Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 89

  • 36 993
  • 746
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет и от мен по нощите Hug Hug
Арфи, мерсаж за почерпката Hug
хубав и весел декември пожелавам на всички
и едно поздравче, с любим мой момент Wink

http://www.youtube.com/watch?v=xRb9NV3Jcoc#t=17

# 16
  • Мнения: 4 725
Гале, благодаря, прекрасният преломен момент!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И аз много го харесвам и мисля, че изобщо не трябваше да променят така драстично образа на Йомер, но пък нямаше да имаме филм....

Нека е успешен и за теб, последният месец от годината!  Grinning Grinning Grinning  Hug Hug Hug Пожелавам уютни вечери с любими хора!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 17
  • София
  • Мнения: 833
 Hug Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001  love001

# 18
  • Мнения: 4 725
Привет, мили дружки!  Grinning Grinning Grinning Слънче! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Е, стигнахме до края на един прекрасен филм! Осмисляхме го и го преживявахме половин година......

Ето още няколко снимки от последната серия:















# 19
  • Мнения: 10 829
 wavey wavey wavey Hug Hug Hug

Ехееееее #Crazy....Слънцето се появилоо... Rolling Eyes Hug

Арфииии Hug...защо последен епизод мила...ааа,имаш впредвит турския вариант ли   Thinking

Мацки... Hug Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 4 725
Да, Светлич Heart Eyes Hug Grinning, тази вечер доглеждаме 73 оригинален..... Току що рекламираха от 5 декември по 2 епизода от предишния филм.... Значи сряда последен епизод.....

# 21
  • Мнения: 10 829


Да, Светлич Heart Eyes Hug Grinning, тази вечер доглеждаме 73 оригинален..... Току що рекламираха от 5 декември по 2 епизода от предишния филм.... Значи сряда последен епизод.....

 newsm09 newsm09 newsm09 Weary Weary smile3518 smile3518

# 22
# 23
  • Мнения: 4 725
Олеееее, каква дебела халка има Ръза, специално ще загледам ръцете му..... От Дилето е снимката, нали?


Да, Светлич Heart Eyes Hug Grinning, тази вечер доглеждаме 73 оригинален..... Току що рекламираха от 5 декември по 2 епизода от предишния филм.... Значи сряда последен епизод.....

 newsm09 newsm09 newsm09 Weary Weary smile3518 smile3518

# 24
# 25
  • Мнения: 10 829
Цитат
От Дилето е снимката, нали?

Мисля ,че да bowuu...щом е с ботушшшшш Rolling Eyes...освен Ръза не може да е никой друг bowuu Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 10 829
Изчезвам Joy Joy Joy...до по късно wavey ...по нощите... bowuu

# 27
  • Мнения: 4 725









































Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 21:33 от arpha

# 28
  • София
  • Мнения: 1 433
оххх, ще ми липсват памуците
криви, прави, добре ги охулихме/заслужено
ама ще ми липсват
като гледам снимките, тази вечер ще е интересно, с писмото Wink
в крайна сметка Халил трябва да си получи заслуженото, Гюла също, надявам се и малката лигла Джейхан
Юмерката-много Убав със синята връзка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
немаше да е лошо, сценаристите да не се бяха така олвали с образа му
кво им пречеше след сдобряването да си продължат с основната сюжеетна линия, но що им трябваше Юмер да го изкарват компилация между Синята Брада и Чингиз хан newsm78
никак не отиваше на образа му на модерен бизнесмен, че и кандидат за депутат да държи жена си вързана на синджир в къщи, да не я пуска на лекар и дрън-дрън
спокойно можеха да си се дърлят помежду си и без толкова преиграване
пък и много бързо му мина...чуството за вина пред нея...от делата на дядо му...дето уж не можеше да я гледа в очите, забегна през девет земи в десета да си вее байряка, и изведнъж...пак надигна глава и започна да дава заповеди, все едно нищо не е било
все едно няколко души са писали сценария-всеки отговаря за отделна серия и не знае какво е писал другия
до към сдобряването и една-две серии след това всичко беше ок
после изтърваха нещата...
но...филм да става
остава Дила-та, да видим там какво ще го докарат   

# 29
  • Мнения: 286


 Даааа, хаpесвам го в зеленичкаво   Laughing

                  Момичета  Hug

 За кой филм говоpите от 5.12 ?




Общи условия

Активация на акаунт