Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 89

  • 36 995
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 887
Аферим на МеритУ - обичам този образ от самото начало,с всичките й наивни грешки,с искрената й ,много силна любов към Мустафа,с безпомощта й пред Гюлизар и Халил,приятелството с Джерен и най-вече с решимостта й да нахрани рибките и акулките с хилавото телосложение на Азис Mr. Green

Много безстрашен този Халил,уф-ф-ф-ф,като му гледам мазната мутра сякаш голи охльови ми лазят по гърба,бр-р-р-р-р

# 46
  • Мнения: 5 723
Мериемдже ще решава ад хок....умен е Азис ...събра 2 и 2

# 47
  • Мнения: 4 725
Да, Софи Hug Heart Eyes Grinning, всеки започна да си получава заслуженото: Йомерката най-после прозря какво е искала Джерен, Мериемджето е подготвила тройно подсигурен капан, така че спокойствието, с което се съгласи да се качи на яхтата би трябвало да му е червена лампа на Азиз - мисля, че на този етап само той смята, че 2+2=4, Мериемджето има повече акъл от него...... Гюла си получава заслужен тормоз, малко ли гадости сътвори, а Джейхан най-накрая прогледна, кой и' отвори очите, най-презряната и онеправданата от всички тях..... Примката се затяга около врата на Халил, а той като че ли не се усеща още...

Младежите излязоха най-сговорчиви и прозорливи...... Накефиха ме! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Не знам за вас, но на няколко пъти ми се доплака  smile3518, умеят комшиите да наблегнат на страданието и го правят много реалистично.... Този път са се постарали нашите преводачи!  bouquet

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 00:04 от arpha

# 48
  • Мнения: 5 723
Арфи,жалко че свършва...много дами не го харесаха ,други героинята на Джерен ....но кастинга е страхотно точен ,дори и малкото Едже с тези надути джунки/устнички точно копие на мама Джерен, кристалното излъчване на очите на  Сезин/Джерен ,много подходящо за ролята ѝ...
  Аз имам доста сериозни забележки към сценаристите Naughty Peace Joy,кой ли ме пита ...смачкаха образа на Джерен , голяма доза наивност в героя на Еркан.....

# 49
  • Мнения: 4 725
Арфи,жалко че свършва...много дами не го харесаха ,други героинята на Джерен ....но кастинга е страхотно точен ,дори и малкото Едже с тези надути джунки/устнички точно копие на мама Джерен, кристалното излъчване на очите на  Сезин/Джерен ,много подходящо за ролята ѝ...
  Аз имам доста сериозни забележки към сценаристите Naughty Peace Joy,кой ли ме пита ...смачкаха образа на Джерен , голяма доза наивност в героя на Еркан.....
Да, права си, Софи, но въпреки някои слабости, мисля, че беше много хубав филм.... На мен ми хареса любовта и на трите двойки, разбира се Мустафа и Мериемджето ми бяха като обвити в пашкул, малко извън действителността, но толкова чувства, доверие, зависимост един от друг и най-вече отдаденост, рядко, рядко, оф, почти няма......

И.... комшиите май не са се запалили да правят продължения на успешните си сериали, но едно след 10 или 15г. би било подходящо попадение, нови времена, променени характери.....  Naughty Обаче със същите актьори Naughty Joy Joy Joy , представям си Любов назаем и Принцесата, могат цели саги да се получат, че и актьорите до пенсия да стигнат..... Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 2 496
Девойки  Hug и какво ще гледаме след Памуковата принцеса  newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 1 433
изкефих се и аз на филмчето Hug
Арфи, разчуства ме Ерко и мен
страхотно играе, да му се невиди
такава болка и страдание показа в болницата, да ти се дореве, без излишно тръшкане и преиграване, само с очи, лице...
по настояване на мъжо  Wink Wink намерих края на руски, та го изгледахме, че милото рече че няма да легне докато не разбере какво става  hahaha hahaha
да питам-сватба на Алиш и Зелиха няма ли newsm78
що ми се струва че съм гледала такива колажи, или нещо подобно newsm78
да не е орязано Thinking
филмчето си беше супер, за мен кастинга също е в 10-ката
нищо че бая почукване отнесе  и Юмер по тиквата, и сценаристите-не са изпипали образите добре, след сдобряването във вилата
тогава тръгна сериала малко по наклонената проскост, но....ще си ми липсват Sick

# 52
  • Мнения: 10 829
Ехоооооооооо...момичета.... Hug Hug Hug Hug Hug
Най накрая се класирах и аз...жалко ,че утре вечер няма да мога да гледам...от 10 до 10 съм ooooh! #Cussing out
Много чакахте за това писмо,а то какво излезе Rolling Eyes...щях да ви казвам ,че не дават съдържанието му ,ама си викам , айде...може и да съм се заблудила... newsm78...да ,ама не...но това е без значение...в интерес на истината оправданам донякъде Гюлята...много правилни и точни думи каза тази вечер на Халил...и съм напълно съгласна с нея...тя никога не е дала повод на Халил да я ревнува,нали или да се осъмни за нещо Naughty...няма да я цитирам Naughty...а и всички разбрахме какво и е казал Халил ,когато са се женили...значи и той не я е обичал... bowuu,тъй ,че незаслужено чу думата развод...няма да изброявам всичките и заслуги към Асланбашови...все пак е най голямата снаха...друг е въпроса ,че беше зла се държеше като фертфебел ooooh! Joy Joy Joy
Йомерката много ми дожаля... Sad Sad Sad Алиш и Зелиха най накрая са отново заедно...Меритоооо...наби чумберите на Джейхан... bash Joy...много се чудих за какво и е тази яхтя ,като все говориха ,че ще заминават със самолет...с Азиската...и аз като Софи не ги разбирам тези сценаристи...все едни ги снасят...де ги разбирам ,де неееее... newsm78 newsm78 newsm78

# 53
  • Мнения: 5 723
Девойки  Hug и какво ще гледаме след Памуковата принцеса  newsm78

.....и аз се чудя какво ще се гледа ,има някои но без превод  е трудно ,че и на руски няма ....

# 54
  • Мнения: 10 829
Цитат на: Pro link=topic=752005.msg26850[i
658#msg26850658 date=1386106209]
Девойки  Hug и какво ще гледаме след Памуковата принцеса  newsm78

ОООоооооо...Про Hug...привет...незнам ,мила... newsm78...аз освен Хулиганът нищо друго не гледам...ааа #Crazy....излъгах ooooh!...гледам класиката "1001 нощи" bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

# 55
  • Мнения: 5 723
Свеее, за ГюлА си права до толкова , до колкото касае отношенията им с Халил...тенджУртЪ и кЪпакЪ,но за всичко ,което правеше по -отношение на всички в къщи ....тц,иииичччч не съм съгласна ,кой беше пощаден от нея ,та и създаваше интриги според даже и настроението си...
...и накрая има нахалството да "нарежда "едва ли не на Мериемдже да не говори /не мога точно да цитирам за разкритието за нея...

В сериала няма нищо случайно ,дори и "бомбата " от Джейхан....

# 56
  • Мнения: 4 725
Охоооо, Светлич, Про, Гале, радвам се да ви видя! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз ще шродължа с Дилето, обаче като не разбирам нищо, ще се задоволявам само с играта на Ерко, то хич не е малко обаче..... Много гадно, че нямаме нищо друго преведено с него..... Изобщо не ми се подхваща нов филм.... Поне нещо с Айча Варлиер да имаше..... Как не купиха нашите  ''Сърцето ми в 4 сезона', щеше да е хубаво с превод да го видим, а как играе Айча, много е добра.....

# 57
  • Мнения: 10 829
Цитат
но за всичко ,което правеше по -отношение на всички в къщи ....тц,иииичччч не съм съгласна ,кой беше пощаден от нея ,та и създаваше интриги според даже и настроението си...

Цитат
друг е въпроса ,че беше зла и се държеше като фелтфебел

 smile3521 smile3521 smile3521

# 58
  • Мнения: 5 723
..както и да е, свършва сериалчето..... Аз Дилето , на Свеее -кундурджията , изгледах 6 епизода със Серхан Яваш и други познати от дизи-та артисти "Записах името ти в сърцето си"

Свеее , Кенан И. май вече няма да снима сериали ,щял да минава само на филми

# 59
  • Мнения: 10 829


Свеее , Кенан И. май вече няма да снима сериали ,щял да минава само на филми

Прочетох нещо подобно в Асито...но не с подробности...просто нямах време  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт