Big Brother All Stars България 2013 - 3

  • 75 412
  • 1 680
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Външната красота е субективна, според възприятията на гледащия.
Аз, например, намирам Маги за много екзотично, когато се понагласи. Има моменти, в които ми е плашеща.
 Но и аз  мога да докарам минимум сърдечен удар на някого, ако ми звънне рано сутрин / например/. Всеки има добри и лоши дни. Laughing

Златка ми е перверзна на мен, преди обаче беше и по-перверзна и по-красива. Което за жена като е важно, с това си вади хляба.
По повод нея се сетих да питам. Обясняваше, че имала ''три коси''. Какво трябва в превод на човешки да значи това? Че от всички на главата и я има, я няма два нейни косъма ли?

Косата, която се продава за прикачане е на пакети, според това каква е била естествената. Явно на нея са й сложили така да се каже три дози, защото и на мен ми се вижда много гъста косата й. Ако видиш стари снимки ще видиш, че нейната коса е точно два косъма.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 18 164
РЗ за мен не е красива, но много секси и гореща жена.
Може да ме обвините, че завиждам Laughing, но за мен красотата трябва да е одухотворена, не просто хубави черти.

# 47
  • Мнения: 2 196
А един пакет как изглежда? Например на нормална коса предполагам я прави малко по-гъста и по-дълга? Или може да промени цялостно прическата -от пършива и къса,на гъста и дълга.
Извинявам се, може да звуча тъпо, но нямам представа. /дал Бог космИ при мен  Blush /
Опитвам се да си представя как ще изглежда, ако ги свали. Crazy

# 48
  • Мнения: 79
А един пакет как изглежда? Например на нормална коса предполагам я прави малко по-гъста и по-дълга? Или може да промени цялостно прическата -от пършива и къса,на гъста и дълга.
Извинявам се, може да звуча тъпо, но нямам представа. /дал Бог космИ при мен  Blush /
Опитвам се да си представя как ще изглежда, ако ги свали. Crazy

Много зависи и от твоята коса. Ако ти е по-тънка ще ти трябва повече допълнително коса, ако си с плътна коса, но искаш само удължаване, ще минеш с малко. Аз също съм била с екстейшъни и мисля, че ми отиде пакет и половина.

# 49
  • Мнения: 2 883
Запис и аз да следя клюките. По - интересно ми е тук, отколкото предаванията  Mr. Green
В анкетата гласувах за Лео - симпатичен ми е
В момента, според мен, ЧЗ е по - красива от РЗ след последните "подобрения". Но и зад това си мнение не заставам на 100%, защото с тая човка също ми е неприятна? РЗ наистина е много сеХси парче, ноооо сякаш гледам друга жена сега. Преди беше много по - хубава.
Райна  ooooh! с тия плитки не е мръднала от 2003-та година, няма ли кой да и го каже. Целия и стил е такъв.
Пенка  Thinking не е идеално грозна, но това не е нейния цвят на косата.
Маги е амортизирана държанка, и и личи. Все пак не е на годините на Златките, може би на тяхната възраст е била по - свежа и красива. Сега определено не е.
  bouquet мерси за темата

# 50
  • София
  • Мнения: 7 987
След като изгониха Людмил в понеделник пак ли ще гонят някой ?

# 51
  • Мнения: 79
РЗ за мен не е красива, но много секси и гореща жена.
Може да ме обвините, че завиждам Laughing, но за мен красотата трябва да е одухотворена, не просто хубави черти.


И аз така мисля и то само до момента, в който си отвори устата и тогава вече се замазва цялата й външна опаковка.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 18 164
След като изгониха Людмил в понеделник пак ли ще гонят някой ?

Да, Пенка. Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 11 756
Предлагам анкета за Мис Биг Брадър 2013. Виждам, че се вихрят такива коментари и би ми било интересно коя е намирана за най-красива.

# 54
  • Мнения: 0
По повод нея се сетих да питам. Обясняваше, че имала ''три коси''. Какво трябва в превод на човешки да значи това? Че от всички на главата и я има, я няма два нейни косъма ли?

 hahaha

Може би има предвид, че има различни треси и си ги сменя. Примерно правата коса, с която е в шоуто, друга начупена, която е оставила вкъщи и т.н.  Thinking

A.Borealis, ако има 9 реда коса едновременно закачени... та тя няма да може да си вдигне главата!  Laughing

Да, така е, ама знае ли я човек...  Mr. Green. Според мен, ако си го е поставила за цел не е напълно невъзможно, знам ли  Thinking. Аз на моята сватба имах 3 двойни реда и не ги усещах, но след това не съм повтаряла упражнението. Дано да разясни в някакъв момент, защоти ми е интересно  Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 79
А бе, защо за Маги пишете, че е дъжанка? Тя, нали уж си има мъж от много време е един и същ до колкото знам. По едно време май се бяха разделили, но след това май пак се събраха  Thinking
Или нещо не знам?

# 56
  • Мнения: 6 311
Изобщо Пена не знам как попадна в Мис България, от където й изгря звездата?

Естествено, че са я взели на майтап в Мис България, но тя май не усеща гаврата.

# 57
  • Мнения: 2 196
След като изгониха Людмил в понеделник пак ли ще гонят някой ?

Да, Пенка. Laughing
hahaha
Спокойно може и без трите часа в понеделник да минат.

Red_Hot, мерси за разяснението. Hug

Не бе, тя каза че в момента е с ''три коси'' на главата си. Маги е с един пакет. Grinning

# 58
  • Мнения: 4 936
А бе, защо за Маги пишете, че е дъжанка? Тя, нали уж си има мъж от много време е един и същ до колкото знам. По едно време май се бяха разделили, но след това май пак се събраха  Thinking
Или нещо не знам?
а каква е жена, която не работи и някой я издържа? Или ако е законен съпруг - не се брои?

# 59
  • Мнения: 2 883
Най - нормално нещо за момиче от този бранш. Наскоро попаднах на част от някаква уж книга на Калина от Острова на изкушението и бях така  Shocked от написаното вътре. Ставаше дума именно за момичета от нейните среди. Не вярвам нещата да са художествена измислица, или може би част от тях, но това в БГ е публична тайна и на всеки му е ясно как заработват манекенки/певици/плеймейтки и дрън.

Общи условия

Активация на акаунт