Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 89

  • 36 997
  • 746
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 238
Не може да се отрече,Сестричока намира най-фешън Ерканови снимки,извън филмите му  love001  love001Отличничка  bouquet  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 433
Дани, аз го харесвам сякак Joy Joy Joy Joy
стига да не е като Малката стъпка Joy Joy/брадясал и мустакясал/ hahaha hahaha
ама в бяло и черно само, най-го Аресвам Joy Joy Joy Joy

от 5,12-ще дават опасна красота по два епизода, на мястото на памуците

Арфи, като гледам снимките, Ерко сякаш носи някакъв амулет, гердан, синджир под ризата newsm78 newsm78
там на снимките, дето се почесва след писмото на Джейхан

# 32
  • Мнения: 5 723
Кихна!!!!!!.......каза Ага-та

# 33
  • Мнения: 5 723
Хааа,
  наранила баща си ,просто го опроверга за подходящата му и прилягаща/тя наистина приляга по мръсотиите им и престъпленията им ,високомерието им/ на ФЕМИЛИ съпруга..

# 34
  • Мнения: 5 723
 bash bash bash bash bash.....бравоооо, Мериемдже!!!!!

СИГЪ, АгЪ-та клепаааааа,оххххххххххх Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  

Божееее,Халил си има грижа!!!! Писмото и изборите,лицемер....

.....и сватосване......


Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 21:34 от sofia26

# 35
  • Мнения: 4 725
На Йомер не му стана приятно от заповедническия тон на брат му и това го накара така бързичко да реагира на обаждането на Джерен.......

Офффффф, гадост, как бе, как все успяват тези долни отрепки..... Гледаш го нормален, а вътре в него завист и омраза, не е нормален светът ни.....

# 36
  • Мнения: 4 725




Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 01:16 от arpha

# 37
  • Мнения: 887
Добра вечер,момичета! Hug Hug Hug
Е-е-е,доживяхме да разберем що за палавница е била Гюлизар.Но на мен ми направи друго впечатление - има почти във всяко турско дизи - да се женят без да са влюбени,ама разчитат на времето за се заобичат.То и при нас преди години така е било,но ние го позабравихме по едно време.Май сега пък правят т.нар.бизнес бракове.Както и да е.....
Уф-ф-ф - този Халил - гаден,лицемерен - до края.
Моята любимка Мерито получи реванш - добре подреди Гюла.
Но умното ми момче Алишко,отново показа,че може да носи фамилията Асланбаш,но е от друго тесто-така отговори на Халил,че на оня мантибулата му висна до раменете....

# 38
  • Мнения: 4 725
Ето го чаровното момче



с чаровния си батко, който беше излязъл малко извън релси


# 39
  • София
  • Мнения: 1 433
жалко че човек оценява това което има когато го загуби
Юмер сега си дава сметка, какво е за него Джерен
ако бях, ако това, ако онова...
ако не беше тъпата партия...
ама ако беше стигнал при нея и видял писмото, дали пак нямаше да побеснее и да я овика, че петни добрата му фамилия newsm78 newsm78
за Гюла се изкефих, за халил сащо
много гот, колкото и гадно да звучи
Мериемдже-то е страхотна
а Джеренка колко тактично подходи към Ага-та
грам упрек не му натекна Mr. Green 

# 40
  • БГ
  • Мнения: 78
Вай,вай,вай Joy от снощи никой в темата Crossing Arms
Слагам по едно късно след индикия кафенце,та барем ви подмамя - кът-кът-кът Laughing Laughing

# 41
  • Мнения: 238
Ди  bowuuза кафето Hug Hugпила съм,ама не беше толкова красиво като това Heart EyesПоследните един ,два епизода,все по малко обръщам внимание на Йомер и Джерен!Тяхната история с хубав край те успокоява някакси и ги оставяш по настрани LaughingПо интересни са другите - за Азизко вече писах - голям Убавец,ама как отопваше едни яйца/щях да ставам и аз да си пръжна/Няма спор,най интересен е Халил - гледаш го един такъв хрисим,на мъдър се прави,а той -убиец,подстрекател ииии самовлюбен -на Гюла не прощава,явно му се вижда че тя има по голям грях ooooh!И си казвам -дано Бог ме пази и не мe среща с такива люде Peace

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 21:09 от agatotita

# 42
  • Мнения: 4 725
Привет, мили момиченца! Hug Hug Hug Много работа, заглавието си не мога да кажа тези дни...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Диме Hug Hug Hug, Гале Hug Hug Hug, Тоти Hug Hug Hug ! Много точно сте го написали, споделям мнението ви!

Заповядайте предпоследна група снимки:













 



































Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 01:21 от arpha

# 43
  • Мнения: 5 723
Що за "нещо " е Халил ...дори не мога да го нарека човек....

А Ага-та както винаги го манипулират...до сега бяха Каракоджак, сега синовете на Сулхи...... ooooh! ooooh! ooooh!

# 44
  • Мнения: 5 723
Джейхан както винаги не е" зацепила "...до кога ли ????? newsm78 newsm78 newsm78 Ухаааа,чак и изтрезня..... bash

Общи условия

Активация на акаунт