldimi няма проблем,за това сме да си споделяме и помагаме :hug
И ние с моя мъж бяхме така,правихме опити,правихме.И спряхме да мислим за това,а и сватба трябваше да стягаме.И викам,чакай си изчисля кога пак трябва да ми цъфне.Изчислявам аз и гледам а...точно в деня на сватбата,викам айдеее с тая бяла рокля...запасих се с преврвъзки,тампони...и в деня на сватбата няма нищо,така 1,2 седмици и разбрах че съм бременна Heart Eyes

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 16:24 от Kaka Daka

# 717
  • Мнения: 3 841
Здравейте и от мен!
Честито на всички празнуващи! И моята майка и няколко истински добри приятелки празнуват днес! Да са живи и здрави! Вземете си и от моята почерпка:



Вио и Коконче - стискам палци всичко да е наред!  Praynig

# 718
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Благодаря на всички, които мислехте за мен.
Кръстева, купихме тестове за овулация. Един месец следихме, в пика на овулацията правихме каквото трябва. Но уви...няма да е този месец.
Сори, че ви занимавам с моите неща, но няма на кой да се доверя и споделя.
Спокойно.-Ще стане.По Коледа стават чудеса.Наблегнете на виното, пържолите и хубавия секс.Защо само го мислиш,а:-) Виж дайте си някаква крайна дата за резултат, ако не стане тогава действайте.И преди ти казах .Може и грубо да звучи, но се филмираш излишно.Клише е знам, просто опитай да мислиш за друго.Аз накрая и тестове за ову спрях да ползвам, щото ме хвана яд:-) Говорихме и решихме, ако не стане тръгваме по изследвания.След близо година опити.Е като спрях да се фиксирам и се получи.Simple Smile

# 719
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вио,то не остана мацко.
От сърце ти желая всичко да мине леко и безпроблемно.

Общи условия

Активация на акаунт