Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 374 606
  • 2 198
  •   2
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 47 982
Е, за пети клас няма толкова наплив.
Оказа се, че не съм права
А за Велинов нещо да кажете?
Колебая се и за Карлов, нов е за СМГ, но пък с добри отзиви. Препоръчвате ли го?

# 1 966
  • Мнения: 4 204
http://www.danybon.com/obrazovanie/emil-karlov-smg/

Помня, че в Ямбол страдаха когато г-н Карлов реши да се премести тук.

# 1 967
  • Мнения: 47 982
Да, водена от това , записах детето на курс при него ( тъй като за Симеонов нямаше места...)
Ще споделя по-натам, надявам се че направих добър избор
Актуализираха списъка за курса за 5 клас, но не знам дали и за другите курсове има промяна, огледайте все пак, ако тепърва ще се записвате

# 1 968
  • Мнения: 838
Е, за пети клас няма толкова наплив.
Оказа се, че не съм права
А за Велинов нещо да кажете?
Колебая се и за Карлов, нов е за СМГ, но пък с добри отзиви. Препоръчвате ли го?
За Велинов гласувам с двете си ръце. Преподавател от старата школа е, не остава никого да блее и да мързелува.

# 1 969
  • София
  • Мнения: 252
Да, водена от това , записах детето на курс при него ( тъй като за Симеонов нямаше места...)
Ще споделя по-натам, надявам се че направих добър избор


има ли днес много кандидати за 5 клас от неприетите?

# 1 970
  • Мнения: 47 982
Има много хора, да, но не знам дали е заради Симеонов или по друга причина
Места при Симеонов НЯМА
Благодаря за инфото за Велинов, но се записахме при Карлов. Ще го имам предвид ако се наложи смяна, вече смело ще сменям.

# 1 971
  • София
  • Мнения: 1 895
Aila кога сте записвали детето си за втори клас курсове в смг? Според мен, а и според запознати местата и за втори клас се заемат доста бързо....

Преди  2 години (2015), когато записвах младежа (направих го последния възможен ден), също нямаше проблем за 2-ри клас.
А Aila ги е записвала преди 3 години

Възможно е нещата да са се променили

# 1 972
  • София
  • Мнения: 252
Има много хора, да, но не знам дали е заради Симеонов или по друга причина
Места при Симеонов НЯМА
Благодаря за инфото за Велинов, но се записахме при Карлов. Ще го имам предвид ако се наложи смяна, вече смело ще сменям.
благодаря HAPPY, интересувам се, тъй като на 4 етап бих искала да запиша сина си, който ще бъде в  5 клас.

# 1 973
  • Мнения: 47 982
Според мен всички преподаватели, водещи курс в 5 клас явно са добри Simple Smile

# 1 974
  • Мнения: 589
HAPPY, кой номер беше по ред та не успя да запишеш детето при Симеонов?

# 1 975
# 1 976
  • Мнения: 589
Аз бях от по-малките номера, но имаше записани братчета и сестричета или преди мен са подавани по повече от едно заявление. Не сте успяли за малко, но пък сте при много добър преподавател.

# 1 977
  • Мнения: 47 982
А ти успя ли при него? Да, за малко или явно не толкова малко...но здраве да е Simple Smile

# 1 978
  • Мнения: 589
Успях случайно. Но поредния ми номер не съвпада с поредния номер в списъка на групата на Симеонов.

# 1 979
  • Мнения: 1 208
Карлов беше и е един от най-добрите математици в Ямбол. За жалост нямам лични наблюдения от начина му на преподаване.

Общи условия

Активация на акаунт