Първи сняг навън забръска, с мамите от ИБ що ще чиним ний зимъска-тема 12

  • 17 565
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 073
И от мен честит първи рожден ден на Сиянка. Да расте здраво и щастливо детенце и смели крачки да прави, само на пред. И на мама Стани, честит празник   party023

# 721
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Добро утро, е т'ва в друга работа ... поне в темите, на другаде да го оставят по ново му пак бива.

Станитани, ЧРД на Сияна, да ви в жива и здрава, много да ви радва.  bouquet Честити и ходещи крачета, по малко да пада и скоро весело да си тичате двете, тя за кеф, а ти след нея  Laughing

Аз вчера направих баклавата на Айля (точена с нишесте - уникално лесно и бързо успях да се справя  Peace) ... та сега само точа лиги към тавата   chef, обаче си иска и 24ч. да се накисне хубаво, затова довечера ще се опитва  Flutter
Това е само пробно, за Коледа ще са 2 тави поне, че като ходим у родителите на гости да не съм с празни ръце.Подаръците ще са баклава + меденки, календари на мен не успях да си направя  Laughing

# 722
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Добро утро!
Пете,ами то винаги е така.Този,който прави за другите за него не успява.
При нас днеска имаше промоция-Дени спа до 8.00,а сега си играе сам.Вчера получи и първия си подарък от Дядо Коледа и сега се заиграл с него.Снощи,ако имаше как щеше да спи с него.Аз мисля да изчистя и сготвя и към 10.30 да излезнем на обиколка из квартала и да си вземем ДК.
Тука мъглата се вдигна и се мъчи да пробие слънчице.Дано понапече.Утре пък мисля да метлосваме улиците,а в Неделя сме на коледно парти.

# 723
  • София
  • Мнения: 5 260

Честит първи рожден ден на Сиянаааааа   bouquet  bouquet  bouquet

Бяхме на консултация- 9600  Grinning , а дали е готова за Коледа  hahaha е не е ниска 70 см е  Whistling И вече е с напълно затворена фонтанелка- йеййййй, но госпожицата за първи път от 6 месеца поиска да яде през нощта в 4:30- ужас!  ooooh!

# 724
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Рейни Емка на 1 година беше точно 10кг Mr. Green Mr. Green

# 725
  • Мнения: 39 573
Стани, на патеричка честита ти рожденничка. Да е много здрава и щастлива!

Имам нужда от палци днес. Пентаксим+ малко синагис+ мойто изследване, дето в пследно време хич не е добро  Tired

# 726
  • Варна
  • Мнения: 25 310
Сигме,
стискам палци, всичко ще е наред с малката, а с теб какво става? Надявам се днес да те зарадват на всички фронтове Hug Пиши после.

# 727
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Сигме,стискаме палци.Дано всичко е неред с теб и Лия.
Аз обличам дребен и изчезваме,че тука само реве и той не знае защо.След малко ми иде да ошамаря едно малко дупе.

# 728
  • Мнения: 39 573
подържам високо ниво на разреждане на кръвта. обаче от месец и нещо ту евисоко, ту много ниско. крака ме стяга, организма ми се побърква. а мен ме е страх та знае ли се. не ми се влиза пак в болница- нито има кой да ми гледа детето, нито то е свикнало далече от мен. не знам дали ще преживея ако още един път се запуша.

извинявам се, но много ми се събра  Tired

# 729
  • Варна
  • Мнения: 25 310
Сигме,
ако имаш нужда споделяй страховете си. Някак като ги напишеш олеква, поне при мен е така. Ако поне мъничко се отърсиш от гадните мисли все е от полза. Всичко ще е наред Hug

# 730
  • Мнения: 39 573
мерси  Hug

трябва да се стягам.

# 731
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Сигме и на теб не ти е лесно .. наистина ако имаш нужда споделяй, че да си държиш всички притеснения в себе си и да имаш едно малко човече, което хем е 100% зависимо от теб, хем проявява понякога характер, понякога може да действа ужасно подтискащо и стресиращо Hug

Поспалааанееееее давай коледно-новогодишната тема Flutter

# 732
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
СигPraynig Praynig Praynig всичко ще е наред, и с теб и с дребното  Hug Hug Hug

# 733
  • Мнения: 1 490
Сигме имаш палчета от мен.
Меци много си ми странна с този коледен аватар.Направо не мога да те позная Crossing Arms 'Де я оная лошо-гледаща мадама?Да не си я пенсионирала  Mr. Green
Мале Рейни,голяма мадама отглеждате ,то чак да ме е срам да си обадя ,че Радослав е 8,700кг , 71 см ... Blush

# 734
  • Мнения: 520
Благодаря на всички за пожеланията - тъпкано да ви се връщат. Simple Smile
Сигме, стискам палци всичко да е наред и с теб и с малката. Praynig Hug
Качих малко снимки в албума " Нашите сладури 2 ". Peace
Ние пък на последната консултация на 6 декември бяхме - 8300 гр и 81 см. Фина мадама. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт