Домакини-23/зимна с топло кафе

  • 41 698
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 141
Момичета как качвате така снимки? Аз не мога (май)
С днешната вечеря съм готова, ще я пусна като скрит текст, а тя е пилешки стек със сметана и маслини (маслините, лука и магданоза ги направих на много ситно в чопъра) + картофена салата със същите подправки (лук, зелени маслинки и магданоз).

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
raldimi, надявам се, че не се ограничавате само до деня на овуто. Имам предвид това, ако случайно не го знаеш:
Скрит текст:
сперматозоидите с Y-хромозома (отговорни за зачеването на момче) плуват по-бързо, затова пък живеят по-кратко от сперматозоидите с Х-хромозома (отговорни за зачеването на момиче). Затова бъдещите родители на момчета би трябвало да правят секс в деня на овулацията, за да могат бързите сперматозоиди да предизвикат оплождане. Ако се желае момиче, сексът да е около два дни преди овулацията, за да могат по-бавните, но по-издръжливи Х-хромозоми да причакат яйцеклетката и да я оплодят.

Иначе както казва и Креми, не само по Коледа... идеята е, че нали тестисите са студенолюбиви, та в студените месеци са по -дейни сперматозоидите.  Simple Smile
Късмет, raldimi Flowers Four Leaf Clover !
Гушкан например, затова я наричам и Коледно вълшебство, тогава се появи тя, по Коледа. Simple Smile 

Кръстева, във форума с Правилата има теми за картинки, линкове, цитати и т.н. Много добре е обяснено. 

Вио, и аз ти пожелавам от сега, че не се знае знае ли се кога, а и съвъсем наближило...
Леко и безаварийно раждане и незабравима среща с бебка!  Hug

Креми, не съм гледала филми последните дни, чета.  Ще си кажа мнението като го изгледам. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 6 716
Момичета, почерпете се, днес имам имен ден.



Честито на всички празнуващи днес! Много цунки и прегръдки на всички! Хубава вечер!   bouquet
п.п. Извинявайте, но нямам време да прочета какво сте писали напред! Нека св. Анна ви закриля!  Hug

# 723
  • Мнения: 7 201
raldimi, надявам се, че не се ограничавате само до деня на овуто. Имам предвид това, ако случайно не го знаеш:
Скрит текст:
сперматозоидите с Y-хромозома (отговорни за зачеването на момче) плуват по-бързо, затова пък живеят по-кратко от сперматозоидите с Х-хромозома (отговорни за зачеването на момиче). Затова бъдещите родители на момчета би трябвало да правят секс в деня на овулацията, за да могат бързите сперматозоиди да предизвикат оплождане. Ако се желае момиче, сексът да е около два дни преди овулацията, за да могат по-бавните, но по-издръжливи Х-хромозоми да причакат яйцеклетката и да я оплодят.

Иначе както казва и Креми, не само по Коледа... идеята е, че нали тестисите са студенолюбиви, та в студените месеци са по -дейни сперматозоидите.  Simple Smile
Късмет, raldimi Flowers Four Leaf Clover !
Гушкан например, затова я наричам и Коледно вълшебство, тогава се появи тя, по Коледа. Simple Smile  
Това и на мен ще ми е от полза ..
Благодаря ти, Морена! Hug
Пожелавам на всички следващата Коледа да са сбъднали най-искрената си мечта! Hug Hug Praynig

Вио, леко да е раждането ти и приятна среща с бебчето!

Фортуна, честит имен ден!
Със здраве и много късмет да си носиш името!

# 724
  • UK
  • Мнения: 5 999
Благодаря на всички, които мислехте за мен.
Кръстева, купихме тестове за овулация. Един месец следихме, в пика на овулацията правихме каквото трябва. Но уви...няма да е този месец.
Сори, че ви занимавам с моите неща, но няма на кой да се доверя и споделя.

Ралдими
от колко време опитвате, ако е минала вече година, един съвет ... не си губете времето и парите в разни тестове, а посетете читав доктор! Като минала по този път Peace аз да си кажа Hug

Вио наистина неостанало  Hug На теб, толкова вече ти се иска, а на мен, не ми стиска, сега пък аз давам пълен назад hahaha ooooh!
Кръстева Peace

Фортунче честит ти празник   bouquet Hug

Смърфиии честити ти именници! Живи и здрави да са всички днес празнуващи  Hug

# 725
  • Мнения: 843
Здравейте,дами.
Честито на всички празнуващи.Много здраве и щастие!
Ма ко,благодаря за картичката  Hug
Моите са купени,но трябва да ги надпиша и пратя.
Ние бяхме на гости за 3-4 дни и затова не съм се отчитала.Ама май няма да го правим повече,че много трудно с бебе и студ.И през цялото време треперих да не го простудя.
Вио,наистина не остана.Пожелавам ти леко раждане и бързо възстановяване.И много кротко,послушно и спящо бебе Hug
Ралдими,момичетата преди мен са ти казали-спокойно и не го превръщай във фикс идея.И нашият син не е станал от раз,доста месеци плаках на всеки МЦ.В един момент бях забравила за това,имах много други неща на главата си-оперираха ме,почвах нова работа,ходихме на море и последното за което мислех беше бебето.А и най-странното- в този месец сме били само 2 пъти с мъжа ми и чудото е станало.Господ си знае работата.
Няма да ви изброявам една по една,че ще забравя някоя  Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 11 709
Ехо...Добър вечер, прекрасни!  Hug
Да честитя ИД на Фортуна и също за майката и нейните приятелки на Смърфи!
Трудно ми е да се включа в този разговор. Нищо не разбирам от овулации, бебета и всичко свързано с това. Пожелавам ви ги от сърце. Наистина!!
Стефи, какво стана с пакетчето, получи ли го най-сетне.  newsm78 Ако не, да пращам отново.
Днес ми подариха едно телефонче...хубаво е. Тъй като съм сериозен клиент на М Тел, раздава ли подаръци. Ми, добре. Взех си го. Прилично е, нищо му няма, ново е, е няма камера. Нищо.
Тази страница ни е последна, някой трябва да пусне нова тема, как ще я кръстим...."Обнадеждаваща в Новата година!"!  Heart Eyes Глупости пиша, не ми обръщайте внимание, не съм много в кондиция.

# 727
  • Мнения: 11 568
Фортунка, честит имен ден!!! Да е живо и здраво името ти! Моето бнд, без да е канен, решил прахосмукачка да ми подарява за празника ми. Моята се счупи. Нашите ще ми купят. Сега е в чуденка какво да ми купува.
Чуди се и що не искам да празнувам Коледа с родата му.
 Whistling

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Фортуна, честит да ти е именният ден, късмет да ти носи хубавото име!   bouquet

А и най-странното- в този месец сме били само 2 пъти с мъжа ми и чудото е станало.
Никак даже не е странно. Simple Smile  Уцелили сте момента, а иначе това също е важно... не всеки ден, за да е по-по- спермата. Grinning   Както го пишеше в текста, който дадох по-горе " в деня на овуто и ден-два преди това", а още преди това - поне два дни почивка.

След днешното ми философстване по темата (да не се изненадвате, казвала съм, че си я почакахме Гушкан, мечетах си я... та професор бях станала по въпроса ooooh!), ако поне едно бебе се появи сред чакащите в темата, дали ще има по-щастлива от мен, а (изключвам бъдещите родители и родата им разбира се Simple Smile ), как мислите?  Grinning

Мамче, много се радвам да съм ти полезна!  Hug

На всички бебеправещи  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover...

# 729
  • Мнения: 6 001
Здравейте .Последните няколко дни нещо ми е скапано.
Сутринта се пробвах да пусна кафенце и закуска и докато публикувах Лус ме изпревари и се отказах.
Честит празник на Fortuna, и децата на Мушкатова , и pisenxeto  и майката на Смърфиетка
raldimi
 не се притеснявай, споделяй.
Скрит текст:
Аз  с второто два месеца се мъчих с тестове и на третия минах на термометър и БТ и графиките бяха катастрофални , но в деня в който показа 37 С просто си поревах.
За раждането вече са писали момичетата, важното е майката и бебето да са добре , нищо друго няма значение.Ставам че децата взеха да се карат.Благодаря ви че ми помогнахте да си измисля вечерята за утре - баница с праз за добавка на лещата ми  Laughing

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 20:54 от J_M_M

# 730
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Фортунка, честит имен ден!!! Да е живо и здраво името ти! Моето бнд, без да е канен, решил прахосмукачка да ми подарява за празника ми. Моята се счупи. Нашите ще ми купят. Сега е в чуденка какво да ми купува.
Чуди се и що не искам да празнувам Коледа с родата му.
 Whistling

Вашата сага ме изумява честно.Ква работа имаш ти там?Той прахосмукачка щял да ти подарява.Вие и двамата незнаете какво искате.Не ми се сърди.Ако аз бях на твое място отношенията ми щяха да се базират на здравей и комуникация относно детето.Кви подаръци, кви рд, кви Коледи с родата?
Ми ти една нормална нова връзка няма да можеш да задържиш така.

# 731
  • Мнения: 117
Добър вечер
ох днес май изпуснах да поздравя някои от празнуващите.
Смърфи честит празник на майка ти и на приятелите ти.
Fortuna честит имен ден.
Марчева да не вземеш сега пак да зачезнеш. Нали тук си говорим за всичко  Hug
Честито ти телефонче, само хубави новини да чуваш по него. Ей такива телефони най си ги обичам. Без камери, без разни джаджи. Една приятелка ми подари преди няколко месеца един неин стар апарат ама от тия новите с тъчскрийн. Леле няма такъв ужас, още не мога да се науча да го вдигам. Цъкъм, цъкам на копчето ама той не ще. Докато се сетя да го дръпна и хората затворили. Хубавото му е само че като не мога да седна на комп от него мога да си ви чета.
raldimi  Hug, споделяй , не се притеснявай. Ще видиш че като се повъртиш в темичката ни и ще се получат нещата.
ма ко  Hug защо ти е тъжно днес, налей си чаша червено винце.
Вио кажи кой ще държи връзка с теб като отидеш да раждаш, че да знаем кого да тормозим за инфо  Hug
Вчера правих тези кюфтета от варени картови с пълнеж от кайма (ох как им беше името, не ми се рови назад в темата). Много ги харесахме. Аз изпържих само 3 от тях да ги опитаме, а другите ги изпекох във фурната. Пържените са по вкусни, но ММ си хареса печените.

# 732
  • Мнения: 2 169
Креми, ако щеш вярвай, но като прочетох поста на Дарилчето си помислих точно това! Дари, защо си го причинявате, наистина?
Фортунка, честит имен ден   bouquet
Смърфи, честито на майка ти и всички около теб, които празнуват!
Ралдими, и ние минахме през това с Ванко. Много трудно забременях, 4 години опити и изследвания и нищо. Почти се бях отчаяла, и то взе че стана. Знам че сигурно звучи малко несериозно така, но понеже съм минала по този път, за това си позволявам да говоря така. Стискам палци за теб fingerscrossed
Баба Яка, аз ще имам интернет в болницата и веднага щом мога ще ви известявам какво се случва. Иначе телефона ми го има Кокончето, може да го изпратя и на мама - коко (надявам се нямаш нищо против, нали, мама - коко?). Така че ще тормозите тях за информация  Wink
Благодаря ви на всички за милите думи. Дано, дано всичко да е наред  Praynig
Аз днес не успях да пусна картичките, обяснимо защо. Ще ме извиняват чужбинските домакини, ама май ще си получат картичките догодина  Embarassed

Последна редакция: пн, 09 дек 2013, 22:21 от vio

# 733
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Вио не мисли картичките. Важното е вие с бебето да сте добре. А картичките...когато, тогава... Hug

# 734
  • Мнения: 644
 Честит имен ден на всички именници!
Кака дака Честита нова работа на ТМ.
Без да искам и аз цял ден почивах.
ралдими  Hug
Вио супер чакаме заветния момент!
Коконке три даваш назад,бебките като решат напред и така всичко ще си се нареди в подходящия момент!
Аз като наготвя баница за вечеря.Мм казва,че това било за закуска.

Общи условия

Активация на акаунт