Първи сняг навън забръска, с мамите от ИБ що ще чиним ний зимъска-тема 12

  • 17 593
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 358
Арвенче майхай я тази добавка, слагай си в кафето сутрин, докато свърши  Mr. Green Браво на Насето
ЧРД на Сияна, жива и здрава да е   bouquet

Влади вече е Ок все едно, че никога не е имал температура. Педи го преслуша, прегледа всичко му е ОК, явно наистина са зъбите и двете подозираме горните кучешки. На кг. не е качил, заковал се е на 11 кг., но пък е пораснал с 2 см. и вече е 76  Heart Eyes .
Успях да си замеся и втората доза меденки и съм много хепи, сега чакам малкия звяр да се събуди за да измия и изчистя след месенето и печенето  Crazy

# 706
  • Варна
  • Мнения: 915
Охххх, миличката ми стара версия , ой на кака  Heart Eyes, къш на онази ужасна грозотия  Twisted Evil

Станитани , честит първи рожден ден на Сияна  nbirthday, да ви е жива и здрава , да озарява домът ви с усмивки и оглася със звънкият си глас , честити ви ходещи крачета, уверено да стъпват и да я водят в правилната посока и не на последно място ви пожелавам весел празник  Hug

Днес водихме децата в мола за снимки с елхата, белите мечки и пигвините, с дядо ви Коледа не се снимахме, там професионална персона беше заела територията  Crossing Arms


# 707
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Стани,
да е жива и здрава малката принцеса Hug
Меце,
какво точно в новата визия ти хареса Shocked

# 708
  • Мнения: 1 490
Честит първи рожден ден на Сияна.Да е много здраво и послушно дете.
Толкова от мен , бягам да готвя Simple Smile

# 709
  • Мнения: X
Честита първа годинка на Сияна, да е жива и здрава и много да слуша мама и тати  Heart Eyes
И аз се подписах. Амааа вчера по един начин изглеждаше форума, днес по друг, кво става аджеба  Mr. Green Mr. Green

# 710
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Върнаха старата визия временно заради многото протести срещу новата. За съжаление пак ще ни пробутат новата, уж поправена. Таратънци, този отврат не подлежи на поправка според мен, ама да видим.

# 711
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Месечко мии харесва ми, примерно бутона "Виж новото", че ме праща директно на последния пост, който не съм чела, а не ми се налага да ровя 10 минути из темите /особено и като са по-оспамени/, за да видя какво съм пропуснала .. харесва ми, че всички актуални теми, в които се пише, от абсолютно всички подфоруми са ми пред очите и ако има нещо, което ме интересува и се коментира, но досега не съм открила темата, сега имам по-голяма възможност да го направя .. харесва ми примерно, че ги няма гигантично досадните реклами на памперси, млека, клиники за репродуктивна медицина, хемороиди и т.н., които аз не мога да огранича от моя браузър, защото така ограничавам разни приставки, които ми трябват за да си върша служебната работа .. харесват ми бързите връзки, че няма нужда от падащи менюта и ровичкания .. това е само на пръв поглед, ако взема да се поровя, може и повече неща да изброя

# 712
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Ами то и досега имаше бутон Ново, кое е различното сега, нали пак Ново препращаше към последното непрочетено мнение... И да не мислиш, че няма да има реклами, с какво според теб ще напълнят белите полета отстрани? Точно за реклами са запазени, не се заблуждавай. А аз и сега не виждам реклами, в интерес на истината. Единственото хубаво е наистина Всички теми или Актуални теми, но това можеха да го добавят като опция и без да съсипват тотално интерфейса.

# 713
  • Мнения: 2 358
Ама аз и до сега можех да виждам актуалните теми, по които последно се е писало  Blush
Иначе ми е все тая как ще е форума, така ми е по-удобно, просто защото съм свикнала от 1000 години, но и на новия ще свикна.
По принцип не случайно има хора, които взимат сума пари за да преподават или защото са учили "управление на промяната", знае се, че всяка промяна е трудна и по правило възстават повечето хора срещу новото  Wink

# 714
  • Варна
  • Мнения: 25 349
Не е така, няколко пъти е имало промени, но никой не е скачал, не и толкова масирано. Това сега беше и е безумие.

# 715
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
да бе то и преди имаше бутон ново, ама беше през 3 клика разстояние, а сега цялото тва излишно кликане отпада .. а пък те че ще го напълнят с реклами, тва е ясно, но е възможно приставките за тях да са различни и аз да имам шанс да ги разкарам .. пък и стария интерфейс не е чак толкова стар, че да съм толкова гигантично срастната с него, че да ме боли сърцето за него .. ако не ме лъже паметта преди 3-4 години пак го сменяха .. а и наистина мамата стана на 11 години и това е хубав начин да отбележат случката

# 716
  • shumen
  • Мнения: 18 277
Меци,според мен преди си беше по добре мамата.Е,сега върнаха старата визия,ама до кога не се знае.
Ооф,това моето дете е невъзможно.По цял ден е в мен,под мен,над мен и все се катери.Сега се мъчи да се качи на фотьоила и май скоро ще ми счупи витрината.

# 717
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Честит Рожден ден на Сияна! Жива и здрава и много послушна. Честити първи крачки-лек да и е пътя и да не пада много!

# 718
  • София
  • Мнения: 8 131
Честит рожден ден на малката Сиана! Да расте здраво и будно дете!
Ренди, радвам се, че Влади е по-добре и е толкова пораснал!
Аз също получих дрешките от оня български сайт и съм супер доволна. Сега остава да съм уцелила размера!

# 719
  • shumen
  • Мнения: 18 277
Ренди,дано е добре Влади и да не се разболява повече.
Весе,май ще ме изкушите и аз да поръчам нещо,ама на мен ще ми трябват повече за пролетта и лятото.

Общи условия

Активация на акаунт