Big Brother All Stars България 2013 - 3

  • 75 412
  • 1 680
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 387
  bouquet да следя клюката  Laughing

# 16
  • Мнения: 739
И аз така  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 318
Има грозни хора,но с някакъв чар или с благ характер и ти стават симпатичниа Тук са се събрали хем грозновати,хем със супер самочувствие, а не би трябвало да го имат защото самият факт че са се съгласили да участват в този проект,означава че са маймуни. Брадъра им вземал достойнството,ами дали имат въобще такова.....??

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
За някой от участниците може би е въпрос на чест да бъдат поканени за втори път да влязат в къщата на ББ.
И ние не знаем дали е имало и други поканени,които са отказали това предложение!

# 19
  • София
  • Мнения: 189
И на мен не ми се вижда много грозна Пенка.Не е красавица де,но просто не знае как да се докара в приличен вид - нещо,което Маги доста добре владее.Не знам нея кой я набеди за красавица..вярно,че с грим хваща окото,ама чак пък професионален модел да е ...

Последна редакция: нд, 01 дек 2013, 20:25 от Mishel9

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 408
http://ezine.bg/n60-41762-%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0_%D1%81% … D0%B4%D1%8A%D1%80
Пена напуснала по собствено желание!

# 21
  • Мнения: 4 936
Лео естествено!

Този сезон Денди много загуби!
Толкова простотия, облечена с 'мъдри мисли' накуп не бях виждала отдавна!

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
На мен са ми грозни Пена и Маги/направо е прекалила с ботокса/.ЧЗ когато не е гримирана силно не ми е толкова груба.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 516
  Тук съм, благодаря! Hug

# 24
  • Мнения: 79
За мен Денди изобщо не е изненада. Аз точно това очаквах от него.
В този сезон нормалните хора са Финдо, Лео и Райна. Черната Златка, ако не изтеряса е ОК.

# 25
  • Мнения: 474
Лео естествено!

Този сезон Денди много загуби!
Толкова простотия, облечена с 'мъдри мисли' накуп не бях виждала отдавна!
Hug

От всички най - симпатична ми е ЗДимитрова,не  ми е пример за подражание,но като че ли е най - малкото зло.От началото на телевизионните си изяви до сега доста се е променила,надявам се да не е само за пред екрана.

Финдо от мъжката част ми е най - на сърце.Лео си е забавен,но малко като че ли е поостарял и по  -сдържан.
Денди ми беше забавен,но с това симпатизиране и фаворитизиране на Пена,Киро и Ели,които са ми безкрайно неприятни много ме разочарова.

# 26
  • Мнения: 2 196
Никой няма да подкрепя в нашата анкета, да си ходят всички.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 408
ЧЗ е изключително досадна и смешна. Това с "брецането" беше култово! Има ли идея къде се намира и какво иска да показва?

# 28
  • Мнения: 79
На мен са ми грозни Пена и Маги/направо е прекалила с ботокса/.ЧЗ когато не е гримирана силно не ми е толкова груба.

Желязкова, когато е без фон дьо тен, се вижда колко е ужасна кожата на лицето й.
И са ми много интересни такива жени като нея, дето само повтарят колко обичат децата си, а иначе не им пречи да си въртят опашките по реалити формати с месеци  Thinking

# 29
  • Мнения: 3 959
Утре искам Пенка да си ходи, след нея Киро и Ели. После ще видим  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт