Big Brother All Stars България 2013 - 3

  • 75 415
  • 1 680
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
Да не забравяме, че понятието "Държавата на Златките" дойде точно по адрес на Златка Райкова. Тя е типичният пример за мутреса, държанка, кифла, дошла от село, която все още говори на диалект и единственото, което я интересува са парите на мъжете, с които спи. До колкото ми е известно се издържа от секс на повикване. Не знам да е работила нещо до сега. А нощна София знае много мръсни истории, в които тя е главен герой. Така, че аз съм твърдо против такива жени като нея, да се показват и да им се дава гласност изобщо. Не защитавам Лияна, но защо за Златка Р. никой не говори как сключи църковен брак с оня нарко- барон Павел, до като жена му беше бременна?

# 31
  • София
  • Мнения: 15 516
   Аз понеже почти не гледах випа,сега гледам в дира статия за него, та да попитам, какъв е бизнеса на Пламен Медаров?

# 32
  • Мнения: 79
  Аз понеже почти не гледах випа,сега гледам в дира статия за него, та да попитам, какъв е бизнеса на Пламен Медаров?

Електронни цигари.
Но преди това с какво се е занимавал, че го бил продал за 2 млн. лева не мога да ти кажа, а и не е потвърдено, че е истина.

# 33
  • Мнения: 0
Финдо не тренира чак толкова много,  всъщност той каза ,че стои във фитнеса около час,  час и половина всяка сутрин,  колкото и бяга по пътеката Райкова и всъщност си говори доста с Райна,  Златките, Маги и Киро,  но покрай щуротиите на ДБЛ няма кога да покажат някакви други неща , случващи се в къщата.

И как разбра?



Гледам постоянно предаванията на живо Simple Smile

И аз ги гледам, но него го дават твърде рядко. Когато го дават тренира или  говори за фитнес.

Единственото различно нещо което прави, е да твори някакви неща - портрет на Райна, снежен човек, собствената си фигура в леглото. Но като се замисля, на общия фон е направо супермного.

Ще добавя, че и много говори за приятелката си, любовта и отношенията между хората, което на мен лично ми е направило страхотно впечатление Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 15 516
  Аз понеже почти не гледах випа,сега гледам в дира статия за него, та да попитам, какъв е бизнеса на Пламен Медаров?

Електронни цигари.
Но преди това с какво се е занимавал, че го бил продал за 2 млн. лева не мога да ти кажа, а и не е потвърдено, че е истина.
Много благодаря! А другото не беше ли измислено от брадъра, за прикритие?

# 35
  • Мнения: 9 710
Гледам, че коментирате физическата красота... та да се изкажа:
Пенка е БРУТАЛНО грозна! И да се опитвате да ѝ припишете нещо хубаво - мне, грозна е като смъртта. Може да е всякакъв човек, добра, лоша, бедна, богата, със самочувствие или не, но е грозна физически!

Маги е 50 на 50. Като се барне има приличен вид, но не е красива. По-скоро прилична.

Златка Д е хубава като се нагласи, но като цяло е груба.

Златка Р е адски секси мацка. Ако за нея се каже, че е грозна представям си какви са критерите за красота. Златето може само с поглед да накара всеки един мъж да и оближе подметките! Носи си го в нея този "талант".

Райна е хубава, но зорлем се загрозява с дрехи и прически.

п.с. лично мнение, ако някой не е разбрал! Laughing

# 36
  • Мнения: 5 826
На мен са ми грозни Пена и Маги/направо е прекалила с ботокса/.ЧЗ когато не е гримирана силно не ми е толкова груба.
Желязкова, когато е без фон дьо тен, се вижда колко е ужасна кожата на лицето й.
И са ми много интересни такива жени като нея, дето само повтарят колко обичат децата си, а иначе не им пречи да си въртят опашките по реалити формати с месеци  Thinking
Маги в лице е ужасно груба и недодялана! Даже Пена изглежда много по-добре от нея!

# 37
  • Мнения: 79
  Аз понеже почти не гледах випа,сега гледам в дира статия за него, та да попитам, какъв е бизнеса на Пламен Медаров?

Електронни цигари.
Но преди това с какво се е занимавал, че го бил продал за 2 млн. лева не мога да ти кажа, а и не е потвърдено, че е истина.
Много благодаря! А другото не беше ли измислено от брадъра, за прикритие?

За мега бизнесът му в Нова Зеландия да, но той в т.н "жив чат", от където излезе култовата реплика "ходим с коли за милиони из София", каза че преди това имал бизнес, който развил, и след това продал за 2 млн. лева. Но и за това много му се смяха, така че не мога да ти кажа колко е истина. Златка Д., коят се оказа че познава жена му, каза че това не е вярно, защото дори не е успял да купи жилище на жена си и детето си.

# 38
  • Мнения: X
Гледам, че коментирате физическата красота... та да се изкажа:
Пенка е БРУТАЛНО грозна! И да се опитвате да ѝ припишете нещо хубаво - мне, грозна е като смъртта. Може да е всякакъв човек, добра, лоша, бедна, богата, със самочувствие или не, но е грозна физически!

Маги е 50 на 50. Като се барне има приличен вид, но не е красива. По-скоро прилична.

Златка Д е хубава като се нагласи, но като цяло е груба.

Златка Р е адски секси мацка. Ако за нея се каже, че е грозна представям си какви са критерите за красота. Златето може само с поглед да накара всеки един мъж да и оближе подметките! Носи си го в нея този "талант".

Райна е хубава, но зорлем се загрозява с дрехи и прически.

п.с. лично мнение, ако някой не е разбрал! Laughing

Много добре казано! Peace

# 39
  • Мнения: 79
На мен са ми грозни Пена и Маги/направо е прекалила с ботокса/.ЧЗ когато не е гримирана силно не ми е толкова груба.
Желязкова, когато е без фон дьо тен, се вижда колко е ужасна кожата на лицето й.
И са ми много интересни такива жени като нея, дето само повтарят колко обичат децата си, а иначе не им пречи да си въртят опашките по реалити формати с месеци  Thinking
Маги в лице е ужасно груба и недодялана! Даже Пена изглежда много по-добре от нея!

Да, и аз се учудвам, че лицето й е на петна и кожата й изглежда много неподдържана.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 408
Това, че Пенка си е тръгнала не е ли истина? Извинявам се, ако е обсъждано и не съм в час.

# 41
  • Мнения: 2 196
Външната красота е субективна, според възприятията на гледащия.
Аз, например, намирам Маги за много екзотично, когато се понагласи. Има моменти, в които ми е плашеща.
 Но и аз  мога да докарам минимум сърдечен удар на някого, ако ми звънне рано сутрин / например/. Всеки има добри и лоши дни. Laughing

Златка ми е перверзна на мен, преди обаче беше и по-перверзна и по-красива. Което за жена като е важно, с това си вади хляба.
По повод нея се сетих да питам. Обясняваше, че имала ''три коси''. Какво трябва в превод на човешки да значи това? Че от всички на главата и я има, я няма два нейни косъма ли?

# 42
  • Мнения: 68
Струва ми се, че Маги има някаква смесена кръв- негроидни черти ли има, ромски ли.. не мога да определя, но определено ми  е антипатична Mr. Green

# 43
  • Мнения: 0
Външната красота е субективна, според възприятията на гледащия.
Аз, например, намирам Маги за много екзотично, когато се понагласи. Има моменти, в които ми е плашеща.
 Но и аз  мога да докарам минимум сърдечен удар на някого, ако ми звънне рано сутрин / например/. Всеки има добри и лоши дни. Laughing

Златка ми е перверзна на мен, преди обаче беше и по-перверзна и по-красива. Което за жена като е важно, с това си вади хляба.
По повод нея се сетих да питам. Обясняваше, че имала ''три коси''. Какво трябва в превод на човешки да значи това? Че от всички на главата и я има, я няма два нейни косъма ли?

Според мен означава, че има 3 пакета с изкуствена коса, което прави около 9 двойни реда  Shocked Shocked Shocked

# 44
  • Мнения: 9 710
По повод нея се сетих да питам. Обясняваше, че имала ''три коси''. Какво трябва в превод на човешки да значи това? Че от всички на главата и я има, я няма два нейни косъма ли?

 hahaha

Може би има предвид, че има различни треси и си ги сменя. Примерно правата коса, с която е в шоуто, друга начупена, която е оставила вкъщи и т.н.  Thinking

A.Borealis, ако има 9 реда коса едновременно закачени... та тя няма да може да си вдигне главата!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт