Велев,Шейново

  • 59 655
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 212
На мен ми е странно защо е напуснал лъскавата болница и се е върнал в мизерията в Шейново.
Неговия кабинет също е пълна противоположност на Шейново. Явно си намира повече клиенти така или друго.

# 241
  • Мнения: 170
Mамчета, имате ли представа на този телефон на който се води частния му кабинет  на ул.Константин Иречек 14, дали е актуален или с какво работно време е ,че звъня за час но никой не отговаря.

# 242
  • Мнения: 2 471
На мен ми е странно защо е напуснал лъскавата болница и се е върнал в мизерията в Шейново.
Неговия кабинет също е пълна противоположност на Шейново. Явно си намира повече клиенти така или друго.

В "лъскавата" болница отиде, когато напусна Шейново. Това за "клиентите", изобщо няма да коментирам. Явно нямате никакво понятие, какъв човек и лекар е в действителност.  ooooh!

# 243
  • Мнения: 212
абе като човек - не знам, за мен е готин.

няма ценоразпис в кабенита, не винаги дава касова бележка... всеки път взема различна сума, понякога странно калкулирана .... ЖК е много символична при него, няма изследвания, .... , праща те за иследвания в една съмнителна лаборатория, където лично на мен ми взеха х2.5 сумата в сравнение с нормално.....

като специалист - е ОК

# 244
  • Мнения: 212
Mамчета, имате ли представа на този телефон на който се води частния му кабинет  на ул.Константин Иречек 14, дали е актуален или с какво работно време е ,че звъня за час но никой не отговаря.

Д-р Велев
за записване - 851 94 56, 0887619145
понеделник, вторник и четвъртък от 14.30 до 19.00 часа

звъни на мобилния.
информацията ми е актуална, ходя на ЖК при него

# 245
  • Мнения: 2 471
абе като човек - не знам, за мен е готин.

няма ценоразпис в кабенита, не винаги дава касова бележка... всеки път взема различна сума, понякога странно калкулирана .... ЖК е много символична при него, няма изследвания, .... , праща те за иследвания в една съмнителна лаборатория, където лично на мен ми взеха х2.5 сумата в сравнение с нормално.....

като специалист - е ОК

Ами логично бе човек. Като заемащ отговорна длъжност в Шейново, няма договор със Здравана каса към частния си кабинет!!!
 Ако си искала си можела да си направиш и на друго място иЗследванията. Никой не те кара на сила. Касовата бележка си я искай, като е толкова важна за теб. На мен за раждане със секцио и цент не ми е взел.

# 246
  • Мнения: 212
Нини, напомням, че тази тема е за споделяне на мнения, а не за заяждане... ако искаш можем да продължим на лични.

Шейново няма договор с НЗОК за ЖК. В кабинета си доктора приема на частно без договор с НЗОК. Ако се загледаш не съм споменала никъде НЗОК нито съм успорила качествата на специалист на доктора.

За мен не е логично да се стимулира било то корупцията или злоупотребата със служебно положение.
Мен лично лекаря ме е накарал "на сила" веднага, ама веднага да изтърча до лабораторията отсреща и да си пусна изследвания, ама точно там, и веднага!

Имам база за сравнение, т.к. ЖК ми я следят паралелно 3ма лекаря - 3мата са от един ранг, работят в частни кабинети, не знаят един за друг и всеки ме е поел от преди забременяване и се е ангажирал с проследяване и раждене. Единия от лекарите е Велев - като човек ми харесва, като специалист мисля, че е ОК. Но като всеки човек и доктор има пропуски и недостатъци, които не мога да премълча.

# 247
  • Мнения: 23
Нини, много добра представа имам какъв човек и лекар е д-р Велев, т.к. от дълго време съм негова пациентка. И искам да ти кажа, че vili7 е абсолютно права за пропуските и недостатъците, така че няма смисъл да скачаш всеки път като ужилена, когато някой сподели впечатления от този доктор, които се различават от твоите. Това наистина е форум, където всеки споделя преживян момент или мнение. Достатъчно ясно си написала какво лекарят е направил за теб и това е чудесно, но за съжаление определено докторът доста се е променил през последните години.
В момента следя бременността си при него и съм страшно разочарована, направи редица съществени пропуски, които ако беше "такъв човек и доктор", какъвто твърдиш, никога не би допуснал! Да не говорим, че ако имаш нещо "по-засукано" около бременността на него не му се занимава много-много!
Така че нека не се нападаме излишно, докторът определено е станал крайно комерсиален и за твое сведение само ще ти кажа, че освен официалната такса, която се плаща на касата в болницата, докторът не се свени да си взема "личен хонорар" на ръка, независимо дали говорим за секцио или нормално раждане. Което смятам, е доста несъвместимо с настоящия му пост в болницата, не мислиш ли?!

# 248
  • Мнения: 2 471
Нини, много добра представа имам какъв човек и лекар е д-р Велев, т.к. от дълго време съм негова пациентка. И искам да ти кажа, че vili7 е абсолютно права за пропуските и недостатъците, така че няма смисъл да скачаш всеки път като ужилена, когато някой сподели впечатления от този доктор, които се различават от твоите. Това наистина е форум, където всеки споделя преживян момент или мнение. Достатъчно ясно си написала какво лекарят е направил за теб и това е чудесно, но за съжаление определено докторът доста се е променил през последните години.
В момента следя бременността си при него и съм страшно разочарована, направи редица съществени пропуски, които ако беше "такъв човек и доктор", какъвто твърдиш, никога не би допуснал! Да не говорим, че ако имаш нещо "по-засукано" около бременността на него не му се занимава много-много!
Така че нека не се нападаме излишно, докторът определено е станал крайно комерсиален и за твое сведение само ще ти кажа, че освен официалната такса, която се плаща на касата в болницата, докторът не се свени да си взема "личен хонорар" на ръка, независимо дали говорим за секцио или нормално раждане. Което смятам, е доста несъвместимо с настоящия му пост в болницата, не мислиш ли?!

На който не му харесва - да не плаща личен хонорар. Изборът си е ваш. А и не познавам такъв, който да не иска отделна сума от тази към таксата в болницата. Всички в Шейново си имат "лична" тарифа. А въпросния принципно по желание може да поеме в момента, който и да е пациент, защото това не влиза в задълженията му. Ще скачам, защото вашето е хем сърби, хем боли. Хем искате да сте при него, хем защо взимал това или онова. Докато има, такива да дават, ще има и такива да вземат.
И до днес съм негов пациент и вярвай ми, познавам бременни жени, негови настоящи пациентки с доста "засукани" случаи. Да не забравяме, че той дълго време беше шеф на "Патология"
И изобщо не виждам ти какво се засягаш, като поста ми беше отнесен за съвсем друг пример драга.

# 249
  • Мнения: 428
Mамчета, имате ли представа на този телефон на който се води частния му кабинет  на ул.Константин Иречек 14, дали е актуален или с какво работно време е ,че звъня за час но никой не отговаря.

Д-р Велев
за записване - 851 94 56, 0887619145
понеделник, вторник и четвъртък от 14.30 до 19.00 часа

звъни на мобилния.
информацията ми е актуална, ходя на ЖК при него

Vili7, можеш ли да кажеш каква е цената на един преглед?
Предварително ти благодаря!

# 250
  • Мнения: 212
@viktoriqna@q,
цената на прегледа е 50 лева - това зе ехограф.
Иначе няма официален ценоразпис и не мога да разбера какви са му реалните цени за различните процедури. На мен ми е вземал 30 лева за консултация - давам му изследванията и го питам (само разговор без да ме преглежда), 50 лева за ехограф, понеже ходя на ЖК при него - 50, 60, 80 - това са сумите, които ми е взимал само за ехографско изследвране - при мен е правил само ехографско изследване без други процедури. Влизаш, казва хайде приготви се(събличаш се) гледа те на ехото и после ти казва колко струва прегледа.

# 251
  • Мнения: 23
На който не му харесва - да не плаща личен хонорар. Изборът си е ваш. А и не познавам такъв, който да не иска отделна сума от тази към таксата в болницата. Всички в Шейново си имат "лична" тарифа. А въпросния принципно по желание може да поеме в момента, който и да е пациент, защото това не влиза в задълженията му. Ще скачам, защото вашето е хем сърби, хем боли. Хем искате да сте при него, хем защо взимал това или онова. Докато има, такива да дават, ще има и такива да вземат.
И до днес съм негов пациент и вярвай ми, познавам бременни жени, негови настоящи пациентки с доста "засукани" случаи. Да не забравяме, че той дълго време беше шеф на "Патология"
И изобщо не виждам ти какво се засягаш, като поста ми беше отнесен за съвсем друг пример драга.
[/quote]

Виж, Нини, започваш да ставаш вече смешна и жалка. Тук, пак повтарям, имаме за цел да изкажем собственото си мнение, дали сме доволни именно от този лекар. Ти като адвокат ли се изживяваш на д-р Велев, нещо не разбирам?
Ако нямаш нищо смислено за правене и просто ти харесва да се заяждаш, поне ми пиши на лични, няма смисъл да досаждаме на момичетата в тази тема, които търсят обективен съвет или мнение, а не и някакво натрапчиво отношение!
Нещо започваш сама да си противоречиш, нали убеждаваш всички ни тук :"какъв човек и лекар" е Велев и как на теб не ти е взел и "цент" (аз все си мисля, че в България левовете са все още в обращение), пък после ни обясняваш колко е нормално да се вземат пари под масата?!
А мен да ти кажа, "драга", нито нещо ме боли, нито ме сърби, имам достатъчно мозък в главата си, след като съм разочарована от този доктор да се насоча към друг, за който наистина от значение е пациентката и нейния случай, а не парите. 

# 252
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз също имам лични впечатления от д-р Велев. Той ми следеше бременността и след това родих при него.
Много съм доволна от решението си да бъда именно при него. За мен не беше без значение при кого ще раждам, т.к. си имах по-особена здравна история. Според мен той си върши работата професионално и отговорно.
За ценоразписа - има ценоразпис в кабинета. Намира се на бюрото на жената в чакалнята. Вчера го гледах (цени не помня  Blush ).
Колкото до цените - да, взема по-скъпо от средното. Но си заслужава. Не съжалявам за парите, които съм оставила при него. В крайна сметка съм доволна. При мен беше важно да родя нормално, а не секцио. В нито един момент той не помисли за секцио, както правят често напоследък, само и само да ти вземат повече пари.
Мнението ми е, че една жена без здравна история и с нормална бременност би се дразнила, когато чуе, че трябва да дава пари. Ако е имала проблеми преди или ако има проблеми с бременността, тогава изобщо не мисли за този фактор, защото крайната цел е важна. А именно, да износи и роди бебчето безпроблемно. Нека не забравяме, че здравната система в България е такава, че човек не може да разчита на кой да е доктор по здравната каса.
Д-р Велев се е занимавал дълго време с проблемни бременности и е нормално да взема малко повече пари. Все пак там отговорността е по-голяма.
Между другото, интересно ми бе да намеря д-р Велев и в черния, и в белия списък на акушер-гинеколозите Simple Smile
Поздрави  Wink

# 253
  • Мнения: 912
Нали всички говорите за д-р Румен Велев, заместник-директор на Шейново, който наскоро имаше ТВ зява при Гала в "на кафе"" на тема  (нещо от сорта на )"все повече бременни желаят да раждат секцио дори и без медицински показания, а не под натиска на лекарите"?

# 254
  • Мнения: 7 128
Не знам какво е говорил при Гала, но да - за същия д-р Велев става въпрос.  Peace
Mis-Demeanor, поздравления за попълнението в снимката на аватара ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт