Big Brother All Stars България 2013 - 3

  • 75 414
  • 1 680
  •   3
Отговори
  • Мнения: 11 607

От понеделник - 20.00 часа, Нова ТВ


ВОДЕЩИ:

Ники КънчевАлекс


УЧАСТНИЦИ:

1. ЕЛИ 2. ДЖЕЙСЪН 3. МАГИ
4. ЛЕО 5. НЕДЯЛКО 6. ДЕНДИ
7. ПЕНКА 8. КИРО 9. ФИНДО
10. ЗЛАТКА Д. 11. ЗЛАТКА Р.
12. РАЙНА

ВРЪЗКИ -

Скрит текст:
FACEBOOK

ОФИЦИАЛЕН САЙТ

DIEMA FAMILY ONLINE

NOVA PLAY

ЗА ЧУЖБИНА

За гледане през телефон или таблет с Андроид трябва да се свали Bulmedia TV и след това то иска допълнително и VPlayer. Когато и двете са свалени, като се отвори списъка с телевизии на Bulmedia TV се избира VIP Brother, Diema... или всяка друга телевизия

1, 2

# 1
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Финдо не тренира чак толкова много,  всъщност той каза ,че стои във фитнеса около час,  час и половина всяка сутрин,  колкото и бяга по пътеката Райкова и всъщност си говори доста с Райна,  Златките, Маги и Киро,  но покрай щуротиите на ДБЛ няма кога да покажат някакви други неща , случващи се в къщата.

И как разбра?



Гледам постоянно предаванията на живо Simple Smile

И аз ги гледам, но него го дават твърде рядко. Когато го дават тренира или  говори за фитнес.

Единственото различно нещо което прави, е да твори някакви неща - портрет на Райна, снежен човек, собствената си фигура в леглото. Но като се замисля, на общия фон е направо супермного.

# 2
# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мамче newsm51 newsm51

# 4
  • SF
  • Мнения: 21 564
Тъкмо мислех, че ще съм първа в новата тема.  Laughing

# 5
  • Мнения: X
И аз тук. Благодаря за новата тема!  bouquet

# 6
  • Никога на земята...
  • Мнения: 34
Благодаря за новата тема    bouquet

И да си кажа-най-грозни в този ББ са ми Маги и ЧЗ. Peace

# 7
  • Мнения: 3 950
И аз да не изпусна нещо Peace Simple Smile

# 8
  • Мнения: 474
Благодаря ,маме!
 smile3525

Утре вечер пак обичайните задачки ще има за номинираните.И тук не могат да измислят нищо ново.
Денди ще учи Пена на граматика,география ,история.
Лео ще има изпит по български език.
На ЗРайкова какво ли ще дадат  newsm78 Боксова среща?

# 9
  • Мнения: 79
Изобщо Пена не знам как попадна в Мис България, от където й изгря звездата?

# 10
  • Мнения: 1 244
На мен ми е супер грозна Пенка...особено , когато влизаше в къщата бях  Shocked С времето малко и посвикнах с физиономията, та сега не се плаша толкова

# 11
  • SF
  • Мнения: 21 564
Абе спонсори! Кой ли пък се е затичал да я спонсорира?
Ако някой ще си пръска парите за дрешки на мацките, има къде-къде по-готини момичета от Пенка. Дори едно кафе ще изпиеш в по-приятна компания. Пена си я представям с нещо себеподобно, защото истината е, че за всеки влак си има пътници. Качествен партньор едва ли би извадила, въпреки, че понякога животът си прави майтапи и виждаш някоя глупава грозотия със симпатичен младеж до себе си или обратното.
Нейният спонсор бил от Ирак (ако не е объркала държавите), за което аз лично съм мерси!

# 12
# 13
  • SF
  • Мнения: 21 564
Изобщо Пена не знам как попадна в Мис България, от където й изгря звездата?

Някой си е правил гаргара с нея. Вкарали са я, за да има кой да ги побърква миските. Не съм го гледала предаването, но само така си обяснявам присъствието на подобни хора сред нещо като Мис, ВИП, селебритис, хай и по-по-най.

# 14
  • Мнения: X
И аз се чудя точно пък Пена кой би я спонсорирал. Във визитката беше казала,че спонсора й бил на 60 години. Но вече не била с него. Това само като си го представя и ми става зле.

Общи условия

Активация на акаунт