Видях дух!

  • 19 627
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Не се ли изплаши като я видя?

# 16
  • Мнения: 1 860
Разкажи повече за снимката. Случайно ли е снимано (докато си щрака се появи) или? Всъщност разкажи повече за ситуацията, как ти говори, ти как и отговори ей такива подробности.  Hug

# 17
  • Мнения: 3 677
    Всичко е възможно.   
  Мой познат видя дух навремето, след употреба на една определена субстанция, дори май Господ беше видял, или Светата Дева, не помня вече. Повярвах му  Peace
    Искала е да кажеш на повече хора, значи може да намери покой жената сега, след като ни каза.   Аз също ще разкажа на още няколко човека.

# 18
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Бррр, аз пък веднага го видях това като пара на снимката...Ми трудно ще заспя да ви кажа. Да, разкажи по-подробно, как успя да я снимаш, не се ли притесни, как така, бе, дух....Аз не ги отричам тези неща, ама само като си помисля и направо откачам. А историята на жената е направо ужасна. И аз съм чувала, че духът не може да се успокои, ако е ставало въпрос за насилие..

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сигурно е позирала  Peace нали иска да се знае  Wink

# 20
  • Мнения: 6 214
Жената не може да намери покой и се чувства виновна и иска да знаят колкото се може повече хора за това.


Е знаем, добре. Поне си направила това за нея.  Crazy

# 21
  • Мнения: 3 371
направо като в сериала ''шепот от отвъдното'' Wink

аз не вярвам на такива легенди/истории. приказки и т.н/, всеки може на практика всичко да си измисли. разбира се, че е напълно възможно някога да е била обитавана тази пещера.

сигурно съм единственият скептик Wink

# 22
  • Мнения: 14 654
Лъжеш най-нахално. Първо - духовете не ти се явяват като материална субстанция, така че да ги виждаш и съответно няма как да бъдат заснети. Снимка на дух е най-смешното доказателство за съществуване на духове. Второ - не ти говорят. Духът е нещо, което се усеща, затова като отидем в къща-музей можем да усетим духа на възрожденците примерно. Или духа на Яворов.
Това над снимката ти е някаква пара или мъгла, днес над чашата ми с кафе също се яви дух и поиска 3,49 лв. Егати кафето...

# 23
  • София
  • Мнения: 23 097
Снимка на дух е най-смешното доказателство за съществуване на духове.
Янечек, май не гледаш Дискавъри и подобни.  Wink

Както и да е, не вярвам и на дума от поста на авторката, освен, че е била може би в пещерата.

# 24
  • Мнения: 14 654
Не гледам наистина. Едно време имаше предаване по първа програма, наречено "Полтъргайст" и в училище обсъждахме истории като на авторката, ама бяхме 3-4 клас.

# 25
  • Мнения: 11 918
Тази година бях за пореден път в пещерата Снежанка, била съм там около 3-4 пъти.
Първо- не мога да се сетя да има дълбока река.Да не се е объркала авторката с Дяволското гърло?

Второ- в пещерата се влиза само с екскурзовод и на групи, изчакват се определени часове.Пещерата е малка, групите се движат почти плътно и ако нещо е било видяно/чуто от авторката-няма как да не е чуто и от останалите и да не е станало обществено достояние до момента.

Трето- ако случката е от древни времена- на какъв език духът е обяснил на авторката случката с детето.

И четвърто- има алтернативен подфорум,това го казвам съвсем любезно,насочвам просто.

# 26
  • Мнения: 11 361
Първо - духовете не ти се явяват като материална субстанция, така че да ги виждаш и съответно няма как да бъдат заснети. Снимка на дух е най-смешното доказателство за съществуване на духове. Второ - не ти говорят. Духът е нещо, което се усеща, затова като отидем в къща-музей можем да усетим духа на възрожденците примерно. Или духа на Яворов.

Хехех говориш така сякаш са доказани научни постулти!  Crazy
Бая бих се притеснила ако духовете на възрожденците и Яворов обитават музеите и ги държим зорлем там!

# 27
  • Мнения: 6 365
Пещерата Снежанка е стара, там не е текла вода от поне 200 хил. години.

Така че ако това е дух, то е на някоя жена от Неолита. Но пък тогава
не е имало заселници в пещерата.

Въпросът е- дали в Неолита чак толкова са се шашкали, като загубят
едно дете, или просто с Уг Пещерния Човек са си правили ново пещерно човече.

# 28
  • Мнения: 14 654
Бая бих се притеснила ако духовете на възрожденците и Яворов обитават музеите и ги държим зорлем там!

И аз бих се притеснила ако бях толкова тъпа, че да разбирам всичко буквално.

# 29
  • Мнения: 2 099
Янечек,кой те вбеси рано сутринта?Гледам развъртяла си ножа и кълцаш ли кълцаш съфорумки на салата!Немой така!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт