Видях дух!

  • 19 626
  • 375
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 547
А сега, авторке, бъди внимателна! Ако не предупреждение от духа, то си навлече гнева на форумката, който гняв, като те полази като полазник, не те пуска дълго време.
Пребай си и запали свещица.

# 31
  • Мнения: 8 889
Темата е шега, нали  Crazy

# 32
  • Мнения: X
Тази година бях за пореден път в пещерата Снежанка, била съм там около 3-4 пъти.
Първо- не мога да се сетя да има дълбока река.Да не се е объркала авторката с Дяволското гърло?

И аз 3-4 пъти съм ходила, последно миналия септември. Никаква река няма. Доколкото разбирам авторката твърди, че наскоро е ходила в пещерата, но миналия месец синът ми и приятелката му бяха ходиха до там и е била затворена за посещения. Казали им, че няма да работи през целия сезон. А подобни бели петна има на всичките ми снимки от тази пещера. От осветлението е.

# 33
  • Мнения: 11 361
Бая бих се притеснила ако духовете на възрожденците и Яворов обитават музеите и ги държим зорлем там!

И аз бих се притеснила ако бях толкова тъпа, че да разбирам всичко буквално.

Е няма как! Трябва да са тъпи някой, за да може други да блясват с умнотиите си докато ни дават акъл и гневни поучения.  

# 34
  • Мнения: 10 547

Не, защо? Нима не виждаш как добре се развива?

# 35
  • Мнения: 6 417
Егасиму! И тази мадама от неолита ли броди из пещерата?  Thinking P.P. Вярвам в паранормални явления, да не си помислите, че се бъзикам.

# 36
  • Мнения: 8 889
Егасиму! И тази мадама от неолита ли броди из пещерата?  Thinking P.P. Вярвам в паранормални явления, да не си помислите, че се бъзикам.

Остави това, ами и говори на съвременен български език  Flutter

# 37
  • Мнения: 9 663
Второ- в пещерата се влиза само с екскурзовод и на групи, изчакват се определени часове.Пещерата е малка, групите се движат почти плътно и ако нещо е било видяно/чуто от авторката-няма как да не е чуто и от останалите и да не е станало обществено достояние до момента.

В Снежанка ли? Аз бях последно миналата година с приятеля ми. Влязохме си двамата, а вътре имаше още 3ма души френскоговорящи. Един възрастен мъж продаваше "вход" от една "кабинка" отвън. Никакви групи, никакви призраци. Погледнах моите снимки - тц, само аз позирам.

Много красива пещера:

Скрит текст:




# 38
  • Мнения: 697
В пещерата естествено,че няма река в момента . А за тези които не вярват здраве да е!Не случайно не всеки може да види това което другите не виждат,те сами си избират пред кого да се явят а и си е дарба!

# 39
  • Мнения: 11 918
Групи- в смисъл изчакват се хората на определени часове, не че има мин. брой влизащи.
Но не може ей така, някой да реши и да влезе, още по-малко- да си поиграе там детето му, че и да се удави.

А ако е било преди неустановен брой години , интересно е как е разбран езикът .

Въобще, твърде много време отделихме на фантасмагориите по темата.

# 40
  • Мнения: 204
И аз съм виждала такива "духове", най -вече по снимки от задимени заведения.

# 41
  • София
  • Мнения: 23 097
Проявете малко въображение - духът е говорил чрез телепатия сигурно.

# 42
  • Мнения: 697
Става въпрос за жена която е живяла там преди много години,тя също е загинала там,както и мн. други...

# 43
  • Мнения: 10 547
Значи вие отричате възможността, духът да е полиглот, или обитавайки пещерата, да е научил и съвременен български?

Честно казано, ако не идеше реч за духа на майка, търсеща мъртвото си дете, щях да се посмея повече. Сега морално се въздържам от това. Някак, дори и измислено, ми се вижда грозно.

# 44
  • Мнения: 3 659
Авторката според мен върни се обратно, поговори си с дамата отново, може да ти помогне да развиеш дарбата си и после да станеш един добре печелещ медиум, да си говориш с умрелите и да даваш мир на живите? Нещо такова? Wink Лизет щеше да те насочи, предполагам. Можеше и с брат си да те запознае, ама прочетох, че бан са й наложили. Несправедливо, сигурна съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт