Велев,Шейново

  • 59 571
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
Знам, че има и частен кабинет някъде на бул. Витоша

бул. Витоша 51, тел: 988 82 24

Това е полезно и за мене. Благодаря

# 16
  • Мнения: 282
Аз съм раждала при него и съм много доволна,много е внимателен,обяснява жси4ко и на мен ми вдъхна доверие. Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 17
И аз искам да изкажа благодарността си към Д-р Велев. Родих при него на 19.08.2005г. със секцио. Операцията мина страхотно, още на следващият ден бях на крака ( както казаха в реанимация" щом той те е оперирал -трябва да тичаш"), той идваше да ме вижда всеки ден, въпреки , че беше в отпуск. Изобщо откакто той пое бременността ми бях спокойна и сигурна, той е от тази рядка порода хора, които съчетават професионализма с чувствителност и усещане към хората - той отгаваряше на всичките ми въпроси преди да съм ги задала. Страхотен е!!! Hug

# 18
  • Мнения: 2 237

 И аз много горещо препоръчвам д-р Велев ! Родих при него (секцио) миналата година и съм страшно доволна ! Страхотен професионалист,добър лекар,истински човек - това е д-р Велев.
Благодарение на него успях да запазя бебка (имах проблемна бременност)  и да я родя жива и здрава.Операцията мина блестящо а днес,една година по-късно и белег даже нямам.
Покланям му се до земята !  bouquet

# 19
  • Мнения: 505
аз лично не съм раждала при него...но при последната си бременност бях за задържане в Шейново и лично той ми постави точната диагноза за проблема който имах...а като раждах в стаята имаше едно момиче което беше раждало при него...мога да кажа че нямаше ден в който да не мине да я види и пита как е.... Hug

# 20
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ами вече родих Hug Огромно благодаря на д-р Велев и целия му екип - поклон!!! Раждането мина страхотно, без никакви усложнения Hug Остана ми само прекрасен спомен Heart Eyes Още на следващия ден бях на крака 12 часа, а на втория, третия ден всички болки отшумяха. Благодаря също за перфектния шев, който ми направи доктора - с животински конци, които на третия ден дежурния лекар на визитацията не можа да види дори. Благодаря му също, че идваше всеки ден да ме види и да ми носи новини за бебо, който беше на на кислород и никой не ми казваше нищо за него...
БЛАГОДАРЯ!!!

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 09:10 от kalaza

# 21
  • Мнения: 575
И аз се записах за следене при д-р Велев. За сега е добре... учтив е, малко се притесних, че ми каза, че в 15г.с. бебето тежи 320гр., но може да е имал предвид 32гр. или пък аз да не съм чула....
Като инфо мога да дам: цена на преглед в частния му кабинет 30лв. В Шейново не ме е преглеждал...все още.   

# 22
  • Мнения: 12
ако има човек за когото не знам как да се искажа това е др велев и то защото нямам думи да го опиша ,той е страхотен лекар и човек

# 23
  • София
  • Мнения: 512
Моля, пишете ми ако искате на личния маил, но ми се ще да разбера как става уговорката, кога става, и най-вече колко е тарифата на д-р Велев.
Аз също съм се ориентирала към него, но чувам че взима доста скъпичко и не знам дали ще мога да си го позволя.
Предварително благодаря

# 24
  • Мнения: 119
ivka76 писах ти ЛС

# 25
  • София
  • Мнения: 512
Прочетох си го мила Tintin, благодаря:)

# 26
  • Мнения: 74
ТОВА Е ЧОВЕКЪТ, НА КОЙТО ДЪЛЖА МОЕТО ВТОРО ДЕТЕ! ЗЛАТНИ ВИ РЪЦЕ ДОКТОРЕ!

# 27
Аз родих миналата година през август при Д-р Велев, със секцио и като всички мами тук , искам да изкажа благодарността си и възхищението си от него. Най-невероятният лекар, който може да се случи на някого - с отношение и към майките и към бебенцата. Ходя на прегледи при него и след раждането и не мога да си представя, че мога да отида при някой друг. Страхотен професионалист и човек!

# 28
  • Мнения: 1 210
Малко за цвят да кажа, че има и недоволни - точно от липсата му на човечност. Може би защото не съм била негова пациентка както той иска. Лежах на общо основание в патологията и съм повече от разочарована. Шеф е там и мога наистина да кажа - рибата мирише откъм главата.

Сори. Радвам, че все пак има хора на които е помогнал. И при двете ми бременности си показа рогата.

# 29
мОжеби не е тук мястото да попитам,но как мога да отида при него на преглед в "Шейново".Аз се запознах с него,т.е видях го кой е,че дори ме и прегледа,за сажаление по доста неприятен повод и останах с доста добро впечатление.Лежах в патологията,много лекари видях,но той ми направи впечатление,а и ако не се лажа имах касмета той да наблюдава састоянието ми по време на..ох,не ми се говори...
И изобщо как става преглед при докторите в Болницата,използвайки Великата здравна каса Sad(((

Общи условия

Активация на акаунт