Видях дух!

  • 19 625
  • 375
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 697
Значи вие отричате възможността, духът да е полиглот, или обитавайки пещерата, да е научил и съвременен български?

Честно казано, ако не идеше реч за духа на майка, търсеща мъртвото си дете, щях да се посмея повече.
Да се посмееш повече или малко...ако ти се случи нещо подобно недай си боже надали щеше да ти е смешно.Всеки има право да мисли каквото си иска,затова и не всеки вижда такива неща и ги отричате,но това не значи ,че не съществуват.Спирам да пиша понеже темата отиде в друга посока,а не това е целта.

# 46
  • Мнения: 2 811

Честно казано, ако не идеше реч за духа на майка, търсеща мъртвото си дете, щях да се посмея повече. Сега морално се въздържам от това. Някак, дори и измислено, ми се вижда грозно.

 Hug  bouquet Да бе. Авторката да беше измислила нещо коледно... Confused

# 47
  • Мнения: 10 547
Значи вие отричате възможността, духът да е полиглот, или обитавайки пещерата, да е научил и съвременен български?

Честно казано, ако не идеше реч за духа на майка, търсеща мъртвото си дете, щях да се посмея повече.
Да се посмееш повече или малко...ако ти се случи нещо подобно недай си боже надали щеше да ти е смешно.Всеки има право да мисли каквото си иска,затова и не всеки вижда такива неща и ги отричате,но това не значи ,че не съществуват.Спирам да пиша понеже темата отиде в друга посока,а не това е целта.

А каква й е целта? Или какво искаше да покажеш/докажеш с нея?
Има си нарочна тема- "Случи ми се нещо странно!", в която сме разказали доста подобни на твоите преживявания. Никой, е почти никой, никого не напада. Можеше там да споделиш.
А ти захапа мен, дето съм най-добронамерената към теб в темата.

# 48
  • Мнения: 4 841
Добре де, зададоха се много логични въпроси, ако вместо обвинения и фръцване им се даде отговор, нещата ще станат много по-ясни:

- Кога се е случило събитието с детето и реката?
- На какъв език говореше жената? Говореше ли изобщо, или внушението беше "телепатично"?
- Какво точно искаше - просто "да се разказва и знае", да се отправят някакви молитви ли, да се направи някакъв молебен ли, какво?
- Как реагира авторката, как реагираха спътниците на авторката, когато тя им разказа?

Не може да се хвърля такава "бомба", и да се клинчи с едно-две прости изречения без никаква фактология. Малко уважение към аудиторията, моля. Авторката е достатъчно смела да не се ***** при вида на дух, а смело да извади фотоапарата и да го запечати на снимка, а няма думи да разкаже на драгите съфорумки историята с най-малки подробности и детайли  Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 697
Не е позирала ,просто докато си снимах случайно ми излезе на снимката и така я видях и стана връзката.А и толкова се шашнах ,че много подробности не мога кажа,но случката си е необяснима и не си измислям,да се изплашиш малко е...

# 50
  • Мнения: 25 635

В Снежанка ли? Аз бях последно миналата година с приятеля ми. Влязохме си двамата, а вътре имаше още 3ма души френскоговорящи. Един възрастен мъж продаваше "вход" от една "кабинка" отвън. Никакви групи, никакви призраци. Погледнах моите снимки - тц, само аз позирам.


Е-е-е, как бе? Само на първата снимка преброих 9 призрака, за десетия не съм сигурна, ще трябва да се увеличи изображението.   Laughing

Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 8 889
Мисля, че е време да повикаме Мълдър и Скъли  Party

# 52
  • Мнения: 2 811
кетуоман, аз направо ще ти кажа, че не си наред с главата или (по начина, по който заплашваш" да не ти се случи и на теб нещо такова" ) искаш да провокираш.

# 53
  • Мнения: 9 663

В Снежанка ли? Аз бях последно миналата година с приятеля ми. Влязохме си двамата, а вътре имаше още 3ма души френскоговорящи. Един възрастен мъж продаваше "вход" от една "кабинка" отвън. Никакви групи, никакви призраци. Погледнах моите снимки - тц, само аз позирам.


Е-е-е, как бе? Само на първата снимка преброих 9 призрака, за десетия не съм сигурна, ще трябва да се увеличи изображението.   Laughing

Скрит текст:

Имам и други такива с прожектори и на тях могат и 20 призрака да се видят... ама и аз съм на снимката и хич не ми се споделя такава красота публично!  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 761
Ако техниката не беше засякла обекта,нямаше как да стане връзката с духа...Само не разбрах защо повече хора трябва да знаят историята и? От кое племе е жената?

# 55
  • София
  • Мнения: 35 115
Егасимуси!
Че аз съм имала близка среща с поне 3 духа в столични кръчми, един в мола и няколко из морските курорти. А, най-личния ми е един от Лувъра! Mr. Green
Едната снимка си е окей -поизплащила е авторкатата. Ама пряката реч си е притеснителна за всички страни hahaha
Авторке, близките ти какво мислят по въпроса?

# 56
  • Мнения: 5 720
А този дух какво направи , почука те по рамото и ти разказа историята си ли ? Само ти ли го чу ?
И как ти хрумна да снимаш ? Аз бих се затичала към изхода на пещерата с пълна сила. Laughing
Не знам до колко съществуват тези неща , не ги отричам. Имам приятелка , чийто братовчедка твърди , че разговаря с мъртвите си родители , вижда ги дори.
Мен лично от такива неща тръпки ме побиват.

# 57
  • Мнения: 1 907
`начи, веднагА в пещерата трябва да се изпрати представител на Светата Българска Православна Църква, да се направи моменталическо свещенодействие (което ще бъде тарифирано скромно, срещу амнайсет стотин лева, нищо не е, щом е за това богоугодно дело), който представител със Светата си Десница да помогне на тази злокобна мъглявина да си отиде у пъкъло, където и е мястото, а не да плаши мирните Божи раби, търсещи забавление и утеха от земните си несгоди в Божиите пещери (създадени от Всевишния именно с цел забава и разтуха на человеците)  bishop
Амин!

# 58
  • София
  • Мнения: 35 115
Баба Гууусиии?

# 59

Общи условия

Активация на акаунт