Велев,Шейново

  • 59 694
  • 301
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 19
от февруари е на" К. Иречек"

# 151
  • Мнения: 2 471
Извинявам се, по навик написах Витошка, на Иречек е

# 152
  • Мнения: 7 130
Мерси.
Питах за Шейново, защото ми е по-удобен адреса там. Но щом не става ...

# 153
  • Мнения: 462
Здравейте, мами Simple Smile

В неделя се върнах от Шейново с най-прекрасната принцеска на света ... Simple Smile Впечатления мога да споделя много ...
Първо, не ви препоръчвам Женската консултация там, освен, ако не сте с избор на лекар от същата болница. Не обясняват нищо, а на всичкото отгоре и колегите им от реанимация, неоантология и акушерките от Вип-а са тотално възмутени от тях. Ако трябва да цитирам: "Леле, тия са ужасни, само ви взимат парите!"
За д-р Велев... Чудесен професионалист, но за съжаление няма никакво време за своите пациенти. Няма да ви обяснявам колко съм му звъняла и как съм го чакала с часове да дойде да ме прегледа ... Позитивното е, че като разберат, че си негов пациент, поне не се държат с теб като с куче ... Там отношението към родилките е ... нямам думи! В предродилна зала бях с още три момичета ... незнам как да опиша какво им говореха лекарите, акушерките, дори санитарките ... просто съм шокирана! То не бяха обиди, цинизми, абе, каквото се сетите...! Обаче, като си пациент на д-р Велев ... ти се мазнят като за последно... слагат си ти упойката, дундуркат те ... анестезиоложката не се отдели от мен и за секунда! По този повод, изключително я препоръчвам - казва се д-р Мандаджиева ... Simple Smile
Очарована съм от Реанимацията! Обясняват ти всичко, държат се с теб като с "герой", поздравяват те, че въпреки условията в държавата си се решил да раждаш ... дори получаваш информация кога какво трябва да се направи като изследвания и т.н.
За Вип-стаите ... чудесно място, не е 5-звезден хотел, ама все пак това е болница! Най-важното е, че свижданията са позволени денонощно, та таткото идваше да ни вижда когато пожелае. Иначе, не ти обръщат НИКАКВО внимание! Simple Smile Там си на самотек, непрекъснато им напомнях какви изследвания трябва да ми направят, че трябва да ми сменят превръзката, да ме изпишат, да ми дадат "Дуфалакс" ... чаках 48 часа за кръвни изследвания след операцията! ... ей такива неща Simple Smile минават на визитация когато смогнат (демек между 8.30 и 12 часа), а като бебето е в стаята само питат "Добре ли си?" и, ако кажеш "Не, защото .... ", те отрязват с "Е, нормално, ти какво очакваш?!" и с ехидна усмивка отминават. След скромен скандал на третия ден, нещата се пооправиха ... ама защо, по дяволите трябва да има такива неща?!
Въпреки всички тези негативни неща, които изброих, искам да кажа нещо много важно за всички бъдещи майки, които още не знаят къде и при кого да раждат ... Шейново е сред най-добрите варианти и аз искрено го препоръчвам, въпреки гореописаното. Дори за секунда не съм изпитала някакъв страх за своя или за живота на бебето! Въпреки отношението, условията за раждане там са най-добри, поне според мен като специалисти и професионалисти! Аз поне бях хипер спокойна, че каквото и да се случва, всичко ще бъде наред...
Наистина, олекнахме с мноооооооого пари ... даже по едно време се чудех дали не е по-добре да отида в частна клиника ... но, не съжалявам! Незнам дали е добре да си плащате всичко или просто да отидете, без предварителна уговорка ... Обаче знам, че си заслужава епидуралната упойка Wink а, по възможност - и изборът на анестезиолог ... лошото е, че като не си изберете лекар, няма ВИП, а долу е некъф пълен ад - 7 или 8 стаи, по трима човека вътре, една баня с тоалетна за ЦЕЛИЯ ЕТАЖ ...
Съжалявам за накъсаните обяснения, надявам се да сте получили някаква представа за Шейново и Велев... Simple Smile

Все пак, най-важен за мен е крайният резултат - аз и бебка сме живи и здрави!

Успех в раждането на всички мами Simple Smile

# 154
  • Мнения: 2 471
По въпроса за епидуралната упойка - мен не ме хвана и операцията ми започна на живо. Имам засегнат нерв в гръбнака и куп проблеми, произлезли от това. Та да не препоръчваме много, много нещо такова. Нека всеки се консултира с лекаря, анестезиолога и тогава взима такова решение. Успех на всички бъдещи майки.

# 155
  • Мнения: 462
Да, затова и препоръчвам анестезиолог, който може да си свърши работата качествено! Simple Smile То май това е по-важното ... Simple Smile

# 156
  • Мнения: 2 471
Да, затова и препоръчвам анестезиолог, който може да си свърши работата качествено! Simple Smile То май това е по-важното ... Simple Smile

Да допълня, че анестезиолога ми е светило в Шейново и ми бе препоръчан от Велев, който ме оперира!!! Целият екип беше избран от Велев.
Та анестезията я слагайте в краен случай, не за да си спестите малко болка при естественото раждане.

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 19:31 от Dencho

# 157
  • Мнения: 384
Dencho ,под`малко болка`какво точно имаш впредвид?!Това е индивидуално прага при всеки е различен Peace
С или без упойка,успех,но препоръките на лекар на се нищо лошо,избора им също.

# 158
  • Мнения: 2 471
ира79 представи си какво разбирам под "малко болка", щом съм усетила как ми режат корема! А дори и най-добрият лекар прави грешки. Все пак това е гръбначният ни стълб. И упойката в него не е, като да ти сложат инжекция с аналгин.
Весели празници и много здрави бебчета на бременните майчици!

# 159
  • Мнения: 3
Триша здравейте, честито бебче. Да ви е живо и здраво! Може ли да попитам какви суми ви поискаха за раждането в Шейново. На ме н ми предстои такова през февруари, много вероятно секцио, също при доктор Велев и бих искала да знам горе-долу какви пари ще ми трябват.
Благодаря предварително

# 160
  • Мнения: 462
Благодаря Simple Smile
950 лв е за секцио, 900 - за нормално; епидурална/ спинална упойка (лекарят решава на място каква да е) - 300 лв.; избор на анестезиолог - 400 лв.; нощувка във ВИП стая - 40 лв. Simple Smile Само имай предвид, че това са цените за декември ... аз хванах последното увеличение Simple Smile надявам се до февруари да няма ново ... Simple Smile всички суми се заплащат на касата на първия етаж и се издава фактура. Simple Smile

Успешно и най-вече спокойно раждане Simple Smile
Аз съм на разположение за допълнителнителни въпроси Simple Smile 

# 161
  • София
  • Мнения: 215
Мами, иамте ли някакви сведения дали след Нова Година д-р Велев поема вече раждания.

Благодаря

# 162
  • Мнения: 389
Някой гледа ли д-р Велев в часът на мама?
Не си вдигна главата.Защо ли?
 Голям професионалист е ,признавам. Но Хипократовата  клетва не му е известна

# 163
  • Мнения: 2 471
Някой гледа ли д-р Велев в часът на мама?
Не си вдигна главата.Защо ли?
 Голям професионалист е ,признавам. Но Хипократовата  клетва не му е известна

Поредният глупав пост. Има черен списък. Ако си засегната лично - пиши там

# 164
  • Мнения: 5 228
Защо? Темата е за Велев, а не във възхвала на Велев. Важни са всички мнения, за да се информира който се интересува.
Аз също съм доволна от Велев, благодарна съм му, но е факт, че е корумпиран и иска пари.
Денчо, ти си едно приятно изключение (чела съм, че не ти е взел и лев), но аз не мога да се похваля със същото.

Общи условия

Активация на акаунт