Коледа наближава, а коремчето на МАЙ-ската мама наедрява- Тема 6

  • 29 231
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Лолиткеее, едно време със сестра ми (имаме 3 години разлика) се гонехме и се биехме, ама сега тя ми е най-близката приятелка! Та имай малко  търпение, като станат на по 14 - 15 ще видиш как ще почнат да се разбират Simple Smile
Ние пък с мойта не сме (аз съм каката, при разлика от 2 г. и 5 м.). Ей я ся, не ми се е обадила откак знае, че съм бременна, но това се дължи на мойта темерутщина, а не на нейната, ъф корц. Mr. Green

Колкото до отношенията с лъв ми, при нас е малко по-различно, пък и един лъв не мож го накара да си признае какво чувства и от какво се страхува ни-ко-га. Тряа се гадае на базата на дивия му цинизъм и вулгарност, които понякога ми идват байгън.  Sick Sick SickАма пък е сладък, бе, и си е мооой. hahaha

Май и моя термин го няма, но не го слагайте! При тая дива смяна на никове, нищо чудно скоро да стана пак непроследима. #Crazy

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте, дами Hug

може ли и мен да ме включите в заглавната страница, с термин 26.05 Peace

# 17
  • Мнения: 0
Касиопея имаш конкуренция Wink аз станах днес в 5:35 Simple Smile и от 6:15 до 10:15 пътувах за Търново имаше катастрофа и си поседяхме час и нещо на 10км от ТЪрново...
Карола това за сестрите не е гаранция...аз познавам сестри на по 40 и над, които не се понасят Grinning
А пък ние със сестра ми сме на моменти...зависи кой от какво има нужда иначе постоянно чувам "ти няма ли да се изнасяш вече" , но съм оптимист и се надявам да имам момче и момиче, че иначе Simple Smile
И така не ми харесва тук в този мъглив и мокър град и утре май пак ще се отдам на пътешествие...пожелавам си малко слънце Simple Smile

# 18
  • Мнения: 57
Десинка честит ти 5-ти месец с бебе   newsm68
Аз сега влезнах в 4-ия , но вече нямам търпение да стигна и аз 5-ия предполагам коремчето вече си ти личи доста... Хем искам бързо да стана в 5-ия хем си викам за къде бързам, нека да си се насладя на бременността както си е реда, на всеки месец, все бързам...ама искам вече да ми личи повечко, само за това бързам Grinning
И аз съм съгласна, че си е до характери и възпитание, но определено да си имаш брат или сестра си е подкрепа, ако се разбират де Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ех,дойде и Коледната ни темичка!
Дано само хубави неща споделяме  Hug
Аз за сега няма да ходя на лекар за обрива,че тук са едни разбирачи,нямам думи  ooooh!
Кожата ме сърби и защото е ужасно суха.От няколко дни се мажа с бебешко олио,та си мислих да не е реакция от него.Знам ли вече.
Тази сутрин и сестрата в детската градина ме изненада,че имали в малката група скарлатина.Тя нали уж не е опасна,но все пак протича с доста висока температура.Не е в групата на нашето дете,но вече истерията по болестите е пълна.

# 20
  • Мнения: 17
Десинка, супер темичка! Благодаря! Само хубави празнични новинки на следващите 50 страници.
Ние от нетърпение вече украсихме дома и изведнъж атмосферата и настроението се покачиха. Даже успях да накупя подаръци за децата на близките. Дъщеря ми написа писмо до дядо Коледа от 6 точки 2, от които ще се осъществят през м.май  Wink /колело и бебе/, а останалите вече са изпълнени, но скрити дълбоко на недостъпно за деца място.
Касиопея, като се сетя какво беше 2008 г. с кандидатстване за детска градина. Бяхме опитните зайчета за новата тогава електронна система за кандидатстване. Но с общи усилия от моя страна и на таткото /заредени пред компютрите на работа/ за 2 часа успяхме да се регистрираме и запишем, преди да блокират сърварите. Сега дано нещата са по-изчистени.И на мен ми се стори, че е от новото ми олио за стрии. Спрях го и изчезнаха. Сега се мажа с обигновено мляко за тяло.
Пожелавам на всички безпроблемно бременеене!

# 21
  • Мнения: 22
Десинка, благодаря за темата!   bouquet Суперска е! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 23
ХОП ДА СЕ ЗАПИША И АЗ В ТЕМИЧКАТА.ДАНО ДА Е ИЗПЪЛНЕНА САМО С ХУБАВИ НОВИНИ.

# 23
  • Мнения: 219
Радвам се,че 62% почти от мамите са отговорили за пола на бебо. Има активност, много се радвам.
Тази статистика ми е много забавна.

# 24
  • Мнения: 34
Мерси за новата темичка, както винаги страхотна !

Имам няколко въпроса Simple Smile

1 . Някой ще си прави ли фетална ехокардиография (20-22 седмица) в 3-та градска ? Ако да записва ли се час предварително или се виси там на опашка? И ако се записва час има ли някое "светило" , за което е добре да се пробвам да се запиша ?

2. Някъде из София има ли нещо интесесно Коледен базар или нещо друго интересно дето да заведа малкия, че много ми се иска вече да почне да се радва на празниците Simple Smile А той милия леко изпотроши вече коледната украса из нас и като цяло не може да схване идеята на празника Simple Smile

Имах и други въпросчета ама докато напиша първите 2 и другите изцяло ми изкокнаха от акъла.....бременна му работа  newsm78

# 25
  • Мнения: 583
Десинка, благодаря за прекрасната тема   bouquet Дано само с добри новини се изпълни! Може да ми добавиш  stork-boy трета бременност  Grinning Благодаря!

Днес реших да си остана вкъщи..ми не ми е добре и дано все пак се размина само с гадната хрема  Praynig Карола, аз не съм спряла да се лекувам с каквото знам, но не помага  Tired толкова упорита хрема не съм имала от години. Слагам Еуфорбиум в носа , отделно по някое време като видях, че не минава започнах и тампони с ракия (това друг път е действало безотказно) Вчера цял ден нагревки с торбичка с едра сола на челото. Парацетамол пих 3 дни и спрях.... Лекаря ми днес е след обяд, ще отида да ме види, за да не втасам съвсем.
Лолита, не можах да се насладя аз, нито на фестивал, нито на банкета. И нали ми беше едно такова смотано та и снимки нямам като хората. Аз сега не танцувам от както съм с тумбак, но имам представител от семейството в групата...голямата девойка играе  Grinning
По някое време ще ги замета  Wink
Скрит текст:
.....................
Каролка, много неприятно преживяване си имала Hug дано не се повтаря вече  Praynig Но мисля, че трябва да си пиеш лекарствата...то и аз хич не обичам хапове и все експерименти си правя  Crazy но понякога не бива  Peace А елхичката е екстра  Grinning И децата искаха да украсяваме този уикенд, ама аз като се разболях и само ме поглеждат жално котетата. Ние имам изкуствена елха, но така ми се иска жива да внесем...да замирише на гора  Heart Eyes Само не знам като е горещо вкъщи да не я уморим  Blush
И на мен времето ми лети, вече съм в пети месец  Party Понякога се стряскам, че няма да съм готова с всичко, но пък от друга страна нямам търпение да се гушнем с бебчо през май  Heart Eyes

Всички болнички бързо да оздравяват  Hug и всички много да се пазят  Hug

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 18:35 от бейли

# 26
  • Мнения: 0
Добро утро от мен новата тема,
 Десинка, много бързо лети времето ми се струва и на мен. Скоро всички ще сме на половината време Grinning
Да се похваля набързо....иамаме си дата за граждански брак на 16.12  Joy много забавно, не очаквах да получим за тази година.  Чак сега се сетих, че няма как да ида по клинче и жилетка, както си ходя напоследък.... newsm78, трябва да измисля нещо. А и халки трябва да видим днес да поръчаме  Laughing , дано ни стигне времето.
Di86, за съжаление разни кожни проблеми могат да се засилят или появят по време на бременност. Моят съвет е да отидеш на кожен доктор все пак. Има препарати, които могат да се използват сега.
А по темата за сестрите, моята е година и половина по-малка и дълги години ( докато тя стана на 16г.) се биехме жестоко с кървища и всичко както си му е ред....с две думи  #2gunfire жива война си беше. Не мога да си представя живота без нея сега, тя ми е най-близкия човек и прятел и бих дала всичко за нея.
Бейли, прекрасни сте наистина!!! Почини си, дано се размине само до хрема...
На всички болнички пожелавам бързо оздравяване!

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 12:07 от Zwezdicka

# 27
  • Мнения: 0
бейли, страхотни сте!! Hug Жалко че не си успяла да усетиш празничния дух. Sad

Е, ние със сестра ми не сме си врагове, просто не поддържаме отношенията, които бих желала, но... никога не е късно. Praynig Особено сега по Коледа, много се надявам да се постоплят ралтите. Признавам, че голяма част от недоразуменията помежду ни се дълъжат на мен. Какво пък, признат грях - половин грях. Twisted Evil

Аз пък с кого ли поддържам, та сестра ми съм зачекнала. hahaha Нямам ни една приятелка, с която да се видя на кафе поне, всички се разбягаха (не че са избягали от мен, но просто животът ни раздели). А нови така и не успявам да завъдя.

# 28
  • Мнения: 583
Аз сега се сетих, да споделя нещо прочетено в една от книгите ми за йога (не че съм стигнала да практикувам  Mr. Green все още само чета) Та там е казано, че спането на страни, с възглавница между краката освобождава натиска върху пик.мехур...Пробвайте, аз откакто си гушкам моята не ставам до ВЦ-то през нощта. ...е може и този период просто да е отминал за момента  newsm78 аз нямам спомен как съм била с предишните бременности Crazy

Звездичка, честита ви датичка и да ви е на късмет  Hug Ще си избереш нещо за повода естествено  Grinning
Ди86, права е Звездичка, че сега е нормално да ни подгонят разни такива "екстри"  Whistling Иди на кожен  Peace аз с втората...има ужасен обрив на цялата брада  Blush черве, възпален и сърбящо-болящ  Sick Тогава сравнително бързо ми мина с някаква медицинска козметика, която ми предписаха  Peace

# 29
  • Мнения: 1 317
Ах, Бейли, прекрасни сте  Hug  Времето е гнусно, ни топло, ни студено, върлува какво ли не из въздуха, трябва и превенция. Дано вече никой не се разболява  Praynig
Прекрасна тема, благодаря   bouquet
Полът и тази сутрин се видя, голям зор да се покаже човека  Sunglasses Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт