Велев,Шейново

  • 59 623
  • 301
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 471
Защо? Темата е за Велев, а не във възхвала на Велев. Важни са всички мнения, за да се информира който се интересува.
Аз също съм доволна от Велев, благодарна съм му, но е факт, че е корумпиран и иска пари.
Денчо, ти си едно приятно изключение (чела съм, че не ти е взел и лев), но аз не мога да се похваля със същото.

В грешка си, не съм изключение. И не е луд, този кото яде баноцата...

# 166
  • Мнения: 5 228
За баницата понякога човек няма друг избор. И не съм в грешка. Докато беше шеф на Патологият, ако не си му познат или не му плащаш, не те поглеждаше. Изкарах там към 3 месеца, така че хайде да не се убеждаваме.

# 167
  • Мнения: 2 471
За баницата понякога човек няма друг избор. И не съм в грешка. Докато беше шеф на Патологият, ако не си му познат или не му плащаш, не те поглеждаше. Изкарах там към 3 месеца, така че хайде да не се убеждаваме.

И аз изкарах доста време там, точно за това знам. Колкото до избора - човек винаги го има. И си в грешка, защото аз не го познавах, попаднах с направление там и човека ме пое. И не само мен. Всички се натискаха да ги изражда. И да - помогна на много жени. Ще съм му благодарна цял живот

# 168
  • Мнения: 5 228
Ти споделяш твоя опит, аз - моя. Не е нужно да подскачаш всеки път, когато някой изрази за Велев по-различно мнение от твоето, нито пък да изпращаш към други теми и т.н. Темата, както вече споменах, не е в прослава на Велев, а за да се информират хората.

# 169
  • Мнения: 389
Ти споделяш твоя опит, аз - моя. Не е нужно да подскачаш всеки път, когато някой изрази за Велев по-различно мнение от твоето, нито пък да изпращаш към други теми и т.н. Темата, както вече споменах, не е в прослава на Велев, а за да се информират хората.
аз моя опит  и така
  Peace

# 170
  • Мнения: 2 471
Ти споделяш твоя опит, аз - моя. Не е нужно да подскачаш всеки път, когато някой изрази за Велев по-различно мнение от твоето, нито пък да изпращаш към други теми и т.н. Темата, както вече споменах, не е в прослава на Велев, а за да се информират хората.

Всеки път ще скачам, защото ми писна да казват колко е корумпиран, разни жени които сами са се натискали да са при него.
 Всеки, който си избира лекар - плаща. .

# 171
  • Мнения: 5 228
Да, натисках се, втори спонтанен аборт не ми се правеше точно в момента, та реших да се понатискам. В четвърти месец ме изписа от Патологията с кървене, но след като си получи парите, се сети да ми предпише правилните лекарства и да ме остави още няколко седмици. Айде няма нужда да ми обясняваш за правото на избор да пращаш или да не пращаш, защото ставаш смешна. В България живеем все пак.

# 172
  • Мнения: 2 471
Да, натисках се, втори спонтанен аборт не ми се правеше точно в момента, та реших да се понатискам. В четвърти месец ме изписа от Патологията с кървене, но след като си получи парите, се сети да ми предпише правилните лекарства и да ме остави още няколко седмици. Айде няма нужда да ми обясняваш за правото на избор да пращаш или да не пращаш, защото ставаш смешна. В България живеем все пак.

Имала си избор и на други лекари. Защо точно при него? Патологични отделения има не само в Шейново. И защо не подаде сигнал?
Хайде, всички сте ангели

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 17:18 от Dencho

# 173
  • Мнения: 5 228
Далеч съм от мисълта, че съм постъпила правилно от морална гледна точка. Съгласна съм, че даващият рушвет постъпва също като взимащия. Но в случая наистина нямах друг избор. Преди 4 години и нещо, когато раждах, нямаше други частни клиники освен Св. Лазар, а в която друга държавна да отидех - все тая, само рушветчията е различен.
Важното е, че аз не съжалявам и за един лев, който съм дала на д-р Велев и пак бих го направила. Но фактите са си факти и не бива да си заравяме главите в пясъка.

# 174
  • Мнения: 2 471
Аз мога да дам пример с едно цигане на 19г. Страдаше от анорексия. Велев я вкара няколко пъти в Патология, тя настояваше да си ходи. Не съм виждала друг да се бори така за живота на бебе и то от ромски произход. И бяха доста бедни хора. Нали разбираш? Въпрос на гледна точка.

# 175
  • Мнения: 7 122
Dencho, приемам твоето мнение. Приемам за достоверно и мнението на Фукличката.
Навсякъде има лекари, които получават добри кешови стимули и вършат чудесна работа. Понякога вършат чудеса и без да получат нещо на среща. Това е истината.
Вече болницата получава нормални суми за легален избор на лекар. Дано от тези суми екипите да бъдат стимулирани достойно.
Велев ме е преглеждал само веднъж. Изградих си сравнително положително мнение за него, доколкото при напълно разрушено доверие към гилдията мога да си позволя лукса да разчитам на случайност и на безрезервност. Предпочитам да знам маниерите на насрещната страна - в посока плюс и минус. Ако склонността да благодаря чрез финикийски знаци въобще може да се брои за минус.
 Peace

# 176
здравейте.....аз съм нова но някой може ли да ми каже каде е кабинета на д-р велев и някакви актуални координати....благодаря предварително

# 177
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 929
Аз, както вече съм писала по напред в темата, раждах два пъти при Велев. Понеже темата е за него, пак пиша. Незнам сега какво се е променило - вторият път раждах през август 2007 г., но отново бих казала същото: отличен специалист и невероятен човек! Незнам сега колко е зает покрай административната си работа, но през декември ми се наложи да ми дава консултация по телефон без нито един лев, и го направи. Естествено, ставаше дума за нещо, което наистина не се нуждае от преглед, а може и да стане по телефона. Друг на неговото място директно щеше да откаже, да увърта или да заяви, че е супер важно да ме прегледа в частния си кабинет. Да, не е нещо кой знае какво, но то също е определящо.
От друга страна. Аз и двата пъти си плащах лично на Велев за ражданията (за което той ми осигури най-добрите възможни специалисти от болницата, идваше всеки ден след ражданията да ме види, да види децата и т.н., и т.н. - внимание, което не забелязах нито един лекар, дори и тези, които си бяха прибрали същия като сума рушвет да прави спрямо своите пациенти). Освен това Велев ми следеше и двете бременности, тоест той ми беше на мен ЖК-то, което си е също доста пари. Но само, защото аз исках така. Просто нямам вяра на ЖК в кварталната поликлиника. Правил ми е и двата пъти амниоцентеза, което при мен се налага задължително заради възрастта, а не защото той е настоявал. А и съм му редовен пациент за рутинните задължителни годишни прегледи откакто за първи път попаднах случайно при него при първата си бременност. Не съжалявам за нито един лев, който съм му дала.  Naughty Но наистина при него поне когато аз раждах си вървяха плащанията. Срещу което получаваш наистина много внимание и нужните специалисти, качество и т.н. Но знам също така, че може да не платиш и един лев. Жената на братовчед ми бе оперирана от него от киста и не плати нито лев. Така че има и много такива случаи. Всеки сам решава дали да плаща или не. Което не прави лекарят по-малко специалист. Едното няма нищо общо с другото.
Живот и здраве, ако реша да имам трето дете, пак при него ще отида. Naughty

# 178
  • Мнения: 179
Раждах при него и впечатленията ми са добри.
Следях бременността в районната поликлиника и съм безкрайно доволна от лекарката. С Велев се свързах някъде в шестия месец, ходех на преглед в частния му кабинет, а след това родих в Шейново /септември 2007/. Доста е сдържан, но при мен нещата бяха наред и всъщност може би не се е налагало да ми обръща кой знае какво внимание, пък и мен това ме устройва. Доволна съм от операцията, всичко мина спокойно и ведро.
Имах нагласата, че ще платя, защото не ми се рискуваше /родих на 40 г./. Попитахме го за сумата, той я каза. Мисля, че беше сравнително умерена или поне типична - като съдя по мненията във форума за парите, които други лекари вземат.
Нито аз, нито мъжът ми съжаляваме за тези пари. Мисля, че са може би най-смислено изхарчените. Да, от морална гледна точка не е коректно, но все пак направих избор, който бих направила отново, ако се наложи.

# 179
  • Мнения: 180
здравейте, мами, някой бил ли е вече в кабинета на ул. Иречек, 14, и знае ли, какви са цените за преглед сега? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт